Jump to content
GIGN Forum

Pazīmēsimies Ar Saviem Autiņiem ?


ExtraOrdinary
 Share

Recommended Posts

Bļeģ, vot kas man besī. Spēles foršais dzinis ir patiešām foršs. Kad pa milzīgu pilsētu milzu ātrumā joņo vairākas mašīnas, viena par otru spīdīgākas, visur spiežas laukā kaut kādi efekti, viss iet labi. Taču tiklīdz es ieeju garāžā - vietā, kur stāv tikai viena vienīga mašīna šaurā telpā - videokartes procesors un rami pusminūtes laikā uzkarst tuvu kritiskajai temperatūrai un sākas vizuāli artefakti. Kā es fiksi palaižu nākamās gonkas, kur atkal ir pilns ar spīguļiem milzu platībā, tā viss atdziest un atkal var justies droši.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

man braucot ar supru single pursuit bounty bija 400k un tiku vaļā no mentiem. spēle pati vispār spēlējama tikai tādēļ, ka var mierīgi uzlikt bounty un braukāt pa 99. lielceļu apļos un dauzīt mentus. tīrs kaifs.

Link to comment
Share on other sites

man braucot ar supru single pursuit bounty bija 400k un tiku vaļā no mentiem. spēle pati vispār spēlējama tikai tādēļ, ka var mierīgi uzlikt bounty un braukāt pa 99. lielceļu apļos un dauzīt mentus. tīrs kaifs.

yep! tieshi taa biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

nu jaa, itkaa patuuneeju savu forsho kaaru, bet nu veel 1 bofy kitu nevaru uzlikt, tas buus veelaak - bilde apakshaa smile.gif

Jaa un vispaar man NFSU2 patika labaak, jo:

1)Tie menti man reaali kriit uz nerviem un 100 gadus nav vajadziigi

2)Saliidzinot NFSU2 tuuningoshanas iespeejas ar shitaa nfs iespeejaam, shitais taa iespaigiigi nobaal. Ok, zinu, ka shitaa speele nebalstaas tikai uz tuuningu, bet nu kauktaadas vairaak fiichas jau nu vareeja ielikt dry.gif

post-6-1132934941.jpg

Link to comment
Share on other sites

oo jaa, pilniibaa tev piekriitu flashback! veel man arii nepatiik ka tik daudz sacene, man patika kaa bija nfsu1, 112 sacenes un viss, varbuut citiem shajaa sakaraa liksies otraadi, es vienkaarshi esmu ljoti nepacietiigs, taapeec man parasti apniik braukt taas daudzaas sacenes.

Link to comment
Share on other sites

kaada jeega speeleet uz maximaalo grafiku un 5 spf (seconds per frame) ? Speelee ar taadiem settingiem ar kaadiem kompis velk..

kāda jēge nespēlēt uz normāliem settingiem, ja tu kruto grafiku neredzi. Man teiksim dungeon siege uzreiz zūd vēlme spēlēt, ja fps sūdīgs - bet ar visiem navarotiem max, es viņu mēnesi no vietas varētu močīt. Es labāk nespēlēju, ja nevaru normāli grafiku uzbliest.

Link to comment
Share on other sites

Lidinaaju visus pa vienam, leenaam un uzmaniigi ar gala rezultaatu ljooooti labu...Pagaidaam carjeraas 83 % + esmu #1 Blacklistaa un mani 6 autinji.

Auto nr1.

user posted image

Auto nr2.

user posted image

Auto nr3.

user posted image

Auto nr4.

user posted image

Auto nr5.

user posted image

Un visbeidzot Auto nr6.

user posted image

Shitos visus glabaaju garaazhaa....Shito visu dabuuju jau pirms kaadas nedeeljas, vnk tagad jau apnika igraat....

Edited by F0cus
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...