Jump to content
GIGN Forum

Gign Burziņš 2011, Datumi


worm
 Share

  

76 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tātad, šeit mēs balsojam par datumiem, kad būtu vēlams GIGN burziņš 2011. Ir iespējams izvēlēties vairākus datumus, tāpēc NOTEIKTI atzīmējat visus iespējamos. Komentāros varat arī izteikties par konkrētā datumu labumu/sliktumu kā arī par to, ko mēs palaidīsim garām ja tu nevarēsi ierasties :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Nevaru atcerēties datumus, bet liekas, ka tieši pēdējos divus gadus bija tāds čābīgāks laiks.. Iepriekšējos gados, gan pie Usmas, gan Divīša, mēs tak džumijām un viss notikās. Datumi bija tie paši? t.i. augusta beigas?

Tā doma tāda, ka būtu baigi forši trāpīt, kad ir labs laiciņš - tad var forši fūzīti uzspēlēt un nodžumīt. Un labs laiciņš, tad jau drīzāk uz to 5.-7. varētu būt..

Link to comment
Share on other sites

man ar 5-7, jo tad ir vislielākā iespējamība, ka ieradīšos, jo nebūšu vēl iztērējis naudu slap.gif

bet vienalga, šogad ir liela vēlme ierasties, un pat ja datumi būs pēdējie, ceru, ka ieradīšos.

Link to comment
Share on other sites

Datumi pašlaik der laikam visi. neesmu pētījis savu vasaras kalendāru.

Bet vienu varu droši pateikt, A-komandas buss šogad nebūs. Varbūt ja būs labs garastāvoklis, kāds mini a-komandas mašīnis būs. apnicis būt par šoferi.

Vispār ar šaubos, vai pats ieradīšos. Nāks tuvāk, manīs :)

Link to comment
Share on other sites

Pirmais vīkends liekas ņemams, otrais atkrīt, trešais uz jautājuma, bet pēdējā vairs nebūs piķis vai arī laiks jau būs ne īpaši karsts. Nobalsoju gan netīšām par pēdējo un pirmspēdējo, hz kāpēc... Ja ripoju es, tad ripo arī mans vāģis no Liepājas - 4 vietas + extra vieta bagūzī, ja kāds vēlas izbaudīt manus aizmugurējos amīšus uz sava mugurkaula un visas pārējās ekstras ( sitieni ar galvu pret metāla durvīm, sūdainas riepas smaržu u.t.t ).

Edžum, būsi braucējs? Moš vēl gūdijs varētu sastādīt kompāniju, ja no darba var tajās dienās tikt vaļā... Vrode DoubleT ar vietu iesit, ja es ripoju, tā kā pagaidām vēl kādam liepājniekam vietiņa divpajūgā atradīsies.

Edīte - ou, var dzēst savu voti, vobšem pārvotoju uz sev 2 pieņemamākajiem datumiem.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Edžum, būsi braucējs? Moš vēl gūdijs varētu sastādīt kompāniju, ja no darba var tajās dienās tikt vaļā... Vrode DoubleT ar vietu iesit, ja es ripoju, tā kā pagaidām vēl kādam liepājniekam vietiņa divpajūgā atradīsies.

Ja es braukšu, es braukšu pats un no sava gala, jo mums galīgi nav pa ceļam :D Man arī īsti nav ko paķert pa ceļam, jo, pirmkārt, jau es galīgi nevaru pateikt vai attiecīgajā datumā varēšu braukt un otrs, ja ir kāds braucējs, varbūt varēšu paķert no Tukuma... Bet nu nezinu teikt.

Link to comment
Share on other sites

Varētu jau 12.-14. augusts.. Tas tāds izdevīgs datums ir :)

Bet vēl neko nezinu.. :pizdiblee:

Ja varētu kāds paķer braucot caur Dobeli mani, tad vispār būtu ideāli.. Nebūtu jāmaksā tik daudz par autobusu.. :)

Link to comment
Share on other sites

Es par 12.-14. augustu :D Man nauda apto laiku atnāk.

Domā no cietuma uz tussssu palaidīs?

Jāā Izvarotājs uzbruks jums. :D Bļeģ man jau šeit ir forša slaviņa :D klau gign nav gadījumā kaut kādas TOP LIST ? vai GOLDEN TOPIC LIST ?

Ir, ir GOLDEN AUNU LISTE.

Tu esi šī mēneša līderis. Plūc slavas laurus, kamēr vari.

//Offtopic

Edited by ~ jeyna ~
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...