Jump to content
GIGN Forum

Tf2 Advanced Video Setting Un Nvidia Control Panelis


LikeThemApples
 Share

Recommended Posts

Gribu zināt, kādas ir jūsu opcijas gan tf2 video uzstādījumos, gan nvidia control panelī, jo es pieļauju, ka lielākajai daļai šejieniešu ir nvdia draiveris. Man ir labs kompis un es gribu optimālos settingus noskaidrot tf2, jo low grafika nodrošina par 10-15 fps paaugstinājumu salīdzinot ar augstākajiem uzstādījumiesm, kurus es pēdējo 3 mēnešu laikā esmu sācis lietot. Un es negribu likt fps konfigu. CS:S man fps aiziet līdz 150, bet tf2 60fps un nerunājot par vietām kur ir 3 heviji, 3 mediķi..īsāk sakot pie payload 30 cilvēku pārpildītā serverī fps ir 20, kad kāds kritz stikijs uzsprāgst.

Video karte GeForce 9500 1gb

post-31350-0-45164300-1309024037_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Es jau biju sācis priecāties vienu brīdi, kad man fps jau stabili gāja ~25 fps per sec. Bet tad BAMS updeiti videokartei virsū...

man ir -32bit opcija arī kura pataisa spēli graudainu sākumā, -windowed, 800 x 600 rezolūcija, un viss uz zemāko. Pašreizējais fps (ja neskatās uz sienu, vai grīdu ejot) ~15. Ram 1,5gb videokarte 256mb geforce 5500 bez ventiļa.

Tā ka vari vēl priecāties... :s

Tev ieslēgts tas multicore options tf'ā?

+ antivīrus exception'os ir ielikts D:\steam\appcache\*.* ?

Edited by ImprovisE
Link to comment
Share on other sites

Es jau biju sācis priecāties vienu brīdi, kad man fps jau stabili gāja ~25 fps per sec. Bet tad BAMS updeiti videokartei virsū...

man ir -32bit opcija arī kura pataisa spēli graudainu sākumā, -windowed, 800 x 600 rezolūcija, un viss uz zemāko. Pašreizējais fps (ja neskatās uz sienu, vai grīdu ejot) ~15. Ram 1,5gb videokarte 256mb geforce 5500 bez ventiļa.

Tā ka vari vēl priecāties... :s

Tev ieslēgts tas multicore options tf'ā?

+ antivīrus exception'os ir ielikts D:\steam\appcache\*.* ?

es nesaprotu apr ko tu runā. uzmetu high fps, bet fps ir ~65 un brightness , kad ieeju spēlē ir manam monitoram apr tumšu un vienmēr mainas atpakaļ uz tumšo, kad ieeju spēlē. tā ir mana problēma. un rezolūcija maina fps?

Edited by LikeThemApples
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...