Jump to content
GIGN Forum

Gign 2011 Braucēju Saraksts


cash^
 Share

Recommended Posts

mind kapēc nebrauksi?

+ tev seksīga dirsa dr.lv ;)

lol

saņēmu īsziņu no fib, ka tipo mani ar lāzeriem teroristi šaus nost tusa laikā, pagaidām tiek izmeklēti visu gigniešu maili, lai uzzinātu kādu pavedienu kuri tie ir.

so, izdomāju ka labāk neriskēšu ar potītēm un nebraukšu.

Edited by mindmaasters
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

Ali, tā kā man tas pats variants, sestdien pa dienu jābūt atpakaļ, tad, ja tu brauc pats, piesakos ar tevi turp-atpakaļ, līdzīgi kā '09 :)

Ieskaitīju kristai 2 ls. Tā kā vēl viens uz-vietas-maksātājs varēs turpat arī man atdot (Registretais/kāds cits?).

tests netiek?

Tomēr, ļoti iespējams, ka nebraukšu ar Wormu, bet gan ar savu auto, jo sestdien no rīta ir jābūt atpakaļ Rīgā, tā kā moš kādu varēšu turpceļā paķert.

Link to comment
Share on other sites

Ali, tā kā man tas pats variants, sestdien pa dienu jābūt atpakaļ, tad, ja tu brauc pats, piesakos ar tevi turp-atpakaļ, līdzīgi kā '09 :)

Ieskaitīju kristai 2 ls. Tā kā vēl viens uz-vietas-maksātājs varēs turpat arī man atdot (Registretais/kāds cits?).

tests netiek?

Es arī varētu ierakstīties pie ali uz braucienu.

Ja ,protams, viņš brauc un uz brieža vēl viena vieta brīva.

Link to comment
Share on other sites

Ieskaitīju kristai 2 ls. Tā kā vēl viens uz-vietas-maksātājs varēs turpat arī man atdot (Registretais/kāds cits?).

tests netiek?

Par registreto jau aizskaitiju latu izvelies citu :xd3:

Reku Odinsh tev vares atdot.

Ja runajam par braukshanu, izskatas, kad 5dien visi beidz darbus un uz kadiem 8 vakara varetu buus spota ar muus vaagen :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Koroche es braucu. Man lidzi meitene. Ir brivas 3 vietas. Noteikumi tadi ka es tos 3 cilvekus savakt vareshu kekavaa. samaksa uz vietas. Braucam ap 9iem vai agrak. Vajag cilveku kas izskaidros celju caur pm

Ap 9iem ir piektdien

Link to comment
Share on other sites

Koroche es braucu. Man lidzi meitene. Ir brivas 3 vietas. Noteikumi tadi ka es tos 3 cilvekus savakt vareshu kekavaa. samaksa uz vietas. Braucam ap 9iem vai agrak. Vajag cilveku kas izskaidros celju caur pm

Ap 9iem ir piektdien

Uzsit kaimiņ pm :D es ar no Ķekavas :)

Link to comment
Share on other sites

tā, meklēju transportu, piektdien no Rīgas uz pasākumu vietu, principā vienalga, cikos izbrauktu. un atpakaļ sestdien tā, lai uz vakarpusi (vēlākais uz kādiem 17-18) būtu atpakaļ Rīgā.

varētu kas tāds atrasties?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...