Jump to content
GIGN Forum

Dealextreme


lazda2
 Share

Recommended Posts

Ja es no turienes paņemu telefonu piem pa kautkādiem 30ls, zinu ka tā kautkāda kopija,bet jaut tāds.

Tel maksā 80$. LV naudā 40ls. Man pa muitu arī jāmaxā? Un cik? Un vai es viņu varēšu lietot ar savu zelta zivi?

Link to comment
Share on other sites

Piegāde ir no 2 līdz 12 nedēļām - kā paveicās.

Muita jāmaksā, ja sūtījuma vērtība pārsniedz 10EUR kā aŗī pēdējā laikā mūsu galā ir sācies pamatīgs čakars.

Link to comment
Share on other sites

Līdz 150 EUR jāmaksā PVN 22% + ~1 ls par pasta pakalpojumiem.

Bet ka jau teicu - ir ļoti iespējams liels čakars mūsu galā.

Dealextreme nekad neliek iekšā pakā nekādus invoisus, tikai na haļavu norāda summu uz pakas.

1. variants - muitā/pastā daudz darba - viņi izlaiž preci caur vispār bez muitas un tu pastā izņem.

2. variants - viņi aprēķina PVN'u pēc uz pakas norādītās summas, tu pastā nomaksā PVN'u un izņem paku.

3. variants - sākas jebļa - tev pieprasa maksājuma apliecinājumu ( paypal izdruku utt.), tu brauc uz Lidostu, uz muitu. Iesniedz. Mēgini npildīt deklarāciju pats, tev nesanāk, nospļaujies un maksā deklarantam par to ~ 16 ls, gaidi, kad tev piestādīs rēķinu, apmaksā rēķinu, brauc uz banku apzīmogot apmaksu, brauc atkal uz muitu, saņem paku. Vai arī tev izdomā uzprasīt CE sertifikātu un pasaka, ka bez tā paku cauri nelaidīs. Tu skaidro, ka CE sertifikāts nav vajadzīgs, viņi tev pieprasa prece tehnisko dokumentāciju utt. :)

Link to comment
Share on other sites

Ceru uz 1rmo, sliktākajā gadijumā uz otro variantu.!

Klau Surrounder man telefons šeit strādās,vai arī viņu vajadzēs kautkā speciāli atbloķēt uz LV tīkliem? Un vispār ir drošs proces sūtit mobīlo no turienes? Un kur būtu labāk sūtīt?

Piemēram es pasūtīšu preci zem 10eur, respektīvi 6$ = 3ls. Free shiping. Tas nozīmē man caur paypal tika 3ls jaīzsūta,un es preci dabuju un viss? Nevar tak tā būt.

Edited by Noyd
Link to comment
Share on other sites

Piemēram es pasūtīšu preci zem 10eur, respektīvi 6$ = 3ls. Free shiping. Tas nozīmē man caur paypal tika 3ls jaīzsūta,un es preci dabuju un viss? Nevar tak tā būt.

Tieši tā. Pērkot ko dārgāku, piemēram telefonu tev tur pievienosies ~ 1 dolārs klāt par tracked shipping un viss.

No dealextreme ir pilnīgi droši sūtīt, nekas nav noklīdis - vienīgi rēķinies, ka tu nezini kā paveiksies ar piegādi - no honkongas paciņa atnāk ~ 4 dienās + pāris dienas vēl te. Bet lielākais laiks paiet starp apmaksas brīdi un brīdi kad viņi izsūta - tā var būt nedēļa, divas - bet var aŗī paiet mēnesis un četri mēneši - respektīvi viņi ir tikai starpnieki - un viņi nepasūta no ražotāja pa vienai precei - kad būs savākušies 10 pircēju kuri šo telefonu būs pasūtījuši - tad viņi arī pasūtīs no ražotāja un izsūtīs to katram pircējam, un neviens nekad tev nepateiks, cik ilgs laiks paies - ātrakais esmu dabūjis preci no turienes ~ 8 astoņu dienu laikā, bet esmu arī gaidījis 4 mēnešus - bet jebkurā gadījumā tu preci noteikti dabūsi - ja apniks gaidīt bez problēmām dabūsi atpakaļ savu naudu ( vienīgais - no brīža kad veiksi pieprasījumu atgriezt naudu līdz brīdim kamēr nauda tiks atskaiīta arī paies 3-4 nedēļas). No DX ir pilnīgi droši sūtīt - bet rēķinies, ka tu nekad nezināsi cik ilgi jāgaida un sazināties ar viņiem ir ļoti grūti - tā ir milzīga kompānija ar milzīgu klientu daudzumu ( tieši tapēc viņi arī var atļauties par brīvu uz latviju atsūtīt sūdiņu kas pat ir lētāks par 1 USD).

Par telefonu - tev galvenais lai sakrīt frekvences ar LV frekvencēm - 99% telefonu derēs Latvijai.

Link to comment
Share on other sites

OO,tad baigi forši.! :) Japaķer telefons + pāris ēcīgas. Respektīvi pie 100$, + pvn 22% :khehehe:

Paldues tev Surrounder.

PS Tur tikai caur paypalu ja? Nēsmu tur regojies,jo nekad neko nav sanācis pirkt netā. :(

Link to comment
Share on other sites

Nesen ieveda arī pa tiešo maksāšanu ar karti, bet tas vēl ir testa stadijā, tā ka labak piereģistrējies paypalā, apstiprini savu karti ( tev vajadzēs veikt apstiprinājuma maksājumu, pēc tam apskatīties savā internetbankā transakcijas kodu, ievadīt viņu paypal mājaslapā) un maksā ar paypal.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...