Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

1308390638314.jpg

u mad ?

Arī spēlēju, laigan man tikai 20lvl iepriekš esmu dotu spēlējis kādus pāris gadus un princips abiem viens un tas pats, mans niks ARCHEBALDS. Ātrāk vēlos lai iznāktu dota2 tā ķipa būšot krutāka par LoL. Vienīgās lietas kas man LoL`ā nepatīk ir rinda lai tiktu iekšā geimā, nevar denyout krīpus/torņus, un daži nebalancētie hīroji, piemēram xin, vayne, parāk op.

Ja tu zini, kā tiek veidota DOTA, cik balancēts ir changelog, tu vnk saproti- thats real shit un jā Dota2 būs opasnā tēma, labāks par HoN, LoL, un citām figņām, kas cenšās nomelnot labāko no šī tipā spēlēm, bet protams, pie dotas paliek vairāk spēlētāju.

bilde Džeinai

post-10647-0-80238200-1310943323_thumb.jpg

Edited by HaiZivS
Link to comment
Share on other sites

Par LoL zinu divas lietas - viņu spēlē cilvēki, kam nepietiek mozga lai gamātu DOTA, vai vnk cilvēki, kas nezina par DOTA's esamību... fucking get a brain... nokačāju LOL, iegāju, dabuju 16-1(vai kkas tāds), pirmo reizi spēlējot, next 2 steps - quit game, delete game. Spēle pilnīgi nebalencēta, salīdzinājumā ar DoT'u, bet ir pāris skini, kas iepricina nūbus, kuri spēlē dēļ grafikas, nevis gameplay n good gaming time.

Neesmu spelējis DOTA mēnesi, atļauju jums gūt handikapu - pus gads, tāpat tu man sūkāsi ;), jo tai spēlei vaig fucking skillu, tas ir tāpat kā Cs n WoW - 1 diena nevari ownot. Diemžēl, par LoL to nevar teikt, jo spēle veidotu lai mazie var izklaidēties.

Manuprāt tas ir spēles galvenais rādītājs - cik ilgā laikā jaunpienācējs, jeb newbs (noob) pierod pie spēles, var stabili spēlēt ar pozitīvu rezultātu PUBos, jo ilgāks laiks paiet, jo spēle ir balancētāka - tā tas vnk ir.

P.S. Btw, ja ir kāds Dotas spēlētājs no RGC, Garena, eurobattle, tad varam kko kopīgi samutjiit. pm me.

P.S.S Jenya vari nereigot, jo te man ir pilnīga taisnība, zinu ka LoLā ir daži nolaiferi, jeb nūbi, kas par šo reidžos (iespējams), bet jūs tač apzinaties, ka jūs sūdu gamajat. It's like playing L2 when you can play WoW... rofl.

ok

but why u mad tho?

Link to comment
Share on other sites

Haizivs uzskatija sevi par pro dotaa. Dotu vairs neviens nespele. Haizivs mad. Case closed. Vecit, tu nesaprati paris elementaras lietas. Es piem esmu spelejis visu dzivi shuterus. Un ne faceroll csu, bet tadus kur vajag domat. Meginot sakt spelet dotu - es sastapos ar problemu ka vajag sakt iegaumet tonnu ar informaciju. Tad atradu lolu, kur visa ta informacija ir pasniegta tada veida, ka nav nepie ieshamibas to zubriit. Un nevajag vel runat par to ka dota skillotaka. Ar ko tad? Gan lolu gan dotu veidoja tie pashi cilveki. Tikai tagad nez kapec uz IEM un WCG spele lolu nevis dotu. Nezini kapec?

Link to comment
Share on other sites

Par LoL zinu divas lietas - viņu spēlē cilvēki, kam nepietiek mozga lai gamātu DOTA, vai vnk cilvēki, kas nezina par DOTA's esamību... fucking get a brain... nokačāju LOL, iegāju, dabuju 16-1(vai kkas tāds), pirmo reizi spēlējot, next 2 steps - quit game, delete game. Spēle pilnīgi nebalencēta, salīdzinājumā ar DoT'u, bet ir pāris skini, kas iepricina nūbus, kuri spēlē dēļ grafikas, nevis gameplay n good gaming time.

Neesmu spelējis DOTA mēnesi, atļauju jums gūt handikapu - pus gads, tāpat tu man sūkāsi ;), jo tai spēlei vaig fucking skillu, tas ir tāpat kā Cs n WoW - 1 diena nevari ownot. Diemžēl, par LoL to nevar teikt, jo spēle veidotu lai mazie var izklaidēties.

Manuprāt tas ir spēles galvenais rādītājs - cik ilgā laikā jaunpienācējs, jeb newbs (noob) pierod pie spēles, var stabili spēlēt ar pozitīvu rezultātu PUBos, jo ilgāks laiks paiet, jo spēle ir balancētāka - tā tas vnk ir.

P.S. Btw, ja ir kāds Dotas spēlētājs no RGC, Garena, eurobattle, tad varam kko kopīgi samutjiit. pm me.

P.S.S Jenya vari nereigot, jo te man ir pilnīga taisnība, zinu ka LoLā ir daži nolaiferi, jeb nūbi, kas par šo reidžos (iespējams), bet jūs tač apzinaties, ka jūs sūdu gamajat. It's like playing L2 when you can play WoW... rofl.

nemaz neesi pasists

Link to comment
Share on other sites

Par LoL zinu divas lietas - viņu spēlē cilvēki, kam nepietiek mozga lai gamātu DOTA, vai vnk cilvēki, kas nezina par DOTA's esamību... fucking get a brain... nokačāju LOL, iegāju, dabuju 16-1(vai kkas tāds), pirmo reizi spēlējot, next 2 steps - quit game, delete game. Spēle pilnīgi nebalencēta, salīdzinājumā ar DoT'u, bet ir pāris skini, kas iepricina nūbus, kuri spēlē dēļ grafikas, nevis gameplay n good gaming time.

Neesmu spelējis DOTA mēnesi, atļauju jums gūt handikapu - pus gads, tāpat tu man sūkāsi ;), jo tai spēlei vaig fucking skillu, tas ir tāpat kā Cs n WoW - 1 diena nevari ownot. Diemžēl, par LoL to nevar teikt, jo spēle veidotu lai mazie var izklaidēties.

Manuprāt tas ir spēles galvenais rādītājs - cik ilgā laikā jaunpienācējs, jeb newbs (noob) pierod pie spēles, var stabili spēlēt ar pozitīvu rezultātu PUBos, jo ilgāks laiks paiet, jo spēle ir balancētāka - tā tas vnk ir.

P.S. Btw, ja ir kāds Dotas spēlētājs no RGC, Garena, eurobattle, tad varam kko kopīgi samutjiit. pm me.

P.S.S Jenya vari nereigot, jo te man ir pilnīga taisnība, zinu ka LoLā ir daži nolaiferi, jeb nūbi, kas par šo reidžos (iespējams), bet jūs tač apzinaties, ka jūs sūdu gamajat. It's like playing L2 when you can play WoW... rofl.

lold hardcore, cik es saprotu, tu esi viens no tiem dauņiem, kas sāk spēlēt spēli, paspēlē pāris minūtes early stage or w/e un izsaka visas domas par spēli, yeah right, thats the way to roll it! kā jau te viens minēja,, lolā 1. leveli spēlē ar pirmajiem un 30. ar 30. ja tu esi dotu ownojis un spēlē pret 1. levela nūbiem, kam tā ir pirmā rts spēle tas ir tikai loģiski, ka tu viņus noownoji, tiec līdz high elo ranked geimiem un tad lūdzu izdari secinājumus. Pietam, Dota ir miris projeks, kapēc lai kāds vispār vēl spēlētu mirušu spēli?

"It's like playing L2 when you can play WoW... rofl."
mīkstie spēlē vieglo wow spēli, jā... Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

lold hardcore, cik es saprotu, tu esi viens no tiem dauņiem, kas sāk spēlēt spēli, paspēlē pāris minūtes early stage or w/e un izsaka visas domas par spēli, yeah right, thats the way to roll it! kā jau te viens minēja,, lolā 1. leveli spēlē ar pirmajiem un 30. ar 30. ja tu esi dotu ownojis un spēlē pret 1. levela nūbiem, kam tā ir pirmā rts spēle tas ir tikai loģiski, ka tu viņus noownoji, tiec līdz high elo ranked geimiem un tad lūdzu izdari secinājumus. Pietam, Dota ir miris projeks, kapēc lai kāds vispār vēl spēlētu mirušu spēli? mīkstie spēlē vieglo wow spēli, jā...

Tā kā jūs visi spēlējat LoL, īsti jēgu diskusijās iegrimt neredzu, tāpat neviens no jums man nepiekritīs ;)

ja tu vari pateikt, ka l2 ir kkas labāks par WoW, tu laikam esi retards, piedod.

Un jā, diemžēl, par tiem lvl nezināju.

Link to comment
Share on other sites

Tā kā jūs visi spēlējat LoL, īsti jēgu diskusijās iegrimt neredzu, tāpat neviens no jums man nepiekritīs ;)

ja tu vari pateikt, ka l2 ir kkas labāks par WoW, tu laikam esi retards, piedod.

Un jā, diemžēl, par tiem lvl nezināju.

tā pat kā tu par tiem leveliem nezini tu arī par l2 ne sūda nezini, tu kaut esi bijis normālā klanā jebkurā no tām 2 spēlēm?

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

NEFANBOYA VIEDOKLIS:

Pietrūkst koku ciršana, lai jukotu, bet to aizstāj bushi. Vajag tāpat labu team setupu un koordināciju, lai kaut ko izdarītu, kā dotā. Kas man nepatīk dotā, tas ka heroe ir tik viegli pazaudēt, lolā nekad mūžā nekas tāds nenotiks. Lols 1 gada laikā ir izaudzis un ticis ļoti tālu, toties dota, ir vēl vairāk mirusi un pilna ar leaveriem un krieviem. Dota ir game mode uz war3, tātad tev jāpisās ar nelegāliem klientiem un visādiem launcheriem un citiem sūdiem, lai to uzspēlētu. Vai arī tev ir oriģinālais game, kur tev būs daudz vairāk parasto war3 karšu, kā dotu un tāpat tu meklēsi kompromisu kaut kādās garenās. Jā lolā pietrūkst denie sūdu, bet to var pārdzīvot. Itemus lolā ir 10 reizes vieglāk iegādāties un atrast kā dotā. Lolā priecē, ka iznestās barakas pēc laika atgriežas, kas dod iespēju, tev atgūties, nevis kā dotā, tev jāpaliek un jādefo visu laiku. Kaut ko esmu noteikti vēl palaidis garām, bet nu es dodu priekšroku lolam.

P.S tiec līdz ranked games un uzvari spēli, kur ir 5x5 premade, tad nodod savu gala vērtējumu lūdzu. Un tas tiešam bija dauniski no tavas puses, ka tu pēc 1 spēles, neko nezinot sniedz fanboya reviewu.

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

runājot par to deny šitu, kaut kur lasīju lola webā, ka viņiem tas deny ir uzkodēts un gatavs, problēma tāda, ka vairums playeru nobalsoja pret deny, jebkurā gadījumā viņiem uzlikt to deny sistēmu nav laika un kodu jautājums, bet playeru izvēle.

Link to comment
Share on other sites

Deny jau ir laba manta, bet tas ieviesis kaudzi ar problemam. It ipashi low levelos.

Tā kā jūs visi spēlējat LoL

Dude is a FUCKING GENIUS!!!!!!! :superlol: Reading topicz namez is hiz shit :D

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Aizvakar ari izdomaju pieregistreties sim brinumam ,ko vislaik ieteica daudzi online geimeri , mans ingame niks: kay27

Link to comment
Share on other sites

beidzot tika uztaisīts spotlights ar jauno čempu, bet , kā jau vienmēr es neesmu apmierināts, jo Phreaks viņu ļoti skaisti parādīja, kāds viņš ir op, bet tākā pretinieki ir uz 4-5 leveliem mazāki un Phreak'am ir 20 fragi un pretiniekiem tikai 5, tad jau protams, viņš izksatās labs un stiprs, žēl, ka nemāk citādāk pelnīt naudu, bet anyway pats nopirkšu viņu..

rekur video ->

Link to comment
Share on other sites

visu šo nakti spēlējot ranked solo NA serveri var apkopot vienā frāzē: UTAS IR PSC (5 sliktas komandas, 5 zaudējumi)

vajag kādu kurš arī ir lvl30 NA ar ko kopā veidot duo q. parasti rankoju ar jungle trundle, bet lai arī kā tu necenstos neko jau viens neiesāksi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...