Jump to content
GIGN Forum

Gign 2011 Braucēju Saraksts


cash^
 Share

Recommended Posts

Izskatās, ka šogad var sanākt brauciens ar autobusu :)

Ja nu tomēr parādīsies kāda mašīna no Rīgas uz pasākuma vietu un ir gatava uzņemt mani un nooke, tad mēs jau savlaicīgi rezervējam vietas ;)

un mēs labi dziedam.

Link to comment
Share on other sites

0.7lb izteica vēlmi ripot ar mani, joprojām gaidu atbildes no doublet un gūdmena, vai tie taisās ripot ar mani. Esat atsaucīgāki un laicīgāk pasakiet, vai jūs būs braucēji, vai var meklēt kādu citu līdzi ceļotāju.

Veel nemaaku teikt,bet izskataas ka nee...Jo diezvaai ar Larinu 6dienaa gribesim ripot ar autobusu...

Link to comment
Share on other sites

Jums jau sestdien jābūt darbā? Tu tak laikam biji sarunājis 5dienu un 6dienu brīvu...

Ja jau gūdmens atkrīt, tad pagaidām vēl 1 vieta busā ir pieejama. Arī pa ceļam kāds ir savācams - braucu cauri Grobiņai, Aizputei, Kuldīgai. Ja kāds tanī virzienā kaut kur ir savācams, tad arī tā var sarunāt.

Pagaidām izskatās aptuveni šādi:

Es - rullēju

DoubleT

Jānis ( Bamb1n0 ) K.

0.7lb

Žnabis un alus - bagūzī ( piedodiet, bet komfortablais bagūzis jau laicīgi tika aizsists )

Lai nokomplektētu manu vāģīti, vēl joprojām der viens līdzbraucējs, lai kopā lētāk sanāktu ^_^

Gūdmen, dod laicīgi zināt, ja nu tu tiec. Liepājas žūpu sejā skatīt, droši vien, gaida puse ( ja pat ne vairāk ) no GIGNa :khehehe:

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

70%, ka braukšu. Ja braucu, tad par saprātīgu atlīdzību ir 3 vietas manā autiņā.

Ja tu brauc dod ziņu :) Un tas ir tikai , ja tu brauc , jo man ir paredzēts darba sporta spēles tajā pašā reģionā. Bet labāk iedzert ar krushilam , nevis ar miljons darba pīzdām.

Link to comment
Share on other sites

_________________MEKLĒ AUTO_________________

Glud!naTajs – Rīga, Ziepniekkalns

Nooke - Rīga

BOT^a – Rīga, Ziepniekkalns

WolfBlade – Rīga, Mežciems

mikado- - Rīga, Ziepniekkalns (var arī ar sabiedrisko)

novijas (50/50) - Rīga, Jēkabpils

tomstee (50/50) - Sigulda

JimBugA - Kadaga, Rīga

____________________________________________

HOWDOYOUDOKEN?

Link to comment
Share on other sites

Ja tu brauc dod ziņu :) Un tas ir tikai , ja tu brauc , jo man ir paredzēts darba sporta spēles tajā pašā reģionā. Bet labāk iedzert ar krushilam , nevis ar miljons darba pīzdām.

Hmm, ja jums vēl būs brīvas vietas un man arī viss sabīdīsies, tad iespējams varētu braukt ar jums.

Link to comment
Share on other sites

Braucējiem vēlams paziņot aptuveno ierašanās laiku, jo sevišķi tiem, kas ar autobusu, lai es varu saplānot laiku visus sagaidīt un vajadzības gadījumā nogādāt galamērķī.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Braucējiem vēlams paziņot aptuveno ierašanās laiku, jo sevišķi tiem, kas ar autobusu, lai es varu saplānot laiku visus sagaidīt un vajadzības gadījumā nogādāt galamērķī.

Būsim ap 15 laikam.

Bulleto mūs sagaidīs. Vajadzētu tikai mūsu mantas un alu transportēt līdz pasākuma vietai :)

Link to comment
Share on other sites

Rakstu no mobila jo monitors pagalam, labprat brauktu, bet no Rezeknes jau laikam neviens nebrauc. Varetu pie kada meginat parsesties. :( aizbraukt jau vismaz vienu reizi aizbraukt.

Varu panemt lidzi futbag :D

Edited by ImprovisE
  • Like 1
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

Tomēr, ļoti iespējams, ka nebraukšu ar Wormu, bet gan ar savu auto, jo sestdien no rīta ir jābūt atpakaļ Rīgā, tā kā moš kādu varēšu turpceļā paķert.

paņem blondo līdzi!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...