Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Annija OP. Vlads kaitinošs. Malza vienkārši ļoti labs AP.

Leonu nenopirku vēl, jo ar Ashe spēlēju, bet ir doma paņemt, jo viņa ir ļoti solid tanks - riktīgs akmens.

krč sorry par dp, bet nu kur visi spēlētāji ir pazuduši? davaj uzmaucam kādu vakaru ranked games. :thumbsup:

Spēlētāji nekur nav pazuduši. Mēs katru vakaru laižam. Ja neesi anāls lohs, kurš diršās un mētā vislaik, vari pievienot Ghostwritten un uzrakstīt. Gandrīz katru vakaru esmu online un spēlēju

Link to comment
Share on other sites

Kāds var man paskaidrot - Kad spiežu play>custom game> find man atrod čupu ar AFK serveriem. Jautājums - ko tieši tajos afk serveros iegūst (cik saprotu, tur nespēlē), paskaidrojiet? Ā un nevienu reizi vēl neesmu spēlējis PVP, jo vienārši neatrod spēli. Pret botiem atrod <10 sekundēs, tāpēc tur tikai spēlēju.

Par savu progresu : tagad visu laiku spēlēju ar Cassiopeia. Vēl neko labāku neesmu sastapis. Paskatījos, ko pirkt, pats nedaudz savādāk gan pērkos, bet arī labi sanāk.

Link to comment
Share on other sites

Kāds var man paskaidrot - Kad spiežu play>custom game> find man atrod čupu ar AFK serveriem. Jautājums - ko tieši tajos afk serveros iegūst (cik saprotu, tur nespēlē), paskaidrojiet? Ā un nevienu reizi vēl neesmu spēlējis PVP, jo vienārši neatrod spēli. Pret botiem atrod <10 sekundēs, tāpēc tur tikai spēlēju.

Par savu progresu : tagad visu laiku spēlēju ar Cassiopeia. Vēl neko labāku neesmu sastapis. Paskatījos, ko pirkt, pats nedaudz savādāk gan pērkos, bet arī labi sanāk.

Custom geimi ir priekš championu izmēģināšanu. Kad iegādājies kādu championu un nezini neko par viņu, labāk ir ieiet custom game un izmēģināt skillus un spēles stilu.

Tu kaut ko nepareizi dari, ja tev neatrod PvP spēli.

Spied Play -> PvP -> Classic -> 5v5 vai 3v3 -> Normal -> Match Me With Teammates

Cassiopeia foršs čemps.

Link to comment
Share on other sites

Jā, kasiopeja ir diezgan interesanta, bet es viņu neredzēju lielajās spēlēs Dreamhack'ā, kāpēc?

Šodien spēlēju pāris spēles ar leonu komandā, tiešām līdzīga amumu, bet mūmijas ulti man liekas vairāk noderīgs, tā ka nepirkšu viņu.

Btw, tagad spēles sākumā var izvēlēties reģionu, nav vairs jāvelk 2 klienti, super.

Edited by lasters
Link to comment
Share on other sites

Kur varētu paskatīties kādas profiņu spēles? Un vai ir iespējams grozīt kameras leņķi, jo spēlējot no otrās puses (kad ir violeti sentriji :] ) baigi nepierasts un dīvains tas rakurss.

edit: paldies !

Edited by xyu
Link to comment
Share on other sites

Kur varētu paskatīties kādas profiņu spēles? Un vai ir iespējams grozīt kameras leņķi, jo spēlējot no otrās puses (kad ir violeti sentriji :] ) baigi nepierasts un dīvains tas rakurss.

www.own3d.com

Un nevar grozit kameras lenki. Tikai pievilkt tuvak/tālāk.

Link to comment
Share on other sites

Kur varētu paskatīties kādas profiņu spēles? Un vai ir iespējams grozīt kameras leņķi, jo spēlējot no otrās puses (kad ir violeti sentriji :] ) baigi nepierasts un dīvains tas rakurss.

LOL, tu ar burtu "y" vari free look paņemt , tobiš varēsi peli kustināt uz jebkuru vietu..

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kāds nopirka leonu?

Un vēl - kurš jums labāk patīk - annija, vlads vai malza?

Beizdot tiku pie kjompja pēc nedēļas sūra darba. Tātad tā, annie un vlads - baigi labi teamfight casteri... Malza savikārt ja normāli maz daudz apģērbies - viens uz vien iznes praktiski jebko... Tādēl parasti bano garā supressa un laninga dēļ....

Link to comment
Share on other sites

Beizdot tiku pie kjompja pēc nedēļas sūra darba. Tātad tā, annie un vlads - baigi labi teamfight casteri... Malza savikārt ja normāli maz daudz apģērbies - viens uz vien iznes praktiski jebko... Tādēl parasti bano garā supressa un laninga dēļ....

nu nav gan tā, 1 qss un viņa ults ir nevērtīgs, bet tā kopumā, jā malzahars ir diezgan kaitinošs.

problēma tāda, ka low elo/normal geimos itemi kā qss ir underrated, jo playeri pārsvarā ir retardi, kas domā "moar dps - better." un aizmirst par defendsīvo daļu.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Par LoL zinu divas lietas - viņu spēlē cilvēki, kam nepietiek mozga lai gamātu DOTA, vai vnk cilvēki, kas nezina par DOTA's esamību... fucking get a brain... nokačāju LOL, iegāju, dabuju 16-1(vai kkas tāds), pirmo reizi spēlējot, next 2 steps - quit game, delete game. Spēle pilnīgi nebalencēta, salīdzinājumā ar DoT'u, bet ir pāris skini, kas iepricina nūbus, kuri spēlē dēļ grafikas, nevis gameplay n good gaming time.

Neesmu spelējis DOTA mēnesi, atļauju jums gūt handikapu - pus gads, tāpat tu man sūkāsi ;), jo tai spēlei vaig fucking skillu, tas ir tāpat kā Cs n WoW - 1 diena nevari ownot. Diemžēl, par LoL to nevar teikt, jo spēle veidotu lai mazie var izklaidēties.

Manuprāt tas ir spēles galvenais rādītājs - cik ilgā laikā jaunpienācējs, jeb newbs (noob) pierod pie spēles, var stabili spēlēt ar pozitīvu rezultātu PUBos, jo ilgāks laiks paiet, jo spēle ir balancētāka - tā tas vnk ir.

P.S. Btw, ja ir kāds Dotas spēlētājs no RGC, Garena, eurobattle, tad varam kko kopīgi samutjiit. pm me.

P.S.S Jenya vari nereigot, jo te man ir pilnīga taisnība, zinu ka LoLā ir daži nolaiferi, jeb nūbi, kas par šo reidžos (iespējams), bet jūs tač apzinaties, ka jūs sūdu gamajat. It's like playing L2 when you can play WoW... rofl.

Link to comment
Share on other sites

Par LoL zinu divas lietas - viņu spēlē cilvēki, kam nepietiek mozga lai gamātu DOTA, vai vnk cilvēki, kas nezina par DOTA's esamību... fucking get a brain... nokačāju LOL, iegāju, dabuju 16-1(vai kkas tāds), pirmo reizi spēlējot, next 2 steps - quit game, delete game. Spēle pilnīgi nebalencēta, salīdzinājumā ar DoT'u, bet ir pāris skini, kas iepricina nūbus, kuri spēlē dēļ grafikas, nevis gameplay n good gaming time.

Neesmu spelējis DOTA mēnesi, atļauju jums gūt handikapu - pus gads, tāpat tu man sūkāsi ;), jo tai spēlei vaig fucking skillu, tas ir tāpat kā Cs n WoW - 1 diena nevari ownot. Diemžēl, par LoL to nevar teikt, jo spēle veidotu lai mazie var izklaidēties.

Manuprāt tas ir spēles galvenais rādītājs - cik ilgā laikā jaunpienācējs, jeb newbs (noob) pierod pie spēles, var stabili spēlēt ar pozitīvu rezultātu PUBos, jo ilgāks laiks paiet, jo spēle ir balancētāka - tā tas vnk ir.

P.S. Btw, ja ir kāds Dotas spēlētājs no RGC, Garena, eurobattle, tad varam kko kopīgi samutjiit. pm me.

P.S.S Jenya vari nereigot, jo te man ir pilnīga taisnība, zinu ka LoLā ir daži nolaiferi, jeb nūbi, kas par šo reidžos (iespējams), bet jūs tač apzinaties, ka jūs sūdu gamajat. It's like playing L2 when you can play WoW... rofl.

1308390638314.jpg

Link to comment
Share on other sites

Arī spēlēju, laigan man tikai 20lvl iepriekš esmu dotu spēlējis kādus pāris gadus un princips abiem viens un tas pats, mans niks ARCHEBALDS. Ātrāk vēlos lai iznāktu dota2 tā ķipa būšot krutāka par LoL. Vienīgās lietas kas man LoL`ā nepatīk ir rinda lai tiktu iekšā geimā, nevar denyout krīpus/torņus, un daži nebalancētie hīroji, piemēram xin, vayne, parāk op. Mani favorīti - ashe/yi/fiddle/vayne/ww.

Edited by ARCHEBALDS
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...