Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

"

ej un iekeko top spēlētāju rūņu lapas, un apdirsies dauni."

ja tev ģimenē ir normāli vienu otru saukt par dauni, tad neizplati savas ģiemenes pretīgās un nožēlojamās tradīcījas internetā. pretīgs deģenerāts tu esi.

u mad bro?

maksot ap per lvl ir diezgan gudri, jā! tava secret teorija par to, ka magic pen. paliek nelietderīgs gadījumā, ja pretiniekam ir normāls magic resist daudzums owno visu LoL for sure!. tu vienkārši sūkā, samierinies ar to, un vairs neraksti lietas, par kurām tev nav ne mazākā nojausma.

Edited by m3rsy
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Amm QQ less pew,pew more?

Less QQ more pew pew. :thumbsup:

Nevaru iebraukt, kas tur tajā LoL noticis? Viņiem Database nobrucis, ka jūs tos, cik sapratu, refundus prasat, vai arī Jūs ķerat viņus uz muļķi? :blink:

Hwan - Tu izskaidroji kā tas noteik, bet es gribēju zināt kapēc jūs tos refundus sūtat? Pazuduši Champi? Vai vienkārši mēģinat uzķert uz muļķi? Pats tagad pie LoL netieku, tāpēc nevaru pārbaudīt.

Edited by SnowY^
Link to comment
Share on other sites

VISIEM KURIEM NEPIELEC, KĀ TAS NOTIEK, REKUR QUOTS.

reetings Summoner,

Thank you for contacting me about your refund request. Before I can process this request, please acknowledge that this is a one time exception. Meaning that we do not normally offer this feature within League of Legends, but we understand players sometime make mistakes and wish to offer them a one time exception. Now the one time exception will be up to three items, in which you can get RP or IP back for said item, for what ever you purchased the item with. The items you can refund are Champions, Skins , or a set of runes.We will however not refund digital collectors, rune pages, rune page bundle, but if you purchased a bundle that had champions you all ready had, then we can refund the cost up to three champions.

Below is the required information that I must have to process your request, you may have all ready given me this information. But I am requesting you post it again, so I know you are sure in your choice of items you wish refunded.

If you have received a refund in the past, I will not be able to process your request for you. So please choose wisely in the three items you wish refunded.

Please provide me with the following information so I can begin the refund process. I need :

- The name of up to 3 items you would like refunded.

- How much IP or RP you spent on each item

I also need the following information:

- Your account name (What you log in to the game with)

- Your summoner name (What other players see in game)

- Which platform you play on (NA, EU West or EU Nordic and East)

Please make sure to include all the information mentioned above, I can't complete the refund process without it.

Please let me know if you have any further questions or feedback. Good luck on the Fields of Justice!

Good Hunting,

Lextonian

Link to comment
Share on other sites

u mad bro?

maksot ap per lvl ir diezgan gudri, jā! tava secret teorija par to, ka magic pen. paliek nelietderīgs gadījumā, ja pretiniekam ir normāls magic resist daudzums owno visu LoL for sure!. tu vienkārši sūkā, samierinies ar to, un vairs neraksti lietas, par kurām tev nav ne mazākā nojausma.

Zini, tev ir taisnība, es patiešām apdirsos.

Es apskatījos tavu profilu, un sapratu ka čalis ar 0 ranked spēlēm mani māca te :D

tu esi baigais vecis, pēc tava runas stila es domāju, ka tev solo 5x5 ir vismaz 1800 reitings (man jau pofig par to reitingu, es pat čempionus testēju rankedā, bet fakts kā tāds, ka čalis, kurš sistemātiski spēlē normal spēles, kuras ir paredzētas tikai un vienīgi, lai testētu čempionus, jaunus buildus utt, māca citus spēlēt un tēlo ūber papu - nu tas ir smieklīgi) :)

Tu esi ļoti jauks un amizants cilvēks! Ja vēl nesauktu visus par dauņiem, nerakstītu "tu neko nesaproti" un "tu sūkā" komentārus, kad patiesībā vienīgais daunis, kas neko nesaprot un sūkā esi tu savos normal geimus, tad viss būtu superīgi.

Edited by enjoyz
Link to comment
Share on other sites

nu nesāku es spēlēt pre season 1, nevēlos es tagad spēlēt baigi rankedus, pirms season 2 nav sākusies. Kur es tevi, kaut kur esmu mācijis vispār? Tas, ja tev ir, varbūt, augstāks reitins neapstrīd faktu, ka tu pateici pilnīgākās muļķības. Es nespēlēju šo spēli baigi ilgi, bet es skatos ļoti daudz strīmus un atšķirībā no 80% LoL spēlētāju man mozgz strādā, kas ir key faktors šai spēlei. 1,2k or 1,7k elo neko nenozīmē, abi elo ir zemi un uz doto brīdi tā ir laimes spēle, nevis skilla, tapēc es nemaz nemēģinu neko bīdīt uz priekšu rankedos.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

enjoyz, nav pat jēga spēlēt ranked games solo q, jo tikai reitingu papisīsi, dienas laikā, pat mazāk var papist 100-150 elo.. ja tu spēlē rankedus tad tikai ar čomiem un tur tu ātri pacelsies, spēlējot 5 premade, mierīgi trīs dienu laikā var tikt uz 1500-1700 elo :)

Link to comment
Share on other sites

enjoyz, nav pat jēga spēlēt ranked games solo q, jo tikai reitingu papisīsi, dienas laikā, pat mazāk var papist 100-150 elo.. ja tu spēlē rankedus tad tikai ar čomiem un tur tu ātri pacelsies, spēlējot 5 premade, mierīgi trīs dienu laikā var tikt uz 1500-1700 elo :)

5x5 ranked premade ir cits reitings nekā solo ranked, ja kas...

Ja iet 5x5 premade, tad pretī nāk tieši tādi paši - un parasti tur nekādi salāti nav, jo visi grib uzvarēt.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jap, arī paķēru vēl 2 tier 3 rūnes.

Es pagaidām nespēlēšu to smirdīgo LoL'u dēļ troļļiem, jo nav iespējams paspēlēt solo que rankedus, nolecu no 1351 uz 1249.... krč drīz iznāks Dominion, pēc PAX eventa un tad jau sākšu atkal aktīvi drotot.

Link to comment
Share on other sites

Par LoL zinu divas lietas - viņu spēlē cilvēki, kam nepietiek mozga lai gamātu DOTA, vai vnk cilvēki, kas nezina par DOTA's esamību... fucking get a brain... nokačāju LOL, iegāju, dabuju 16-1(vai kkas tāds), pirmo reizi spēlējot, next 2 steps - quit game, delete game. Spēle pilnīgi nebalencēta, salīdzinājumā ar DoT'u, bet ir pāris skini, kas iepricina nūbus, kuri spēlē dēļ grafikas, nevis gameplay n good gaming time.

Neesmu spelējis DOTA mēnesi, atļauju jums gūt handikapu - pus gads, tāpat tu man sūkāsi wink.gif, jo tai spēlei vaig fucking skillu, tas ir tāpat kā Cs n WoW - 1 diena nevari ownot. Diemžēl, par LoL to nevar teikt, jo spēle veidotu lai mazie var izklaidēties.

Manuprāt tas ir spēles galvenais rādītājs - cik ilgā laikā jaunpienācējs, jeb newbs (noob) pierod pie spēles, var stabili spēlēt ar pozitīvu rezultātu PUBos, jo ilgāks laiks paiet, jo spēle ir balancētāka - tā tas vnk ir.

P.S. Btw, ja ir kāds Dotas spēlētājs no RGC, Garena, eurobattle, tad varam kko kopīgi samutjiit. pm me.

P.S.S Jenya vari nereigot, jo te man ir pilnīga taisnība, zinu ka LoLā ir daži nolaiferi, jeb nūbi, kas par šo reidžos (iespējams), bet jūs tač apzinaties, ka jūs sūdu gamajat. It's like playing L2 when you can play WoW... rofl.

LoL spēlē tie kas negrib izviest naudu pret sienu par dota2 or smth...

Link to comment
Share on other sites

Kāds varētu pateikt, kurš labāks Shaco vai Nidalee. Ar Nidalee free weekendā ownoju visus, bet ar shaco nēsu spēlējis...

shaco ir grūts čempions. Ar viņu vajag mācēt spēlēt. + arī viņam ir slikts dmg, ļoti ātri nositams.. nidalee tagad owno pēc buffa... krč iesaku pirkt labāk nidalee.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...