Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Zini kas ir skills? Skills ir mācēt raut kā zvēram... SKills ir zināt izeju no jebkuras situācijas. SKills ir mācēt pārliecināt komandu, ka jūs varat uzvarēt. Skills ir ieteikt botam nefīdot, mīļā balsī, kaut arī gribās atbraukt un iedot sejā.... Skillz - U HAZ NONE!

Link to comment
Share on other sites

Vieglākais variants ir uzlikt ingnore tiem, kas reidžo un turpināt carrijot tīmu ārā no sūdiem. Ja jūtu, ka tulīt pats sākšu reidžot, tad vnk vairs nespēlēju, jo tad vairs nevar kvalitatīvi paspēlēt un tu tiec ierauts zaudējumu virpulī, kur tu zaudē vairākas spēlēs pēc kārtas un domā, ka vainīgi ir tikai tavi komadas biedri.

Ja nemaldos, tad pirms kāda laika reddit.com bija rakstīts, ka, ja tu speciāli nofīdo, tad visticamāk tu dabūsi tāda pašu kā tu (t.i. fīderi) 5 geimus pēc kārtas. nezinu vai tā ir, jo speciāli nekad neesmu fīdojis, jo uzskatu, ka tas ir stulbi. Atceries, ka tu tak nespēlē 1 vai 2, ir tak 5 cilvēki komadā. Varbūt 1 tur reidžot utt, bet paliek tak vēl 3, kuri cenšas spēlēt pēc labākās sirdsapziņas un tu paņem un sāc speciāli fīdot. Tak izmanto veselo saprātu.

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu ko jus varat dirsties un censties piadit kurs gudraks. Vienmer ir bijusi noobi, par to nav ko iespringt, visi tadi agrak bija. Parasti censos pateikt lai nefeedo, ja netiek gala lai sarga tower un viss. Ja nu tiesam nedalec, tad nodirsu. Vienmer vispirms censos mierigi izrunat. Ja man dirs un jutu ka manas vainas nav, sakas smags flame war, bet ja tomer jutos drusku vainigs, uzklausu un censos kaut ka laboties.

Tapat ka par champien, build up un items, nu nav ko piesieties. Katrs spele ka mak un liekas labak. Vienmer ir dazadas situacijs, dazadi speletaji preti un ari ta saucamajiem profiem ir dazadi build up, nejau vienmer viens un tas pats. Ta ka mazak vajag te vienam otru nodirst.

Link to comment
Share on other sites

Mans laptopsis mēdza uz EVE Online kliegt kā traks vasarā, kad bija karsts un aizputējušies kūleri netika līdzi.

Tagad, ja neesmu visus settingus uz Minimum uzlicis, arī pie League sāk bļaut kūleri. Galīgi nevelk pirkt datoru priekš vienas spēles. Būs visticamāk jāatrod, kur izpūst putekļus no trubām laptopsim.

Link to comment
Share on other sites

Mans laptopsis mēdza uz EVE Online kliegt kā traks vasarā, kad bija karsts un aizputējušies kūleri netika līdzi.

Tagad, ja neesmu visus settingus uz Minimum uzlicis, arī pie League sāk bļaut kūleri. Galīgi nevelk pirkt datoru priekš vienas spēles. Būs visticamāk jāatrod, kur izpūst putekļus no trubām laptopsim.

Pa pusei atskrūvē un uz statoilu ar kompresoru visu izpūt?

Link to comment
Share on other sites

Es varu atskrūvēt tavu laptopu un iztīrīt, kādu 1-5 stundu jautājums atkarībā no tā, kā tev tas laptops aizskrūvēts. PM par samaksu gan jau varam vienoties, ja esi ieinteresēts. Ar izpūšanu tur ņehuja nebūs līdzēts, vajag ventilatoru un priekšējo resti gaisa filtram notīrīt. Izpūšana palīdz tikai, lai nedaudz biezumus aizpūstu prom, vai iepūst vēl dziļāk, no kurienes vairs neizdabūt, kā arī izpūšana līdzēs labi, ja uz 1 mēnesi, kāmēr normāli iztīrot darbosies bez problēmām pusgadu.

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Es varu atskrūvēt tavu laptopu un iztīrīt, kādu 1-5 stundu jautājums atkarībā no tā, kā tev tas laptops aizskrūvēts. PM par samaksu gan jau varam vienoties, ja esi ieinteresēts. Ar izpūšanu tur ņehuja nebūs līdzēts, vajag ventilatoru un priekšējo resti gaisa filtram notīrīt. Izpūšana palīdz tikai, lai nedaudz biezumus aizpūstu prom, vai iepūst vēl dziļāk, no kurienes vairs neizdabūt, kā arī izpūšana līdzēs labi, ja uz 1 mēnesi, kāmēr normāli iztīrot darbosies bez problēmām pusgadu.

Tā jau ir. Man toreiz paziņa izpūta vienkārši un tagad 6 mēneūs vēlāk, atkal tā problēma.

Link to comment
Share on other sites

es savu pats atskrūvēju un iztīriju pa ~20 min un visam ar putkļu sūcēju pārgāju pāri neko vairāk nedarot. 3 mēnešus pa spīti tam ka bieži turu uz pūkaina paklāja kamēr skatos filmas viss bij bumbās.

tagat šķiet, ka atkal vajadzētu tik...

bet ko jūs plānojat tīrīt no 1 līdz 6 stundām?

Link to comment
Share on other sites

bet ko jūs plānojat tīrīt no 1 līdz 6 stundām?

Nu, man arī bija ACER laptops, kuru feini varēja atskrūvēt no apakšas(uzreiz ventilatoram klāt) un iztīrīt pusstundas laikā, bet tagad pēdējie 2 laptopi tādi gadījušies, kuriem, klaviatūra nost jārauj, monitors jāatvieno un mātesplate jāizņem, lai ventilatoru varētu izskrūvēt un iztīrīt. Tas toč nav 20 minūšu darbs un netaisos ar svešu laptopu visu steigā darīt, atraušu savienojumus un hujamba. reāli 2 stundas pēdējo reizi savu laptopu tīrīju ar visu izjaukšanu un salikšanu. Vistupākais bija klaviatūru pievienot atpakaļ.

Vēl jau derētu termopastu arī mainīt, bet man pašam šobrīd beigusies un laptopu termopastas 636, kad pēdējo reizi biju šiem nebija. Ja sausa termopasta, tad ar iztīrīšanu tur maz kas būs līdzēts.

Link to comment
Share on other sites

Nu, man arī bija ACER laptops, kuru feini varēja atskrūvēt no apakšas(uzreiz ventilatoram klāt) un iztīrīt pusstundas laikā, bet tagad pēdējie 2 laptopi tādi gadījušies, kuriem, klaviatūra nost jārauj, monitors jāatvieno un mātesplate jāizņem, lai ventilatoru varētu izskrūvēt un iztīrīt. Tas toč nav 20 minūšu darbs un netaisos ar svešu laptopu visu steigā darīt, atraušu savienojumus un hujamba. reāli 2 stundas pēdējo reizi savu laptopu tīrīju ar visu izjaukšanu un salikšanu. Vistupākais bija klaviatūru pievienot atpakaļ.

Vēl jau derētu termopastu arī mainīt, bet man pašam šobrīd beigusies un laptopu termopastas 636, kad pēdējo reizi biju šiem nebija. Ja sausa termopasta, tad ar iztīrīšanu tur maz kas būs līdzēts.

Aizmetu tev PM. Iečeko.

Man kompi toreiz izpūta 10 min. Tākā moš viegli skrūvēt.

Link to comment
Share on other sites

num. TSM domājat ir ceības apturēt M5?

tik brutāli izsmērēja sienas ar SK šodien. lol.

bet pats domāju, ka TSM visdrīzāk paņems M5 priekšā. ja būtu jāliek cipars, tad 70% TSM labā, dēļ idviduālā skila.

šajā spēlē team plays ir svarīgāls par individuālo skllu. Pieņemu, ka tu neesi redzējis, kā Poļi izdrāza team canada iekš wcg....

un lol, m5 individuālais skills pilnībā visiem memberiem ir vienlīdzīgs ar jebkuru na top komandu, ja ne pat augstāks čempionu daudzveidības dēļ.

P.S. Redžijs vēl nav feilojis šajā turnīrā... un iemesls kapēc viņš iepriekš scrimos sūkāja bija Ziemas Brīvdienas.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc jūs esat tik ļoti pārliecināti, ka TSM vispār tiksies pret M5? :) Dignitas un TSM ļoti labi pazīst viens otru, gan jau, ka būs kādi pārsteigumi no katras komandas. Un pagaidām izskatās, ka neviena komanda nestāv līdzi krievu agresīvajai un dominējošajai spēlei, tāpēc domāju, ka arī fināls būs vienos vārtos. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...