Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

kad būs laiks,hwan, varam kaut ko sarunāt, gan jau mersy arī piedalīsies! Spēlēju ar visu, tikai nav īpaši tanam paredzētas rūnes!

ranked solo que, duo que vai 5 cilvēku premade only :) no trio.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

A, nu tad Ghostwritten :)

Tas bija username tad. :lol:

Enivei, spele ir diezgan solida. Vakar visu dienu ar mersy norambajam. :)

Pagaidam patik ar Caitlyn un Veigar spelet. Sodien pameginasu ar javgar iv un annie, un varbut Miss Fortune

Link to comment
Share on other sites

Kā man ir apnicis katru vakaru gaidīt, kamēr tikšu serverī! Labi, ka drīz būs splits, tad gan jau viss būs normāli.

Btw, varētu arī ar jums paspēlēt. Niks - lasters, 30. līmenis, spēlēju ar amumu,jarvanu, dažreiz vladu. Pārsvarā normal geimus. Gaidu otro sezonu, tad sākšu drotot nopietnāk.

Link to comment
Share on other sites

Kā man ir apnicis katru vakaru gaidīt, kamēr tikšu serverī! Labi, ka drīz būs splits, tad gan jau viss būs normāli.

Btw, varētu arī ar jums paspēlēt. Niks - lasters, 30. līmenis, spēlēju ar amumu,jarvanu, dažreiz vladu. Pārsvarā normal geimus. Gaidu otro sezonu, tad sākšu drotot nopietnāk.

gaidi tālāk "soonTM" :D

Link to comment
Share on other sites

Kā man ir apnicis katru vakaru gaidīt, kamēr tikšu serverī! Labi, ka drīz būs splits, tad gan jau viss būs normāli.

Btw, varētu arī ar jums paspēlēt. Niks - lasters, 30. līmenis, spēlēju ar amumu,jarvanu, dažreiz vladu. Pārsvarā normal geimus. Gaidu otro sezonu, tad sākšu drotot nopietnāk.

tak pohuj uz reitingu, tāpat tiks resetots otrajā sezonā, cik zinu.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā, ranki resetosies rudenī, takšto tagad var vnk iet un čekot kas un kā.

Cerams magma chambers vai, kā sauca, būs open

ā, un kurš man tur prasīja par ip boost. Būs 14dienas ip boost pēc split un split būs nakamnedēļ, cik vissmaz phreak(galvenais riot informator forumā teica)

Nezinu, kā jūs, bet es palikšu east, jo tip visi ies uz west bla bla bla, bet vissmaz nebūs w8t time/server lag vai kas viņiem tur bija, sakarā ar lielo skaitu spēlētāju

Es reāli esu iesprūdis elo hell... uzvaras vairāk, nekā lose, bet tāpat iemet ar idiņiem, kuri negrib tankot un man jaņem tanks, lai vissmaz būtu balancēta spēle , bet tāpat atrodas idņi ar heal un to mana spell. omg vnk

Elo hell es tiku vienu dienu, kad man bija oh yeaa beeeeers, must play ranked un tā ar master yi gaydoor backdoor meiģināju ātri win, bet man nesanāca, jo es nevarēju nokoncentrēties uz teamfightiem, jo es devu priekšroku serfot youtubē un meklēt kaut kādas dziesmas un nokritu pa 100 un tagad tusēju pa 1090 rateing ar 107 uzvarām un 105 zaudējumiem, jo tajā zemajā rateingā tādi kēksi trāpās, ka vnk omg, gribās iet ārā un kliegt

flash>ignite>exaust>ghost = good

heal>clarity>fortify = nooob play

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Eh skam, maz vel ko saproti. Kam vajadzigs heals? Towerdiviem. Es uz katu njemu healu un ignitu. Jo piem begshanas spelli uz vinju jau ir paranoja. Clarity uz kassadinu un pentakill gatavs. Fortify uz tanku vai supportu - epic play.

Link to comment
Share on other sites

fortify priekš Gragas un Rammus ir pieņemami spelli. Heals ir vienkārši kretīnisks un clarity arī reizēm var noderēt, it īpaši, kā jau b0r1ng minēja, priekš Kassadina.

Link to comment
Share on other sites

Trūkst mana? go blue buff un clarity vietā paņemt kautko, kas noder priekš team fight

Trūkst health? Nopērc Giant Belt, būs tik pat daudz health cik dod heals + noderēs vēlāk un tā vietā paņem summoner spell, kas noder priekš team fight, kā teica hotshotgg intervijā ar athene

Kad visi būs jau 18lvl, tad heals un clarity tev nepalīdzēs. Fortify ar 5min cd vai excaust ar 3min cd. Kas varētu palīdzēt vairāk? hmm

Streamos @ otne3d.tv spelus, kurus ņem top spēlētāji pa solo ranked/normal = flash/ignite/excaust/ghost/teleport

CV pat ir noderīgāks par heal

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Trūkst mana? go blue buff un clarity vietā paņemt kautko, kas noder priekš team fight

Trūkst health? Nopērc Giant Belt, būs tik pat daudz health cik dod heals + noderēs vēlāk un tā vietā paņem summoner spell, kas noder priekš team fight, kā teica hotshotgg intervijā ar athene

Kad visi būs jau 18lvl, tad heals un clarity tev nepalīdzēs. Fortify ar 5min cd vai excaust ar 3min cd. Kas varētu palīdzēt vairāk? hmm

Streamos @ otne3d.tv spelus, kurus ņem top spēlētāji pa solo ranked/normal = flash/ignite/excaust/ghost/teleport

CV pat ir noderīgāks par heal

atvaino mani, bet uz 18 levela gandrīz neviens spells vairs nav vajadzīgs, ja nu tikai flash un teleport, exhaust dažreiz noder.

Link to comment
Share on other sites

Bullshit

Ignite : samazina uz pusi healing. Uzliec uz supportu vai citu, kas healing type un mazāk raizes

Exhaust : Team fight uzliek uz ad carry un reduces auto/basic attack damage by 70% and ability/item damage by 35% for 3 seconds, takšto viņš uz trim sekundēm nevarēs tevi noņūkot ātri

Ghost : Lai noķertu, ja komanda zin, ka zaudēs to team fight

CV( must have every game kādam): Cv aizbiedē no barona un var pārvērst cīņu pa 180 grādiem.

Cleanse : Ļoti labs, ja tu zini, ka pretinieku komandā ir malzahar/ww un viņš tevi koncentrēs teamfightos

Teleports ir labs sākumā priekš ward/minion gank, bet ne reāli vēlāk, tāpat visi regroup un visi lasās kopā.

Ar clarity / heal tu es bezvertīgs iekšā endgame fightos, kuros izšķiras, kam ir priekšrocība un savu/pretinieku jungle control

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...