Jump to content
GIGN Forum

Komikss Par Jauno Apdeitu


macho
 Share

Recommended Posts

Jūs runājat par grāšiem, es runāju par naudu virs 10$ un sev nopirka nevis notreidoja

Noyd teica, ka pērk par naudu cepures a jūs te atslēgas un sticky jumpus

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Komiks lasāms, bet es gan domāju kautko nopirkt team fortress'ā kautkādu crapu kautvai bet lētu, jo kā nekā negribās būt ar limited acc uz team fortress 2 bet man nav limited steam acc. :)

Link to comment
Share on other sites

Komiks lasāms, bet es gan domāju kautko nopirkt team fortress'ā kautkādu crapu kautvai bet lētu, jo kā nekā negribās būt ar limited acc uz team fortress 2 bet man nav limited steam acc. :)

:blink:

Link to comment
Share on other sites

lmfao

Tu nesaproti? tās ir divas un dažādas lietas! Steam'ā ja es nopērku spēli man uzreiz pāriet no limited account uz prestige! bet Team fortress 2 es nolādēju par brīvu un SPĒLĒ vajag kautko nopirkt lai nebūtu limited account Team Fortress'ā 2, man tā ir!

Steam Account man ir prestige bet TF 2 ACC ir limited kautkāds sviests, palasat steam'ā NEWS!

Link to comment
Share on other sites

Tu nesaproti? tās ir divas un dažādas lietas! Steam'ā ja es nopērku spēli man uzreiz pāriet no limited account uz prestige! bet Team fortress 2 es nolādēju par brīvu un SPĒLĒ vajag kautko nopirkt lai nebūtu limited account Team Fortress'ā 2, man tā ir!

Steam Account man ir prestige bet TF 2 ACC ir limited kautkāds sviests, palasat steam'ā NEWS!

Vecais,Steam acc visiem ir vienaads, nedalaas nekaadi prestizhie vai neprestizhie.

Link to comment
Share on other sites

Vecais,Steam acc visiem ir vienaads, nedalaas nekaadi prestizhie vai neprestizhie.

Vai tiešām? izlasi tad šo! - https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=3330-IAGK-7663

Limited ACC neatļauj- sūtīt ielūgumus lai kļūtu par draugu,Neatļauj spēlēt free weekends,lādēt demo un citas figņas.

Link to comment
Share on other sites

Kāda šķirba, arī iepriekš, ja nebija nopirkta neviena spēle nevarēja uzaicināt draugus un viss pārējais arī bija limitēts. Tā kā no laika gala ir pirktas spēles, nekādas izmaiņas jau nav bijušas, tikai kontam premium nosaukums parādījies un ienākusi cepure as a proove of purchase.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...