Jump to content
GIGN Forum

Tunelis :-]


yoyed
 Share

Recommended Posts

Auss pišana tikai. Pēc pāris gadiem nožēlosi, kad vajadzēs likt ausī mirušas ādas gabalu, lai normālu darbu dabūtu.

Izskatās jau forši, bet nav tā vērts.

Link to comment
Share on other sites

Auss pišana tikai. Pēc pāris gadiem nožēlosi, kad vajadzēs likt ausī mirušas ādas gabalu, lai normālu darbu dabūtu.

Izskatās jau forši, bet nav tā vērts.

Kas tur forshs? Tos penja lieluma caurumus ausii, tikai geji taisa, lai draudzinsh pa nakti ausiiiti varetu ljurkaat...

Padomiejiet kad kljusiet pieaugushi vai vecaaki, tas caurums tur for 4 ever paliks... SHAUSMAS , jaunieshu smadzenem parak maz skabeklis piekljust shtolji ??

Link to comment
Share on other sites

Kas tur forshs? Tos penja lieluma caurumus ausii, tikai geji taisa, lai draudzinsh pa nakti ausiiiti varetu ljurkaat...

Padomiejiet kad kljusiet pieaugushi vai vecaaki, tas caurums tur for 4 ever paliks... SHAUSMAS , jaunieshu smadzenem parak maz skabeklis piekljust shtolji ??

Gaumes lieta. Tas kā kuram.

Par caurumu uz mūžu gan piekrītu tev, gūdij.

Edited by ~ jeyna ~
Link to comment
Share on other sites

Man katrā ausī ir pa 3.3mm tunelim. Man patīk :) Tādu caurumu man liekas vēl var arī easy aizaudzēt ciet. Lielāku gan netaisos staipīt.

Staipīju hz ar kaut kādiem plastmasas konusiem ko nopirku bērnu pasaulē laikam. Lubrikantu virsū tādam un cauri ausij hwop.

Link to comment
Share on other sites

Man katrā ausī ir pa 3.3mm tunelim. Man patīk :) Tādu caurumu man liekas vēl var arī easy aizaudzēt ciet. Lielāku gan netaisos staipīt.

Staipīju hz ar kaut kādiem plastmasas konusiem ko nopirku bērnu pasaulē laikam. Lubrikantu virsū tādam un cauri ausij hwop.

Nesāpēja ? :D

Link to comment
Share on other sites

Nē. Pirmajā momentā vispār neko nejutu un tad mazliet sārtas ausis palika, un pulsēja kādu laiku. Pēctam čils. Kaut arī varbūt man tik viegli izstaipījās, jo es nēsāju mazliet lielākus riņķus par parastajiem ausīs.

Link to comment
Share on other sites

Tie, kas stāsta, ka uz mūžu būs tunelis, lai iet bekot. Zinu cilvēkus, kuri ir aizaudzējuši savus 20mm tuneļus tā, ka tagad uzmanīgi neskatoties un nezinot i nepateiksi, ka ir bijis tunelis. vienkārši vajag lēnām pamazināt to diametru (tā pat kā pie stiepšanas) un viss notiek ;)

Pašam arī ir 8mm tunelis. Stiepu ar pašizviedotu keramiskā plastelīna konusu. ieliku ausī un dzīvojos, galvenais, neņemt uz nakti ārā, citādi no rīta iespraust atpakaļ ir baigā sāpe, jo pa nakti tur viss sāk dzīt un no rīta ir asinis un strutas. bet nu tas tā, 5-10mm var izstiept 1-2 nedēļu laikā.

oy.

Link to comment
Share on other sites

Kas tur forshs? Tos penja lieluma caurumus ausii, tikai geji taisa, lai draudzinsh pa nakti ausiiiti varetu ljurkaat...(fantāzija vai pieredze? :khehehe: ) :troll:

Padomiejiet kad kljusiet pieaugushi vai vecaaki, tas caurums tur for 4 ever paliks... SHAUSMAS , jaunieshu smadzenem parak maz skabeklis piekljust shtolji ??

1kart, stiep lēnām.

2kart, ATCERIES!Katram organisms ir individuāls, citiem aizaugs ātrāk, citiem 10 gadu laikā ....

Edited by ausainis
Link to comment
Share on other sites

gaumes dalās...

agrāk es biju par tuneļiem, pagāja laiks, un tagad katram 4 hipsteram ausīs viens(it īpaši ar tām p0kemon krāsām - neona zaļais, zilais, rōzālillāpidelētais....). yuck

Edited by PINHEAD
Link to comment
Share on other sites

Kā jau minēju, šis variants derēja man dēļ tā, ka nēsāju jau tā lielākus riņķus ausī par ierastajiem. Neminēju, lai viņš pats rīkotos tāpat :)

tu ofic esi homoseksuālis :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

nemaitā citus !

ps. ++ good men

Edited by bmw2212
Link to comment
Share on other sites

Paprasi savai mātei par manu seksuālo orientāciju.

shemale vai homoseksuālis

nepatēmu - http://www.spoki.lv/aktuali/Milestibas-izpausana-19-24-gs/382163

edit;

Nezināju, ka transvestīts ir seksuāla orientācija :)

nezināju ka nezini kas ir transvestīts

katrā ziņā es tas neēsmu

edit2; transvestīts - vīrietis kurš cenšas ietērpties/izdarīt visu kā sieviete

shemale - lady gaga piemērs

homoseksuālis - patīk tikai sava dzimuma cilvēki

starp citu, deģenerāts esi tu

neuzskatu ka kāds normāls sev bāzīs ausīs riņķus vai tuneļus etc.

Edited by bmw2212
Link to comment
Share on other sites

Nezināju, ka transvestīts ir seksuāla orientācija :)

Skaidrs. Uz tādiem deģenerātiem kā tu es savu dārgo laiku atsakos vēl vairāk tērēt.

Edited by Rawen
Link to comment
Share on other sites

katra ziņā cītīgi ieteiktu uzmanīties, viens semi zinams čalis izstaipīja anormāli lielus tuneļus ~3cm or so.. beigās dēļ infekcijas un sūdīgi lakotiem tuneļiem nogrieza nost.. bet tā jau ir diezgan ok, +1 rawenam

Edited by ANALGINS
Link to comment
Share on other sites

bmw saņem 3 dienu atvaļinājumu!

Man personīgi pilnīgi pohuj ko cilvēki bāž sev acīs, ausīs, vēderā vai sazin kur citur uz miesas! Tas ir tikai kaut kāds sūda priekšmets, kas viņiem patīk un man tas galīgi netraucē un nenosodu viņus. Pašam tādi nav, jo nezinu vai tādu gribu! <_<

Edit: Ā, aizmirsu pateikt, ka tetovējumi meitenēm uz muguras gan man patīk, gandrīz kā galerijā ir uz ko paskatīties kamēr Tu strādā! :)

Link to comment
Share on other sites

katra ziņā cītīgi ieteiktu uzmanīties, viens semi zinams čalis izstaipīja anormāli lielus tuneļus ~3cm or so.. beigās dēļ infekcijas un sūdīgi lakotiem tuneļiem nogrieza nost.. bet tā jau ir diezgan ok, +1 rawenam

Man arī tagat nedaudz analais caurums spiežas , palasiju par Blowoutiem , ūn man nepatiktu ja tas notiku :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...