Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Tagad, uz sezonas beigam sanaca diezgan daudz speles paspelet ar 3-4high diamond speletajiem. Nejutos ka kristu cauri baigi un dazi jautaja kapec esmu tik zemu (gold5). Tur ir liels veiksmrs faktors ar ko tiec spelet komanda. Man calis tika uz gold1 no bronzas, kaut gan spele sudigi diezgan un pats vel smejas. Vinam lielakostiek tiek komanda ka vinu velk un reti kad notiek otradi. Man kaut ka otradi, lai vinetu man padam loti biezi ir japavelk. Un ja komanda buezi vien iekrit speletaji kas teste champjus un kad es vnk pasaku draudzigu ieteikumu tie saak ardities un feedot. Nu tur tiesam ir veiksmes faktors. Tas man ari bija pirms sacakareju mmr. Viens nekad neizkerijos ja parejie leini feedo. Ja vel tikai 1 leins feilo un tur velc, tad vel jaa, bet ne vienmer. Loti daudz ko izsaka vai komanda var sadarboties un paklausit viens otru. Ja katrs jutas gudrakais, tur pat skills neglabj.

Ideals piemers streameri kas megina no bronzas uz dimantu tikt, dalja apraujas pret to ka vinus komanda noignore un vini vieni neko nevar izdarit. A popularakos daudzi atpazist un lauj spelet ko grib un ari reali klausa spelee, ari ja zaude, ir liela iespeja izvilkt speli.

Link to comment
Share on other sites

Bronzā, silverā var arī viens pats izkerijot. Goldā un platīnā pietiks ar 1 vai 2 decent spēlētājiem, lai demoralizētu pretinieku tīmu un vinnētu geimu ~20 minūtēs. Ja sačakaŗets mmr un tev liekas, ka esi lābāks spēlētājs un tev vajadzētu būt augstāk, bet nekādi netiec, tad ša vai tā ir jāmeklē vaina sevī. Cilvēks tak vienmēr atceras tikai to, ka viņa tīms sūkāja utt. ,bet mazāk, kad pats tiek izkerijots, tāpēc liekas, ka ir kautkāds lāsts uzlikts akauntam un dod tikai idiotus, noobus utt. Protams jāatceras, ka nevienam nav 100 % winrate, tas nozīmē, ka visus geimus tāpat nevinnēsi nekad, ja spēlētu tik labi, lai vinnētu 51% no geimiem, tad ir jāgraindo ( vieglāk saprotams - no 100 geimiem tu vinnē 51 un zaudē 49, tāpēc var likties, ka neveicas ar tīmu, jo kā jau minēju cilvēka dabā ir vairāk atcerēties zuadējumus nekā vinnes). Leģendārā līga jau ir komandas spēlē, tas jau ir tas, kas pavelk un tajā pašā reizē nepavelk to spēlēt. Visi grib ownot un dabūt sev 10/0/10 utt skorus ar full dmg itemiem, bet cireiz vajag paskatīties, kas ir vajadzīgs, lai vinnētu nevis ownotu.

Link to comment
Share on other sites

Es ar diamondiem spēlēju kā ADC un kad šie man saka priekšā dažus momentus es pat šad tad velku spēles. Soloq gan i grūtāk, westā platīnu dabūju samērā viegli, vienkārši grindoyot IP. East man palika gold1 jo es tur čaļus dažus pēdējās dienās boostoju goldā, bet pats OMFG ir RU serveris. Tur G1 (nebija vēlmes tryhardot pēc papista promouta uz platīnu interneta dēļ 2-2 situācijā), bet spēlēt tur ir stipri grūtāk par westu šajā līmenī. Salīdzinot ar West\East - krievu serverī čaļi NENORMĀLI labi leino. Ja tu vismaz sāc zaudēt savu lainu, tad tev jau nedos iespēju atkopties. Bet pats feils sākas midgeimā kur ir TĀDS bardaks, ka bronzas čaļi pīpē maliņā. NEVIENS nevar savākties, visi ir rambo. Strādā tikai splitpush stratēgija vienā purnā.

Par D un Challenger - tur visiem ir pofig :D Tur atkal var redzēt jungle fioras, atmog gangplankus utt... :D

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Es mmr sadirsu pats, bet lidz tam speleju normali. Mmr sapisu jo reali no g1 uz g5 novelu tiri delj komandas. Protams ka es nekerijoju vienmer. Ja rekinam videjo, tas no 10spelem 5 es normali pavelku, 4 es nospeleju viena limeni sr teammates un 1 speli es varu varbut nofeilot, bet pat tad ja feiloju, meginu adapteties. Un es jaunu noteikti neesmu no tiem kas domaa tikai par dominessnu ar full ad vai ap. es loti biezi lielagojos un esmu tanks, cc komanda. Jungle vispar varteikt eju tiksi ar support,cc jungleriem, kas vainu izvelk un dara brinumus, vai reali paliek bezjedzigs, ja leinu gankojot calji paris reizes nofeilo.

Link to comment
Share on other sites

Wow, no g1 uz g5 nokrītot es nezinu kā ir jāspēlē, lai zaudētu tik daudz geimus. Nu nevar vainot komandu visu laiku, te ir tipisks piemērs, čalis no g1 uz g5 nokrīt un vaino komandu, značit tu točna dari kautko nepareizi. Kerijošana nenozīmē ,ka tev būs kili, kerijo, tad, kad bez tevis nevarētu izdarīt to, ko tava komanda dara zaudējot, kautvai 1 v 1 vai 2 v 2 (jungle ganks, palīdzēšana citiem lieniem kā leineris, wardu pirkšana, map pressure, itemu builds utt.). Piemērām, tu spēlē top vinnē savu leinu teiksim lvl 3 un tā vietā, lai lasthitotu un tad backotu, tu ātri nopušo un ej uz vidu, vai inveido jungļus pats vai vēllabak kopā ar jungleri. Vajag spēlēt savu rolu ar pievienoto vērtību, t.i. nevis tikai vinnēt savu leinu , bet palīzdēt citiem. Ir tik daudz veidu, ko katrs rols var darīt, lai palīdzētu citiem roliem, lai vinnētu lanephase.

Link to comment
Share on other sites

Nu nez nez ar to individualo izvilkshanu ir dazadi. Es biezi vien velku savus silver biedrus. Bet pat tad nesanak glabt speles. Vakar ar Twitchu 22-10-12 plesu savu pakalju divas daljas, lai izglabtos no zaagja, BET visu laiku atrodas divi pedinji, kas gaja 2vs5 un VISS kaasiens gatavs. Es vnk esmu shokaa , kad nakas ar shadiem scoriem zaudet.

Bet kopsumaa rankedus saku spelet labi, ja 2 men atpakal. Ja vel sho sezon paspeshu ielekt goldaa jutishos samera gandarits. Rekjinot to, ka esmu samera jauns un zaljsh speletajs lol videe. Un tad jau nakamajaa sezonaa varu sakt domat par augstakiem merkjiem.

Link to comment
Share on other sites

R tu runa ta it ka es butu kads bronz speletajs un maci mani. Ir vnk tik daudz tadu mulku kam pati killu atdosana nepalidz. Tiesi tapec dimanti ar mani spelejot brinijas kapec es tik zemu, es daru visu kas jadara, ieskaitot palidzesanu, wardosanu utt. Spilgts piemers kad mes ejam ar fakeyu duo. Vins d5, mums vnk tadas komandas tiek ka bronza ko tadu neredzes. Tai pat laika vins spele duo ar citu draugu no silver3 un viss ir normali. Mums bija kur 2 no kadam 5 spelems mes bijam 2 kas nospeleja lidz 20 min. Piemers: adc afk no 1.min, pec mirkla ari supports aiziet afk, jo adc nav, un vel velak mids aiziet afk, jo nav jegas tak spelet. Blin bronza pat taa negadas, a vot mums duo sakrit. Sakrit taaadi mulki ka vemt gribas.

Protams es ari cotreiz nepadodos kad jutu ka ienak melna diena. Ir kad es pa 2 dienam no kadam 12 spele, 10 uzvaru ar sakarigam komandam. Pectam nakamas 5 dienas es zinu ka bus norakstitas, lai gan es speleju normali, tiek padirstas 70% speles.piedod, bet ja es lielakoties nospeleju normali, un pst redzu kur komsndas birdri feilo, meginu palidzet gan ar ieteikumie, gan gankojot, ejot lidzi, bet preti ir tiai: fk u noob, muted vai I will go afk, tad nu es nezinu ka palidzet. Dod killus, ko gribi, bet tas ir bezcerigi.

Tagad es te rakstu, bet pa lielam man vienalga ka es sezu sava g5, arri te sezot esmu parliecinajies ka varu spelet normala limeni. Vnk rakstu to, ka saprotu speletajus kas sudzas par debiliem teammates. Protams lielakaja dalja gadijumu pasi speletaji ari ir tizli, bet tomer ir iznemumi kas spele labi, bet netiek nekur. Tomer ja pagajusaja nedelja kadas 20 speles nospeleju ar dimantiem un ne reizi ta ari nenofeiloju un speleju ka ar savejiem, tad nu tomer negribas domat ka vaina ir tikai mani.

Ir bijusi tak ari calji kam notiek lecieni nenokaa, un vini ta ari pasaka ka uznaca bridis ka iekrita sakarigi teammates un vini uzkapa no sava silver uz plat vai pat diamond.

Tomer nospelejis esmu loti loti daudz ranked gan saja, gan ieprikseja sezona. Un labi apzinos kadus tik brinumus tur var sagaidit.

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Nu nevar tā vienkārši nokrist no g1 un g5 tikai dēļ tīmā, piedod, bet tam es neticu. Ir savā ziņā arī jāuzticas savam tīmam. nevar jau visu laiku iet ar domu, ka atkal būs pilnīgi noobi utt. Un tu tagad tikai saki piemērus, kā tev ir bijis 1, maksimums 3 geimos, kur tik daudzi aiziet afk. Tak visiem, kas spēiē soloq ir gadījušies tādi geimi, kur ir afk, neesi vienīgais. Tādas lietas notiek ar visiem visās līgās un tu neesi izņemums, kam tā gādās visu laiku, visticāmāk spēlē noreidžojies un vaino tīmu pie katra sūda pie kura vari piekasīties. Tie ir tikai apgalvojumi, neuztver, ka es tev braucu augumā vai kā citādi. Vienkāŗsi cenšos atrisināt problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Nu tur jau ta lieta, ka es nosaucu piemeru ka ir ar fake. Un ar vinu ejot duo varteikt vienmer iekrit mulki. Vins spelejot duo ar jebko citu saka ka nekad nav bijis ka ar mani, tik biezi afk,rage vai vnk smags feeds no teammates nav redzets. Un es nereidzoju bez iemesla. Es censos palidzet ar padomu, ar ganku un saku dirst tikai tad kad kaut kads mulkis, kas nesaprot ko buildot kad padirs leinu vai vnk nespej spelet ar komandu un turpina ramdona viens vazaties par karti un vel dirs man virsu ka neko es nesaprotu dabun no manis paris jaukus vardus. Tu nespej iedomaties cik biezi sastopos ar random buildiem, vai caliem kas vnk buildo to ko kada builda izlasijusi un neadaptejas spele vai vnk turpina solo spelet lidz nexus nokrit. Piedod, bet ja es lielakoties dabunu visvairak killu, assistu vai pat parfarmoju leineru esot jungle un tai pat laika speju leinos killus iedot, un mana komanda tapat zaude un vel es reali zinj ko buvet kada situacija, tomer liekas ka vajadzetu tikt augstak. Lab apnik, sii tema ir parak daudz parcilata un aprjnata visur un visos forumos.

Link to comment
Share on other sites

Pēc tava uzrakstītā secinu, ka problēma ir tajā, ka tu uzskati, ka esi konkrēti pārāks par visiem, kautgan reāli neesi. Es tev ieteiktu vnk spēlēs sākuma mute all un tryhard. Kā arī uzticēties citiem, jo redz viens, kā jau pats minēji nevari izkerijot.

Link to comment
Share on other sites

Plat III spēlētāja 2 centi: Ja kāds nedēļā nospēlē vismaz 10 spēles, tad viņš ir tur, kur viņam jābūt. Es arī agrāk domāju, ka ļoti bieži ir vainīga komanda vai kāds konkrēts spēlētājs. Varbūt dažās spēlēs tā arī ir, bet kāpēc dirst uz citiem, ja KATRĀ spēlē tieši es pats daudzas lietas varu izdarīt daudz labāk? Priekš kam man savākt visus killus ar kaut kādiem nautilusiem/skarneriem/mumu, tājā pašā laikā random izpušojot kādam leinu tā, ka pretinieks iefrīzo vissliktākajā vietā?

Kāpēc man vajadzēja iet pēc tā caster miniona un padirst 1/3 HP for free, kas man tagad liedz normāli treidoties ar pretspēlētāju?

Manā skatījumā daudz produktīvāk ir vienkārši koncentrēties uz savu spēli un neuztraukties par uzvarām un LP, nevis katru otro spēli nodirst komandas biedrus, tādā veidā bojājot garastāvokli sev un citiem. Protams, tas nav tik viegli, tāpēc arī es vel neesmu pat dimantā ticis, bet, kad es tur tikšu (tieši KAD, nevis JA), tas nebūs nekādu lucky streaku dēļ, bet gan tāpēc, ka būšu to pelnījis.

Link to comment
Share on other sites

es visu sezonu rankedus izlaidu jo gaidu to jauno sistēmu. izņemot jungle (un maybe midu) nevienā leinā nejūtos pārliecināts par sevi. teamfigthi (mid/late game) man nav problēma bet leinā es bieži vien zaudēju (again ja vien tas nav mids, bet nu tad arī jāskatās pret ko, ja pret op oriannu tad droši vien arī). tā ka deru tikai junglam, toties tur man nav problēmu pat tad ja pretiniekos ir plat/dim jungle (un atkal, ja vien viņi nav no duo ar supportu kurš tad viņam perfekti wardo visu botu tā ka man atliek tikai tops un mids).

reāli pats sevi augstāk jau nu točna par goldu neuzskatu, skills nav tāds :) bet rotēju un map awereness man vajag būt līmenī :) tā ka nezinu kur īsti nākamajā sezonā tikšu. otrajā sezonā augstāk par 1450 laikam tā arī nebiju, lai gan jāsaka godīgi, man liekas, ka tad arī daudz sūdīgāk spēlēju.

vēl kas man liekas, šajā sezonā meta ir vēl vairāk disbalansējusies. visi cenšas spēlēt op chempjus (arī iekš normals) - riven, nasus, zed, skatos borings bieži mauc ar oriannu, gragas, fizz, lissandra, ahri, kassa. iepriekšējā sezonā tik traki man liekas nebija. nu tas tāds tīri subjektīvs viedoklis.

Link to comment
Share on other sites

Nu es arī meinoju jungle, bet, lai kāptu augstāk soloq katrā rolā ir pa kādam čempim, kuru varu spēlēt puslīdz ok līmenī, tas tā, ja kāds ir higher pick un jau nopicko jungle, ar ko man arī nav problēmas, jo ir patīkami paspēlēt citus rolus un paskatīties to, ka jungle ietekme soloq ir nenormāli liela. Reti var redzēt tiešām ok junglerus soloq, jo visi domā, ka junglot ir tāds sūds vien, bet tad, ka tava komanda zaudē visus pirmos torņus ~15 minūtē un jungleris ņem golemus, tad bieži sanāk reidžot un rakstīt - kāpēc man nedeva konkrēto rolu, bet tas jau ir soloq.

Runājot par "op" čempioniem, tos parasti spēlē vainu spēlētāji, kuri ir tiešam ar viņiem spēlējuši kādas 10-15 reizes un apmērām zin visu uz ko tas ir spējīgs, vai arī spēlētāji, kuri seko līdzi metai un zin, ka tie ir op čempji un ņem tos, kautgan nav ar viņiem kārtīgi "iepazinies" (šajā gadījumā rezultātu nav iespējams paredzēt).

Link to comment
Share on other sites

Nu es principa varu ari kadu champi panjemt pirmo reizi un nav problemu nospelet ar to labi, jo mehaniski es zinu ko katrs spej, cik daudz spej un kura game phase cik labs un ari ko buvet. Speleju top, mid un jungle, un ar to vispar nav problemu, saja laika champji ari nespelejot ir apguuti pilnvertigi. Bet ja runa iet par bot lane, tur man ir pilnigi tumsa bilde, ne kas pret ko, ne kadu dmg, ne synergy utt. Ja tieku 4., 5. picks, tad luudzu lai kads cits spele botlane, ja nu pasam nakas, tad vnk pasaku ka bus passive lane un centisos tikai farmoties un gaidit jungleru, jo citadak reali nezinu kad varu iet all in un kad nee.

Tagad uznaca nasus eera piemeram, es vinu bez jebkadam problemam saku spelet ipasi jungle(nu ok, nav grutakais champis), ari rivenu bez jebkadam problemam saku rankedos veiksmigi spelet. Tas pats ar vecajiem labajiem kassadinu un fizzu, es nekad vinus normal geimos neesmu praktizejis, bet spelet un dominet leinu nav ipasas problemas.

Ta ka tas ka kads njem kadu chamoi pirmo reizi jo champis ir op nav tik traki. Man vairak kaitina ka cali kas maino adc vai supp 1st picko mid jo vini beidzot tikusi ka 1stpick. Vai vel cali kas nem lainus kurus nespelee, lai counterotu. Vot tiem galvenokart beigu iznakums ir diezgan negativs. Op champju pickotaji vismaz parzin metu un picko kas labs, tatad ari zin ko buvet un ko darit ar to campi vairuma gadijumu.

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

kad vasarā sāku spēlēt soloq, no silver II uz plat tiku ar mazāk nekā 40 spēlēm, man laikam ar komandām paveicās.

Man tāda sajūta, ka liela daļa te nemaz nezin, ko nozīmē koncepts "carrijot spēli". Tas nenozīme, vienkārši vinēt attiecīgo leinu ar 2 killu pārsvaru un +30 csiem 18. minūtē, un ar to advanatage neko neizdarīt. Tas nozīmē, brutāli crushot enemiju un to advanatge actually izmantot. Ar vienu uzvarētu leinu nepietiek, lai hard carrijotu komandu. Tev tas advanatage ir jāzimanto kā vairāk, piemēram deny'ojot enemy jungleri, global goldā (forsojot dreiksu un turretus) un protams ROAMOJOT APKĀRT un palīdzot citiem leiniem. Pats galvenais ir zināt, kā izmantot to goldu, ko tu vari piedāvāt komandai. Citreiz izdevīgāk roamojot uz bot leinu savākt doublekillu sev nevis dot kaut kādai random ashei. Citreiz nav prikols iet uz bot leinu, ja tur ir kaut kāds smirdīgs graves - sona leins, kurš zaudē ez-thresh leinam, kuru tā jau būs grūti nosist. bet tā vietā tu vari focusot uz topu, kur tavā komandā ir jax, kurš ir end game beasts. Also, ja tu esi ahead un naudas daudz, tad fucking investo to naudu wardos nevis blasting wandos. Ja tu redzi enemiju skrienam caur wardu - pingo. pēc leining feisa izmanto pingus, lai teiktu priekšā ko pushot, kad backoties, vai kad kontestot baronu/dreiku.

spēlējot support junglerus un dodot killus leineriem, acīmredzot nestrādā tik effektīvi low elo. Spēlē carry junglerus un ņem killus sev, pērc ie+phantom un 2shoto visus, kur problēma? Saints ir miljons reizes strīmā rādijis kā carrijot low elo ar jungleri.

tas, ka tu ar jungleri noganko lvl 3 top leinu, paņem killu un izpušo leinu, tas jau dod tik nereāli lielu advantage tavam top leinerim exp ziņā, pat ja viņš dabuja tikai 200 goldu. Also, ļoti daudzos matchupos tieši early level ganki ir daudz svarīgāki nekā kaut kādi 15. minūtes ganki, kad tornis jaur ir izpušots un viss, ko leineris dabū ir +300 gold.

Mans tipiskais leinošanas stils soloq ir, ņemt mobīlu leineri un nereāli preasureot leinu, nonstop pushojot. Tādā veidā es drawoju enemy junglera aggro un es jūtos daudz komfortablāk, kad mani ganko nekā kaut kādu noob ashi bot leinā.

Protams, trāpīsies spēles, kuras ir beyond carrying, un nelīdz ne tas advanatage ko tu iedod gankojot, ne arī pingi un savējais 24/7 tiek noķerts mežā kaujoties 1v2. Pretiniekiem var notiek tieši tas pats, un Statistiski tavai komandai, queojoties vienam, ir par 20% mazāks chance, ka trāpīsies lohs nekā enemy komandai, ja tu duoque ar kādu - tad par 40% mazāka iespēja. Ja pēc 1k spēlēm tu netiec nekur augstāk, tad tu atrodies tieši tur, kur tev jābūt. Period. Matemātika nekad nemelo. Ja kāds ir 100% pārliecināts, ka tas viss ir luck based, tad viņš ir vienkāši lohs, un es gribētu viņu pretinieku komandā.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

kad vasarā sāku spēlēt soloq, no silver II uz plat tiku ar mazāk nekā 40 spēlēm, man laikam ar komandām paveicās.

Vot par to es ari runaju. Es pasa s3 sakuma ari laikam no s2 uz g1 vnk uzlidoju paris speles, jo es tiesam speju pavilkt un ari bija normali teammates. Talak vnk sakas epic crap team. Vai tas nozime ka es peksni saku sudigak spelet? Nee, vnk bija tadi kurus vairs nevar izvilkt, un kur jau champ selecta par 80% ir skaidrs ka ir padirsts redzot kadi teksti tur aiziet.

Link to comment
Share on other sites

Vot par to es ari runaju. Es pasa s3 sakuma ari laikam no s2 uz g1 vnk uzlidoju paris speles, jo es tiesam speju pavilkt un ari bija normali teammates. Talak vnk sakas epic crap team. Vai tas nozime ka es peksni saku sudigak spelet? Nee, vnk bija tadi kurus vairs nevar izvilkt, un kur jau champ selecta par 80% ir skaidrs ka ir padirsts redzot kadi teksti tur aiziet.

Runājot par manām spēlēm, man no tām 40 spēlēm, labi ja 5 paveicās ar komandu. Pārējās man nācās hard carrijot komandu. Piem. no pēdējām 10 spēlēm, kas tika nesen arī izspēlētas, man tops un bots nezaudēja, laikam, tikai vienu reizi.

Paldies dievam, ka es lielākajā daļā spēlēs tiku vidū. Ja pretinieki tiek brutāli outclassoti, tad es tiešām neredzu problēmu hard carryot, ja spēlētājs zin, ko vairāk, kā tikai vinēt leinu. Protams, ja esi tikai drusku labāks nekā tava elo spēlētāji, tad ir diezgan grūti tikt augstāk.

Ja spēlē dēļ elo, tad var mierīgi arī que dodgeot, cik tur, laikam, divas reizies dienā. Ar +/- minimāliem penaltijiem.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...