Jump to content
GIGN Forum

Audi A6


Chiky
 Share

Recommended Posts

m6 sucks .... 135 (sun)

Esmu braucis gan ar m6, gan ar 135i. Teikšu kā ir abas mašīnas ideālas, bet m6 kaut kā labāk patika :lalala:

Jā par leksusiem vispār grūti kaut ko sliktu pateikt, bet salīdzinot manu 320d, ar IS220D - ar BMW kaut kā daudz patīkamāk braukt. Lexus tāds nedaudz nestabils liekas un pat varu pateikt šo maģisko Auto Bild teiktumu neprecīzs vadāmībā. Kaut kā nebija tas ko gaidīju.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ps. ar automātisko kārbu iegādājās sievietes

esi vecis, pasūti manuālo no citurienes ja vietējā tirgū nevar dabūt

kas tu slims esi?

pamēģini pabraukt kaut vai pa Rīgas sastrēgumiem ar automātu un pēc tam ar manuālo. redzēsi atšķirību

Edited by krist@
Link to comment
Share on other sites

+ japāņi rullē, vienīgi manējam piedziņa "nepareizā" :DD

Labi, vienīgais, ko es šeit gribēju pajautāt - kāpēc jāpērk mašīna ar automātisko kārbu? Tā arī nekad neesmu spējis saprast tos, kas ar tādām brauc. Ja nu vienīgi auto domāts, lai brauktu lielus gabalus, bet tā ikdienai diezgan garlaicīga divu pedāļu spaidīšana...

Man viena blondīne vienreiz centās ieskraidot, ka nav jēgas likt tiesības uz manuālo, es ar teicu, ka ar automātu pat lācis pa taisnu šoseju pabraukt var

Link to comment
Share on other sites

Turismox nepataisi sevi par vēl lielāku dauni... ko Tu te vispār centies iestāstīt auto ekspert?

Runājot par automātiem. Kāds no jums atbalsta lielu džipu (Land Cruiser, Patrol, Pajero) ar manuālo kārbu? Manuprāt nē... Manuālā kārba tādiem drapakiem der lauksaimniekiem un offroad cienītājiem ;) Pats braukāju ar Nissan X-Trail, manuālo kārbu. Esmu manuāla piekritējs, taču brīvdienās ļoti bieži sanāk braukt ar Pajero un Land Cruiseru, kuri abi ir ar automātisko kārbu. Godīgi sakot, nevarētu iedomāties tādu pat patīkamo braukšanu ar manuāli ;)

Link to comment
Share on other sites

Kad Mustangā liku autoskolas braukšanas ieskaiti, mums bija jābraukā pa pāriem, viens stūrē, otrs sēž aizmugurē un tad kaut kur, kaut kad apmainās. Man sanāca ar vienu duru braukt. Šī pirmā iekāpj mašīnā, instruktors kaut ko ārā čillo, es sēžu aizmugurē. Viņa baigi kautko meklē pie pedāļiem, tā riktīgi. Iekāpj instruktors, šī prasa cik mašīnai ir pedāļi, divi vai trīs? Trešo nevarot atrast (?!). Protams, kad sāka braukt piesprādzēties arī aizmirsa.

Link to comment
Share on other sites

Tu esi braucis ar svaigu m6 un svaigu rs6? un vari salīdzināt? man pašlaik drusku par īsu maks priekš 80k vērtām mašīnām. Tikpat labi varu pateikt, ka super mašīna ir Lexus LS600h L, tas bij ērtuma karalis.

es neesmu nevienas mašīnas fanats. bet ar neesmu daunis, kurš noliks kādu konkrētu marku (dacia neskaitas).

Un karā manuālā vs automāts automāts sen jau vinnē. Parādi man sērijveida jaunu sporta mašīnu ar tīru manuālo (k-kādi eksotiskie utt neskaitas).

m6, rs6 nē bet pa defu ka tāds pats kā visi aunuirsudi

nevajag jau lielu maku lai aizņemtos uz kādām 20 min līkumam

Edited by Turismox
Link to comment
Share on other sites

es vnk gar zemi no Turismox komentariem :D

pirmkart salidzinat quattro ar rwd ir tizli, otrkart viss pareijais ir loti lidzigs vinam abam, vnk citaa papiritii ietiits. abas markas tik loti aizravusas ar otras parspesanu ka tur viss jau varteikt vienads ir.

un ja tu runa par m6, tad tu tiesam normali neesi neko testejis...

m3>m5 un m5=m6, tomer masa:jauda ir svarigak, tapat ka audi rs4>rs6, neesmu ne braucis, ne ko daudz dzirdejis ne par rs5 ne par rs3, jo tos salidzinosi nesen tik palaida apgroziba.

a ja gribi salidzinat tad tos top auto naksanais, tad salidzini m3 ar rs4. dabun vienas paaudzas autinjus un teste. tas ka tev pagalma visi brauka ar zurku, jo vnk tas ir leetaaks nakamais, tas nenozime ka tas ir labaks. vnk gazams audi maksas vairak ka bmw un jaudu vajadzes lielaku, tiri taa faktora pec ka bus quattro, a bmw ar rwd gazt neko jaudigu nevajag.

P.S. Atbildot par teemu, manuali google nu nevajadzetu but problemas atrast.

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

es vnk gar zemi no Turismox komentariem :D

pirmkart salidzinat quattro ar rwd ir tizli, otrkart viss pareijais ir loti lidzigs vinam abam, vnk citaa papiritii ietiits. abas markas tik loti aizravusas ar otras parspesanu ka tur viss jau varteikt vienads ir.

un ja tu runa par m6, tad tu tiesam normali neesi neko testejis...

m3>m5 un m5=m6, tomer masa:jauda ir svarigak, tapat ka audi rs4>rs6, neesmu ne braucis, ne ko daudz dzirdejis ne par rs5 ne par rs3, jo tos salidzinosi nesen tik palaida apgroziba.

a ja gribi salidzinat tad tos top auto naksanais, tad salidzini m3 ar rs4. dabun vienas paaudzas autinjus un teste. tas ka tev pagalma visi brauka ar zurku, jo vnk tas ir leetaaks nakamais, tas nenozime ka tas ir labaks. vnk gazams audi maksas vairak ka bmw un jaudu vajadzes lielaku, tiri taa faktora pec ka bus quattro, a bmw ar rwd gazt neko jaudigu nevajag.

P.S. Atbildot par teemu, manuali google nu nevajadzetu but problemas atrast.

var teikt esmu 0 auto zina bet tapat nekas neizmainis domas pret audi

Link to comment
Share on other sites

kads tolks te dirsties pa mashinam? gaumes lieta... katrs brauc ar to kas patik!

mani favoriiti e30, e36 un protams nissan 200sx ^^

a runajot par tēmu...zinu ka daudziem ir arii tāds gljuks kad nomaina bremžu klučus tad ta lampa visu laiku deg ;d krč laža... ieskrien servisā pasaki lai fiksi uztaisa diagnostiku. pārsvara visur vinja ir par briivu ;) ( ā tu laikam lv nedzivoji ) ... nu bet pohuj tapat!

Link to comment
Share on other sites

NU PSC.. Pajautāju par panelī mirgojošo gaismu.. Un izvērtāds tāds offtopiks..

TU āpsi

Turismox esi vnk atsaldēts idiņs, tu visspar sajedz kur atrodas Īslande?

Taja brīdi pardošana bija tas AUDI A6.. un bija visslabakais ko es varēju atlauties taja laika nopirkt.. Nevajaga man kautkadus BMW m3, te tā pat nav kur skrieties un iet saniski.. Kopts visspar nekādu defektu, pat virzbuveij nekadu bojājumu..

Kas bija par 230.000 Islandiešu kronu jeb ~ 1000 latiem.. Nobraukums tik 150.000 stukas, varbut ir piekruķits.. bet skatoties auto servisa vēsture nekas vairak par siknām un svecēm nav mainits.. Nekas tāds nopietns.. Paradi man kādu normālu autiņu LV par 1000 LS kas būtu tā kopts.. Nebutu motors nodrazsts un auto nebutu izrusejis..

Viņam nav rūsas visspar jo ISLANDE, celus nekaisa ar jobano sali.. Lidz ar to te tie auto kalpo ilgak un ir labak kopti..

Identisks ķipa manējam tik krāsa cita te maksa http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/audi/a6/cdppi.html un tā pat vests no vacijas, pietam vel pārreģistresana, tehniska, apdrošināšāna.... Pareiķini cik tas viss kopa maksas..

Ja man par 1000 LS jau tas viss bija, tik pārraksti, ņem sedies un brauc..

Edited by Chiky
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...