Jump to content
GIGN Forum

Gign Pasākums 2011


Nak3D
 Share

Recommended Posts

ar random dabas spotiem domāju ka nevajadzētu aizrauties, kāda normāla ģimene taisīs pikniku, un te pēkšņi nenokurienes vesels bars uzrodas nenokurienes un iekaro spotu :superlol:

nu ja tapēc mana pēdējā izvēle ir ideāla tikai janoskaidro šo to vēl :P

Edited by krist@
Link to comment
Share on other sites

Kas bērniem par atrakcijām? Varētu piepūšamo mājiņu, kur man meitai spēlēties. Kā arī, kas sievai un sievasmātei kompāniju sastādīs? Nez vai viņas nāks ar mums kārtis spēlēt un runāt par politiku.

Tas tak kārtīgs ģimenes pasākums. :P

Link to comment
Share on other sites

btw radās doma, ka varētu pasākumu rīkot uz ūdens (laivojot/plostojot) :) es gan nezinu vai tas gūs atbalstu citu vidū... kā arī tad ir jāskatās, lai ir labs laiks, jo sūdīgā laikā sēdēt laivā nav tas pats foršākais ko darīt

Link to comment
Share on other sites

btw radās doma, ka varētu pasākumu rīkot uz ūdens (laivojot/plostojot) :) es gan nezinu vai tas gūs atbalstu citu vidū... kā arī tad ir jāskatās, lai ir labs laiks, jo sūdīgā laikā sēdēt laivā nav tas pats foršākais ko darīt

ooi laivu brauciens ir ritīg kruti :D

Link to comment
Share on other sites

Galvenais, esat reāli, un nemēģiniet paņemt vietiņu, kur par guļammaisa izvietošanu 20 purniem ir jāmaksā 80 lati ( par pārējām ekstrām nemaz nerunāsim ). Kurzemes puse izklausās pavisam forši. Ja vēl varēu iekļauties +/- 350 km turp un atpakaļ ceļā, tad uz benži aizies maza kapeika, kas varētu atļaut iepirkt vairāk šmigu :))

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Nu laivu brauciens tāpat kaut kad notiks... ar jums vai bez :D šaubas rada tas, ka pasākumā noteikti būs mazgadīgie (zem 18), par kuriem protams kādam jāuzņemās atbildība, ko neviens negribēs darīt. Tāpēc laivu braucienā varētu izsludināt noteikumu 18+, kas atkal atsijās daudzus patīkamus momentus, kā piemēram pievemts piepūšamais krēsls.

Visādā ziņā priekš gign tusa laikam labāk derētu mazāk ūdens, vairāk šmigas :D

Enīvei, par vietas izvēli vajadzētu vienoties +/- divu nedēļu laikā, kā arī vajag rezerves plānu.

Link to comment
Share on other sites

Sanemas tauta sito tradiciju lauzt nedriikst un pasakumam ir janotiek :thumbsup:

Laivu brauciens neizklausas slikti, bet paslepes udeni negribas speleet, principa paintereseshos par kaut kadam iestadem, kas varetu atbilst musu prasibam.

Kas notiek ar Divisha spotu tas pavisam ir atcels variants ?

Link to comment
Share on other sites

Sanemas tauta sito tradiciju lauzt nedriikst un pasakumam ir janotiek :thumbsup:

Laivu brauciens neizklausas slikti, bet paslepes udeni negribas speleet, principa paintereseshos par kaut kadam iestadem, kas varetu atbilst musu prasibam.

Kas notiek ar Divisha spotu tas pavisam ir atcels variants ?

vieta pasākumam ir jau par 90% sarunāta ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...