Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Prasme CSot tiešām pasliktinās, nespēlējot regulāri. Bet jā, bija diezgan interesanti, neskatoties uz tiem random čalīšiem, kas nebija pārāk labi. Bet galvenais ir tas, ka mēs visi tā varam improvoties, jo normalos mēs varam ar vienu spēles stilu spēlēt mūžīgi, bet tagad amnijs droši vien zina visas mūsu "stratēģijas".

Un, Y U BAN lee sin? Es pirmajā nemaz tik labi nenospēlēju.

Link to comment
Share on other sites

Lee pirmaja spele nebija baigi bistams, bet vins loti daudz spej palidzet komandai tf. Un es speleju varteikt visur. Rankedos spelejot njemu to ko speju labi nokounterot vai ari supp/jungle. Man anv viena leina, ka jums sadalits. Un vispar ta mainisanas vietam nav stiliga, tad kontaktejaties un mainaties champiem nevis vietam. Un ari turmak spelejot, visdrizakais ka es nebusu tops, jo topa ir citi gribetaji, un man diezgan vienalga kur spelet (mid/ad carrys taa pasudigak, bet ari tos speju pret dalju champju).

Link to comment
Share on other sites

Es jau kādu laiciņu spēlēju west serverī. Niks tāds pats : KristapsM1337. Pēdējās dienās gribējās nedaudz padrotot, lai varētu platīnu dabūt, bet nesen tā pamatīgāk sanāca nokristies - tā kā atmetu šij idejai ar mieru. Labprāt uzspēlētu ar jums kādu 5x5 maču. Vislabāk spēlēju vidū. Ja ir kāds, kurš ķepurojas ap 1600 elo - varu arī kādu reizi duo ranked uzspēlēt.

Edited by SHARp^
Link to comment
Share on other sites

mvir, saki ko gribi, bet nav neviens tāds spēlētājs, kurš patiešām var spēkēt visas lomas, varbūt var spēlēt visas sūdīgi, bet vienā līmenī tu nekad nespēlēsi :/ tapēc iesaku jums mazliet narrow'ot rolus un sadalīties normāli. protams tur var swapoties pa 1-3 roliem, bet piecus rolus tu nekad vienlīdz labi nespēlēsi :)

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

rankedā pilnīgi pietiek, ja tu māki patiešām labi spēlēt, teiksim 3 rolus, no katra pa 2 čempioniem.

Bet labi, izbeigsim šo tēmu te, negribu domstarpības atkal.

Viss, ko gribu pateikt ir, ja gadījumā jums sanāk savākties kā pieciem+, lai spēlētu regulāri kopā iesaku sadalīties pa roliem, vai kaut vai tā, ka katrs no jums var divus spēlēt, un tad mainīties, gadījumā, ja apnīk. Pašiem būs daudz vieglāk.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Man, pa lielam, vienalga būtu, bet būtu daudz ērtāk, ja visi esam vienā sūdā, lai var starp mačiem viegli komunicēt.

Plus voice activation smird. Besī ārā klausīties kādu taipojam uz klaviatūras skaļi. Tak tik viegli uzbindot uz CAPS LOCK un miers.

Link to comment
Share on other sites

Man, pa lielam, vienalga būtu, bet būtu daudz ērtāk, ja visi esam vienā sūdā, lai var starp mačiem viegli komunicēt.

Plus voice activation smird. Besī ārā klausīties kādu taipojam uz klaviatūras skaļi. Tak tik viegli uzbindot uz CAPS LOCK un miers.

Man TS3 ir uzkonfigurēts ideāli, nav nekādu malu trokšņu and shit. Jau vairāk kā 6 gadus lietoju tīmspīku, tagad lietot push-to-talk būtu kā ēst kājām gaisā.

Link to comment
Share on other sites

Man TS3 ir uzkonfigurēts ideāli, nav nekādu malu trokšņu and shit. Jau vairāk kā 6 gadus lietoju tīmspīku, tagad lietot push-to-talk būtu kā ēst kājām gaisā.

Grūti nepiekrist, bet tik un tā, visiem esot vienā sūdā būtu vieglāk.

Bet nu jūs paši varat domāt, ko dariet. Pa lielam jau amnijs var būt abos un jūs visi TS3.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...