Jump to content
GIGN Forum

Ce Eksāmenu Vērtējumi Ir Zināmi!


jammetti
 Share

Recommended Posts

es jau to saku. pie mums izglītība ir ok. vienkārši nav ko darīt šeit ar viņu pēctam.

varam valstij pateikties, ka būsim sagatavoti dzīvei ārzemes. :thumbsup:

Nu jā, izskatās ,ka ar tavu izglītību šeit tiešām nav ko darīt(izksatās ka esi pabeidzis 6 klases)! Ja esi idots , tad tāds arī paliksi, tu gluži vienkārši nezini ko gribi, esi pelēkā masa , citu pakalpiņš :)

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, izskatās ,ka ar tavu izglītību šeit tiešām nav ko darīt(izksatās ka esi pabeidzis 6 klases)! Ja esi idots , tad tāds arī paliksi, tu gluži vienkārši nezini ko gribi, esi pelēkā masa , citu pakalpiņš :)

Ok, Mr Nonfactor.

Link to comment
Share on other sites

Tak tā vidējā masa visā pasaulē ir vienāda. Katrā tautā kāds mācās un daudz vairāk kādu nemācās. :D Tikai LV vidusskolās un arī augstskolās grib cilvēkus izmācīt par ģēnijiem, mācot pilnīgi visu. Man, piemēram, no vidusskolas noderēja tikai fizika un matemātika. Viss pārējais vnk nav vajadzīgs. RTU elektronikā arī māca ķīmiju, kaut kādus sociālos, humanitāros, civilo aizsardzību, komercdarbību - nu wtf? Tīri teorētiski noderīgas lietas, bet tad jau var mācīt arī bioloģiju un literatūru, jo viss taču padara gudrākus. Es te vismaz izvēlos elektroniku un arī mācos elektroniku, nevis tos pārējos sūdus.

Link to comment
Share on other sites

RTU noteikti, starp citu kādas atsauksmes tranzistor?

Kāds RTU :superlol: Mācos University of Bradford, bet šogad pāreju uz Surrey vai Southampton, nevaru vēl izdomāt, bet vieta ir abās. :khehehe: Kāpēc pirmo gadu tik salīdzinoši sūdīgā universitātē? Tāpēc, ka jūlija beigās izdomāju mācīties UK, bet, kā jau visi zin, UK tik līdz jūnijam var pieteikties mācīties. :) + Krutajās universitātēs no Latvijas grūti tikt, kamēr apskaidro, kas ir mūsu vidējā izglītība, tāpēc gadu tādā vidējā un tad pāriet. :sparta:

Edited by tranzistors
Link to comment
Share on other sites

skaidrs... es pats Newcastle esmu, itkā universitāte ir labā līmenī... varbūt vēl par maģistru padomāšu uz citu pāriet, beeet... tev nebūs jāmaksā jau $9k par mācībām, nevis $3k pēc iepriekšējā līguma?

Link to comment
Share on other sites

mino. cenas pacēla 3 reizes. studijas uz ko es domāju vēlāk iet mna piķo cik atceros 11k gadā iekš Birmingham University.

Tad tā tava skola ir viens no izņēmumiem, jo tā organizācija, kas dod studentu loanus un grantus skaidri pateica, ka šogad visur cenas ir 3.2, nākamgad 3.3, utt. Tu varbūt jauc kaut ko, jo 10.9k ir internacionālajiem studentiem tikai.

Link to comment
Share on other sites

jaunajiem studentiem (UK/EU) bus jamaksa 9k, internacionaliem nekas nemainas... ~ 10 - 15k; tie, kas turpina macities no vismaz ieprieksheja gada, viniem speka vel ligums par 3k/gada

jaa, un es gribeju uzzinat no tranzistora, vai, mainot universitati, vinam tagad bus jamaksa tie pashi 3k vai tomer jaunie 9k

Edited by remix.cc
Link to comment
Share on other sites

Jā, šogad iestājoties, vēl tiksi pie 3.3k gadā, bet no 2012. gada būs visās tie 9k, vismaz top 100 čista. Uz Birminghemu gan neiesaku braukt. :D Otra kriminālākā pilsēta UK. Pilns ar pakistāņu mēsliem tāpat kā Bredfordā. Bet Newcastle ir ok, cik dzirdēts. :) Un man arī bija doma to bakalauru piebeigt tādā normālā, bet uz maģistru iet uz labāko, jo it kā jau ņem maģistros labajās universitātēs no visām UK uni., un ņem pat ar 2.1. :D Tad jau manīs. ;)

Un vēl, man personal tutor teica, ka pāriet varot reāli tikai pēc 1. kursa, jo tas visās uni. ir apmēram vienāds un tie procenti neiet līdzi uz gala bakalauru ( 30% otrais kurss + 70% trešais ).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es ļoti atvainojos, es īstenībā neesmu tāds kretīns. :( Bet...

ir vienkārši :superlol: muahahahahahā. Congratz! :superlol:

Es tiešām ļoti ļoti atvainojos. :(

ņuņu.

Man kā dabas bērnam, kuram noteikti neinteresē tas, kas interesē Tev (un visiem citiem) ir tieši laikā.

kādi ta bija limeņi ja norāvi budžetu?:)

1000 punkti par olimpiādi. Tā arī tiku.

Link to comment
Share on other sites

Viss ir pohuj. Tāpat visur pa sviestmaizi var tikt. Tie eksāmeni sūds vien ir.

Vispār pohuj, nahuj vispār mācīties, kārtot eksāmenus - var taču ielu tīrīt, vai stroikā strādāt.

Manuprāt, tas, ko skola dod, mums būtu jāņem par 110%, jo tas, tomēr, ir par brīvu, un kaut kādas zināšanas par mūsu planētu, civilizāciju tomēr noder, ja vien tu neesi no tiem, kas ar Sašu un Koļu pagalmā točkinieku dzer un runā par to, kā vakar Aļonu uz apli laida.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vispār pohuj, nahuj vispār mācīties, kārtot eksāmenus - var taču ielu tīrīt, vai stroikā strādāt.

Manuprāt, tas, ko skola dod, mums būtu jāņem par 110%, jo tas, tomēr, ir par brīvu, un kaut kādas zināšanas par mūsu planētu, civilizāciju tomēr noder, ja vien tu neesi no tiem, kas ar Sašu un Koļu pagalmā točkinieku dzer un runā par to, kā vakar Aļonu uz apli laida.

Kāds vispār sakars ir tam, ko te izvēmi visu apskatei?

Pirmkārt, tādus kā tevi arī vajag pasaulei, jo savādāk, kurš būvēs tās ēkas? Biznesmeņi un ārsti stroikā špaktelēs sienas?

Otrkārt, es nekur neteicu, ka skola nav vajadzīga un to nevajadzētu uztvert nopietni. Viss, ko teicu, ir tas, ka eksāmenu rezultāti lielākajā daļā gadījumu ir dzīvi nemainoši faktori.

p.s. - tu esi Haizivs.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...