Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

par to nevar nobanot, nesmidinat! ta nav jusu problema, jus neko nelikumigu nedarijat! sutijat sms un pirkat punktus... ta anv jusu problema ka neatnema naudu! pilnigi nekads parkapums no jums nav izdarits. lidzigi gadijumi bijusi daudz reizes visadas speles, sliktakais kas var notikt ir tas ka tiem kam avres, tiem atskaitis naudu cik vares vai ari vnk atnjems jums punktus un visu ko pa tiem ieguvat.

Link to comment
Share on other sites

par to nevar nobanot, nesmidinat! ta nav jusu problema, jus neko nelikumigu nedarijat! sutijat sms un pirkat punktus... ta anv jusu problema ka neatnema naudu! pilnigi nekads parkapums no jums nav izdarits. lidzigi gadijumi bijusi daudz reizes visadas speles, sliktakais kas var notikt ir tas ka tiem kam avres, tiem atskaitis naudu cik vares vai ari vnk atnjems jums punktus un visu ko pa tiem ieguvat.

Var nobanot, jo viņi labi zina, ka naudu nenoņem un par kļūdu ļaunprātīgu izmantošanu parasti bano. Ja jau nezinātu, ka naudu nenoņem, tad jūs neiebilstu samaksāt arī patiesībā naudu pēc tam, kad kļūda tiks novērsta. :P Reāli visiem, kuri nav ar mieru atdod naudu būtu jāsaņem bani vai arī jākonfiscē sapirktās figņas.

WoWā par to ir bani dabūti, 1x pat uz mēnesi, kad izmantots tika Dupe bugs.

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

izskaidro ka vini var kaut ko panakt! vini nezin vai tev ir prieksapmaksu karte vai pieslegums un nevar zinat cik tev kredits! tu pirki un nepiefikseji ka neatnem! tur nu nav tavas vainas un neko padarit nevbar... beidz, sitas ir daudz redzets! jamak tikai skaidroties

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

izskaidro ka vini var kaut ko panakt! vini nezin vai tev ir prieksapmaksu karte vai pieslegums un nevar zinat cik tev kredits! tu pirki un nepiefikseji ka neatnem! tur nu nav tavas vainas un neko padarit nevbar... beidz, sitas ir daudz redzets! jamak tikai skaidroties

LOL

Tu pirki un neskatījies cik tas maksā tātad, nezināšana neatbrīvo no atbildības. Nu vari skaidroties manis pēc. Bet nu šitā padomju domāšana, ka tik kaut ko nopisdjīt un pēc tam tēlot naivo gosniņu konkrēti kretinē...

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu lasit maaki calit? Es neteicu ka nezinaju cik tas maksa. Ja man pieslegums es peerku un man pie dirsas ka man nepieskaita rekinam. Es vnk noperku vairakus un viss. Smadzenes iesledz. Telot neko nevajag, smadzenes kustinat vajag, ipasi tev. Nav man pienakums pec katra pasutijuma parbaudit vai kreditu man atnjema, vai pieskaitija rekinam. Es perku tikai, un ta ir vinu problema ja man lauj vel pirkt. Izkaidro pie ka ir vainiga persona kurai ir pieslegums. Vienkarsi pasuta 10x un viss, vins rekinas ka pectam atnaks rekins par to un bus jamaksa. Vinam nav tagad japarbauda nezin kada veida vai tas ir pieskaitijies rekinam. Un speles admini nespej noteikt kuram ir pieslegums un kuram ne, ja ari var, tas nemaina faktu!

Link to comment
Share on other sites

Jancho, es vēl arvien gaidu, kad tu argumentēti pastāstīsi, kāpēc gw2 būs huiņa.

Tu neesi apmaldījies? Prom uz GW2 threadu.

Un davai pietiks ar sūdu par tiem kredītiem. Tiem, kas vēlas par brīvu RP, dariet to un viss. Nav tur ko vairs apspriest.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...