Jump to content
GIGN Forum

Gign Pasākums 2011


Nak3D
 Share

Recommended Posts

Taaks, nu vajadzeetu saakt k-ko domaat. Kas, kur un kad.

Uzsaaku aatraak taadeelj, ka veelos ierasties, bet jaazin jau datumi tuvaakajaa laikaa. :)

Kaa vienmeer laikam jaatrod vieta un jaanoskaidro datums.

P.S. Es + 1 piesakos jau tagad uz briivu vietu autokaaraa. :)

Link to comment
Share on other sites

Cik dzirdeeju no droshiem(cik nu droshiem) avotiem, ka shogad viss notikshot Talsu apkaartnee,kur samurays it kaa taisoties riikot :)

interesanti gan, es gan neko tādu neesmu dzirdējis!

Link to comment
Share on other sites

interesanti gan, es gan neko tādu neesmu dzirdējis!

tu man par to stāsti jau kopš iepriekšējā pasākuma un neesi dzirdējis? nerīkosi tu, uzrīkošu es. man ballītes tuvākas nekā tev ;)

Edited by krist@
Link to comment
Share on other sites

Vispār jau mēs kopš pēdējās reizes spriedām par augusta sākumu, jo pēdējos gadus augusta beigas ir bijušas aukstas un lietainas. Uz kurzemes pusi šogad vajadzētu braukt.

Es nominēju 5-7 augustu. Pie Kristas der :)

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau mēs kopš pēdējās reizes spriedām par augusta sākumu, jo pēdējos gadus augusta beigas ir bijušas aukstas un lietainas. Uz kurzemes pusi šogad vajadzētu braukt.

Es nominēju 5-7 augustu. Pie Kristas der :)

5.-7. neder jo tajos datumos ir MINHAUZENS un ballīte ;)

Edited by krist@
Link to comment
Share on other sites

Heii visiem!!!

Gribētu piekrist vairākumam par ideju pasākumu rīkot agrīnāk kā līdz šim - līdz augusta vidum, jo lai gan laikapstākļus nevaram prognozēt, lielāka iespējamība siltākiem vakariem :)

Otra lieta, ko gribētos ierosināt, ka pasākuma rīkotājam (ja kāds piesakās ar savu spotu) tiek veikti piespiedu brīvprātīgi 1 (viena) ls ziedojumi no katra, kas piedalās ar mērķi: *)nopirkt lielos miskastes maisus *)noorganizēt zāles nopļaušanu pasākuma placī.

Sen nav sanācis palikt līdz 2ās vai 3ād dienas vakaram, tāpēc nemaz nezinu, kā tā organizēšana ar atkritumiem notiek, bet ar zāli gan šķiet pagājušogad bija problēmas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...