Jump to content
GIGN Forum

Gign 2011 Braucēju Saraksts


cash^
 Share

Recommended Posts

Mana miskaste ir nokomplektēta +- šādi:

Es pie stūres

Cash priekšā (shotgun)

Kāmis aizmugurē

Teddijs - rezervists aizmugurē, bet mēģināšot iekārtoties citur.

Līdz pasācienam iekrāmēšu 3 cilvēkus mašīnā un paprovēšu kā ir braukt. Ja riepas arkās neberzīsies - brauksim augstāk minētajā komplektācijā.

Teddij, kaut arī es neesmu novērojis, bet pēc casha vārdiem tev esot liekais svars. Sāc tievēt.

Link to comment
Share on other sites

Ja būšu kaut cik gaidīts - tad braucu. Bet. liels problems ir tāds ,ka man nav ne jausmas cikos beigsies darbs piektiedin, tā ka iespējams ar savu braucamo, vai ja kads tāds pats bēdu bŗalis paķer līdzi... Darbs var beigties kā šodien - 22os...

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tā!!!!!! Laikam nāksies pašam braukt ar savu. Tā tad! Ar mani brauc Rymels,Eva, Ame! Auto ir pilnībā nokomplektēts :) vairāk cilvēkiem vietas nav!

paņem gludo bagāžniekā

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cik saprotu viss notiek 5dien ,6dien ,7dien. 6dien man ciemā sporta svētki, tā kā es neesmu, 7dien atkal nekas tur nebūs.

Tā ja braukšu, tad drošvien 5dien, tāpēc jautājums, no cikiem tur ir vākšanās.... Braucu caur Ķesteru apli, tā kā diezvai kāds pa ceļam tur ir, vienīg varbūt kādu izmisušu tukumnieku varu mēģināt. paraut. Pie braucējiem drošvien var mani pierakstīt.

Link to comment
Share on other sites

Ja nu gadījumā mēs noparkojamies

, tad šoferis ir gēls.

noparkojies da jebkaa galvenais kad esi tuvumaa tad zvani uz nr 26181399. protams tad ja es atkal nepazaudeesh telefonu ;)

riit ieblieziishu konta nr kur suutiit naudu ;)

Link to comment
Share on other sites

Vo, reku Spalva ir atpakaļ, man tie datumi ir brīvi. Hivis vēl kaut ko teica (būs jums saldais ēdiens :D ), saštukosim konkrēti, bet saku, ka visdrīzāk mēs trīs būsim :thumbsup:

P.S. Ceru uz Spalvas auto B)

Edited by Bezbiksis
Link to comment
Share on other sites

jams...es zināšu savus darba laikus tikai augustā. tākā līdz tam uz jautājuma zīmes.

bet cerams, ka tikšu un nebūs atkal 6dienas uz 7dienas visam mēnesim saliktas ar darbu :)

sliktākajā gadijumā braukšu pats no cēsīm. tajā gadijumā varēšu paķert kādus rīdziniekus līdz, kas vel vietas nebūs atraduši.

bet to tad, kad tuvāk nāks.

Link to comment
Share on other sites

0.7lb izteica vēlmi ripot ar mani, joprojām gaidu atbildes no doublet un gūdmena, vai tie taisās ripot ar mani. Esat atsaucīgāki un laicīgāk pasakiet, vai jūs būs braucēji, vai var meklēt kādu citu līdzi ceļotāju.

Link to comment
Share on other sites

0.7lb izteica vēlmi ripot ar mani, joprojām gaidu atbildes no doublet un gūdmena, vai tie taisās ripot ar mani.

Tu domā ripot lejā no kalna ? :thumbsup: Ja good mens ripos lejā tad droši vien pirmais :D

Lai nebūtu offtopiks braucējs esmu 100% :pizdiblee:

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...