Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Civ, skatos, te grozas daudz skilotu LoL speletaju, tadel velejos uzjautat pec ieteikumiem iesacejam. Saku spelet nedelas divas atpakal. Respektivi vel speleju uz Normal, bet budams lvl 20 jutami viss paliek grutak. Varbut kadam lietpratejam ir kadi ieteikumi, ka pareizak spelet, ka pareizi izveleties championus, kura leina spelet vieglak un ka? Uz doto bridi speleju parsvara ar M. Fortune, Jax, Renekton, Annie. Jax personigi man liekas samera pagruts, solo top noturet sanak, bet ar push ir problemas, jo biezi vien piemirstas piepirt wardus, tadel jungleri ganko mani samera aktivi. Ar annie parsvara speleju Mid, bet reizem gadas ar iet bot. Ar bot isti problemas nav bijusas, liekas samera vienkarsi, bet Mid game piemeram pret Brand vai Timo ir pagruts. Brand jau low limeni spej radit samera lielu pressure uz manis, Timo tapat. Par M. Fortune isti daudz ko teikt nevaresu, pedejas nedelas laika isti daudz nespeleju, bet likas samera vienkarsi. Renektonu saku pavisam nesen. Liekas samera pagruti, jo salidzinot ar Jax spell kuldauniem, renektonam vini ir daudz ilgaki, ka ari low levelos damage nav no tiek augstakajiem. Biju domajis iegadaties Rengar'u vai Blitz, bet neesmu nekad spelejis ar viniem, tadel uz doto bridi nogaidu, nemot vera to, ka punkti ari man nav bezgaligi. Varbut kadi ieteikumi ari par siem diviem?

Man samera biezi sanak situacijas, kad es nesaprotu, ko isti teammates taisas darit. Piemeram situacija 5v4 musu laba mid late game, es nakot no jugle redzu, ka 70% enemy timam ir aptuveni 50% hp, respektivi jautaju pec assist un meiginu uzpushot, bet iemetot aci mape, labi ja viens no vieniem atnak palidzet, parejie vienkarsi aizskrien. Protams, ka 90% no tadiem gadijiem, ja nav flash mani nogalina.

Anyways, uzklausisu visus iespejamos ieteikumus. Ieprieks paldies! :)

Link to comment
Share on other sites

mācīt varētu ilgi un dikti, tapēc tā vietā lai dotu ingame padomus iedošu tādus general tipus.

1)nepērc randomā čempionus, katru free weeku izmēģini katru čempionu, un ja kāds nu dirsā patīk, tad ej netā lasi guides and shit, un ja vēl joprojām dirsā patīk tad tikai sāc domāt par pirkšanu.

2)no 20. levela tu vari sākt pirkt tier 3 runes, tev vajag 1 ap lapu un 1 ad lapu obligāti, pāris (desmitus?) lapas atpakaļ tika minēts kādām šīm divām galvenajām rūņu lapām jāizskatās. Un rūņu iegādi vajadzētu prioritizēt vairāk nekā čempionu, par cik tu neko par čempioniem vēl nezini kārtīgi.

3)skaties strīmus.

4)ignorē ingame čatu

5)nepērc randomā čempionus

6) pats galvenais - kad dabū 30. nespēlē uzreiz rankedus, izspēlē vēl pāris simtus normal geimus.

7)pievērs vairāk uzmanību tam, ko tu pats dari, un savām kļūdām, nevis skaties uz to, ko dara savējie (pat ja viņi ir smurfi, 99% viņi arī ir noobi, un nezin, ko dara).

8)skaties strīmus.

ja, kas vēl tāds svarīgs ienāks prātā, tad editošu.

P.S. aizmirsu pieminēt, ka skatoties čempionu guides ļoti svarīgi ir pievērst uzmanību tā izveidošanas datumam un autoram.Skaties tikai pro spēlētāju guides - solomid.net featured guides un lolpro.com guides. Ir pilns ar outdateotiem guidiem, kas current patchos ir galīgi sūdi, jo spēle konstanti mainās.

It sevišķi pēc pēdējā patcha, tika nomainīti mastery tree, tāpēc visi guide, kas ir vecāki par 5 dienām ir outdated.

Edited by m3rsy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

P.S. aizmirsu pieminēt, ka skatoties čempionu guides ļoti svarīgi ir pievērst uzmanību tā izveidošanas datumam un autoram.Skaties tikai pro spēlētāju guides - solomid.net featured guides un lolpro.com guides. Ir pilns ar outdateotiem guidiem, kas current patchos ir galīgi sūdi, jo spēle konstanti mainās.

It sevišķi pēc pēdējā patcha, tika nomainīti mastery tree, tāpēc visi guide, kas ir vecāki par 5 dienām ir outdated.

this.

p.s. jaunie masteries ir izčakarējuši manu spellvamp heca. tā ka būs jāskatās kāds jauns guide no pro.

Link to comment
Share on other sites

this.

p.s. jaunie masteries ir izčakarējuši manu spellvamp heca. tā ka būs jāskatās kāds jauns guide no pro.

Tie jaunie masteries is sačakarējuši visu. 21-9 tagad ir narkomānija pilnīgākā, un runa iet par tiem 9. Kā arī tikai 9 offence arī izskatās kaut kā līki baigi.

Link to comment
Share on other sites

m3rsy, var nedaudz plasak pastastit par runes / masteries? Piemeram Jax, solo top 9/21 (ta izskatitos, ja es butu LVL 30, bet sakara ar to, ka uz doto bridi ir LVL 20, tad def staba punkti respektivi ir mazak), bet ja velme vairak gankot early game un radit lielaku pressure:

Ka ari, kas butu primarais solo top, def talanti, vai offence? Es ar to domaju, punktu sadalijumu, varbut, ja eju pec solo top tad labak visus uz doto bridi esosos punktus likt uz def staba, tadejadi zaudejot CD reduc, ad?

Esmu skatijies guides, bet ne pie visiem guide ir rakstits, kuram leinam konkreti tas viss ir domats, ka ari masteries / runes katra guide atskiras.

Man ir radies jautajums, par AD / AP masteries? Es isti nesaprotu, kuros gadijumos piem man butu jaizmanto AD un kuros AP?

Cik saprotu, AD ir attack damage, respetivi jax koks sastav no AD talantiem, vai es vispar varu lietot AP talantus konkreti sim championam?

Piemeram Orianna, vismaz man liekas, ka nav iespejams sasaistit AP ar so champu, nemot vera to, ka visu dmg tu taisi ar spell palidzibu?

Vispar si tema man nav isti izprotama. Lasot forumos, neko dizi daudz neuzraku, varbut es vienkarsi nezinu kur lasit, vai neprotu lasit :xd3:

Par runes es sapratu, respektivi, ja eju solo top, tad runes ir vienas, ja jungle or smth, tad cits. Ka ari man uz doto bridi ir kadas piecas masteries lapas, respektivi katram championam ar ko speleju, bet skatoties strimus, esmu nedaudz apjucis, nemot vera to, ka daziem no strimeriem ir tikai divas mast lapas, kuras sastav no ap / ad?

Cerams var kko saprast no si murga, jo es pats isti nesaprotu, par ko runaju :XD2:

Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

nu ja 20 punkti tad nezinu, jax'am ieliec 9 punktus offense un pārējos defense http://solomid.net/guide/view/24509 .

čempioniem skilli parasti scaleojas vai nu ar ad vai ap, lai to noteiktu, kurš skills ar ko skeilojas, ingeimā skilla descriptionā pēc skilla base dmg parasti ir iekavās skaitlis,

Ja tas skaitlis ir gaiši zaļā krāsā tad tas skills taisa lielāku dmg, ar katru ap punktu, kas tev ir.

Ja tas skaitlis ir oranžīgā krāsā, tad tas skills taisa papildus dmg, ar katru ad punktu, ka tev ir.

Ir daži čempioni, kuriem piem 2 skilli scaleojas ar ad un 2 ap, tad tādus parasti var izvēlēties, kā gribi spēlēt ap vai ad, vai arī kaut kā hybrid veidā pērkot aba veida dmg itemus. (lielākoties, parasti ir tikai viens viable veids kā spēlēt čempionu (piem ap mis fortune ir pēdējais mēsls).

Par skilliem vēl runājot, vajag pievērs arī uzmanību tam teksta nobeigumam descriptionā, Piemēram x skill does y thing dealing 200 (+10 ad) magical dmg un otrādi. Tas nozīmē, ka skills paliek stiprāks ar ad, bet galā taisa magic dmg, un līdz ar to tu taisīsi mazāk dmg ar to skillu pretiniekam, kuram ir nevis vairāk armor, bet vairāk magic res. Piemēram, Jax Q scaleojas no abiem statiem, bet galā ir physical dmg.

līdz ar to parasti pielāgo rūnes un māsterijus attiecīgajam čempionam ar ko spēlēsi un kādā veidā. Ir čempioni, kurus var tikai vienā veidā spēlēt, piemēram Orianna, ir tikai ap.

Savukārt Jax ir lielisks piemērs priekš tevis. Viņu var buildot gan ap, gan ad, jo viņam skilli scaleojās no abiem. Ja buildosi ap tad tas leciens un w būs ļoti stiprs kā arī katrs trešais (vai kurais tur) auto attacks no ulta passīvā būs stiprāks. Bet mīnuss tāds, ka tad kad tu uzleks un tos visus skillus izmantosi tad tu relatīvi vājš būsi kamēr tev no cd viņi neatnāks atpakaļ.

Ad jaxam atkal pluss ir tāds, ka daži skilli tik un tā scaleojas no ad un taisot ad tu daudz stiprāk ar auto attackiem sitīsi, līdz ar to tas attack speed steroids, ko dabū no jax passīvā tiek izmantots daudz effektīvāk. Tapēc ad jax ir daudz stiprāks nekā ap jax, un neietektu tev spēlēt ar tīru ap jax. Bet to visu penteri par jax iepriekš es uzrakstīju, lai tev palīdzētu izprast kā tā statu sistēma darbojās.

P.S. iemesls, kāpēc pro spēlētājiem bieži nav daudz mastery lapas saitaisītas ir, jo viņi vienkārši liek viņas pirms katras spēlēs pa jaunu champion selectā vadoties, uz to, kas ir pretiniekos. Piemēram defensive tree ir mastery, kas samazina dmg to cirtiem un ir kas samazina dmg no aoe spelliem. Ja tu zini, ka pretiniekiem nav spēcīgs aoe dmg, tad tu vari neņemt to vienu mastery un tā vietā to 1 punktu izmantot, kaut kur citur.

Es ceru, ka es tev tagad nesajaucu prātu ar šito :)

Edited by m3rsy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

m3rsy paldies.

Esmu meiginajis gan ap, gan ad uz Jax'a, bet principa ad ir krietni labaks.

Itka visu sapratu, bet atrak rodas jautajums :P Es ceru, ka neapgrutinu tevi. Piemeram, sonedel free to play ir Elise, kas man tiri labi patik, ka ari tiri labi padodas, nemot vera to, ka esmu izspelejis tikai paris speles ar so champu, bet te jau rodas problema. Ta ka Elise iet pec def itemiem, vsmz mana gadijuma (jungle), tad man te rodas dazas problemas ar itemu izveli.

Cik saprotu, pret enemy, kuru tima ir vairak physical attack speletaju, man jafokuse build uz armor / hp itemiem, bet pret speletajiem ar magic, (piem annie, fidlest., etc) man vajag magic resist. Bet te ari rodas tas joks, ka vakar izspelejot speli pret gandriz full enemy team ar meidziem, armors + hp likas krietni specigaks par magic resist. Tas protams varbut man ta nepareizi likas, jo pec 10mita kila 1v1 nostavet neviens no viniem nespeja. Es saprotu vienu, ka safidots speletajs, sit specigak, bet rodas jautajums, vai def ari palielinas, vai tomer def ir atkarigs tikai un vienigi no item build?

Link to comment
Share on other sites

Ar elisi maucu principa ar full def mastery, bet runes gan ir tadas chabigas man t1 vairak, ka 90%. Tatad cik saprotu, tas runes ir primarais, kas vajadzigs, jo samera logiski ir tas, ka jo labakas runes, jo specigaks chams ir low levelos. Right? :o

Es atvainojos, ja jautajumi ir iditiski, bet tada zandra speles spelejis neesmu, respektivi pieredze pielidzinama 0

Link to comment
Share on other sites

Jup. Rūnas primāras. Flat ad red + quints priekš ad čampjiem. Magic penetration reds + flat ap quints uz ap čampjiem. Dzeltenās armor, zilās magic resist. Abi flat. Pagaidām pietiks. Kad iedziļināsies tad sāksi saprast ko vēl pirkt

Link to comment
Share on other sites

m3rsy paldies.

Bet te ari rodas tas joks, ka vakar izspelejot speli pret gandriz full enemy team ar meidziem, armors + hp likas krietni specigaks par magic resist. Tas protams varbut man ta nepareizi likas, jo pec 10mita kila 1v1 nostavet neviens no viniem nespeja. Es saprotu vienu, ka safidots speletajs, sit specigak, bet rodas jautajums, vai def ari palielinas, vai tomer def ir atkarigs tikai un vienigi no item build?

Ja viņi visi bija ap tavs armor bija gandrīz useless, tu vienkārši biji droši vien super fed.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nedaudz par middle game? Tatad pedeja laika speleju ar Oriannu. Tieksu godigi, sanak samera labi. Varetu but ap 90% win ration uz normal, kas protams nav nekas lietpratejam, bet mana gadijuma tas ir samera forsi. Bet te rodas jautajums. Early game, mani ir biezi vien bail pamest middle, lai palidzetu top/bot, tapec, ka tada veida es paklauju briesmam savu mid tower. Ir kadi ieteikumi? Ka ari, vai man tas ir jadara, ja mums ir junglers? Kas principa 24/7 to vien dara, ka jonjo no vienas mapes gala lidz otra.

Link to comment
Share on other sites

ne kā lietpratējs bet kā jungleris teikšu - neskaties ko jungleris dara, pievērs uzmanību tikai tad, ja viņs atnāk gankot midu (unless you have teleport). par tower ir jāskatās kas svarīgāk, ja jūsu teams ir pamatā lategame, tad tornis protams būs svarīgāks par early game killiem. reizēm papildus pressure uz sānu leiniem ir svarīgāks par vienu torni. lai gan mida torņi protams ir daudz svarīgāki par sānu torņiem jo nosedz vairāk pie tiem vieglāk atnākt atpakaļ pēc faitiem vai gankiem utt.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...