Jump to content
GIGN Forum

Trūks Smagi Admini. :(


Recommended Posts

Mani sauc Aivis.Esmu 19 gadus jauns jaunietis. Spēlēju ar niku Pipuks007 uz statiem http://stats.gign.lv/css/hlstats.php?mode=playerinfo&player=39185

Strādāju SKY BALTIJA par pārdevēju. Brīvajā laikā sēžu garāžās un piepelnos kā arī skrūvēju savu jauno e30. Css spēlēju bieži un esmu pamanijis,ka ir lielas nekārtības.

Esmu 3 reizes banos par wh. Pēdējo reizi pirms 6 mēnešiem bija bans. Zinu,ka navajadzēja čītot,bet kā redzat neesmu čītojies jau pus gadu

Spēlēšanas pieredze cs 3,4 Gadiem Counter-strike:source 3,4 Gadus

4. Admini,kas piekrīt manam acc

1.Epix

2.tomstee

3.ForesT-Ceru,ka arī

4.Cereza

5.BullsEyE*

Nav man čīteru reports,jo nerakstu forumā,bet saucu adminus privāti,jo ir pāris pazīstami.

Reģistrētais niks ir Pipuks007

No ACC man vajag tikai kikc,slay,slap un mute.

Ceru,ka ilgi nebūs jagaida.

Edited by Aivis ceplitis
Link to comment
Share on other sites

Anti

Ka jau bija minets:

Speletaji kuri lietojusi un tikusi banoti del paligprogramam

serveri nekad nepienaksies acc...

+tu tiki banots vairakkart...

Cienītais mans dārgais css biedr. Es pazīstu 3 adminus,kas čītoja tikai ne gign.lv Dēļ tādām lietām kā banots tak neliedz citiem cilvēkiem padarboties serverī un neļaut serverim iet uz grunti. Un noņemt man ACC vienmēr varēs tak. :)

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks jau tu esi, kas zina CSS dīķi labi(es pat teiktu izcili), bet mana nostāja ir vien tāda pati kā iepriekšējam biedram. Čītojis esi, banots esi bijis, unbanu nopirki - vismaz mācījies esi, lai gan joprojām tiec pieskatīts ar dubultu aci (es pat neatceros visus nikus ar kuriem esmu gājis tevi vērot, kad tevi esmu redzējis web lapas maliņā spēlējam serverī)!

Anyway - admins, kurš ir čītojis, nebūtu tas, ko gign komūna pieļautu! Šaubos, ka dabūsi, bet es arī nenoliedzu, ka būtu labs admins, ja vien... pats zini kas!

P.S.

Cienītais mans dārgais css biedr. Es pazīstu 3 adminus,kas čītoja tikai ne gign.lv Dēļ tādām lietām kā banots tak neliedz citiem cilvēkiem padarboties serverī un neļaut serverim iet uz grunti. Un noņemt man ACC vienmēr varēs tak. :)

Tāpēc šeit ir GIGN, nevis kaut kāds h*jaks, kur admini čīto!

Edited by Spec_Alfa
Link to comment
Share on other sites

Tākā neitrāla, tākā nedaudz par, jo šauj labi, ir bieži serverī, kā arī dumības nerunā. Par čīteru atpazīšanu gan nevaru neko teikt īsti.

Bet, jau iepriekšējā pieteikumā tiki noraidīts banu dēļ. Turklāt arī foruma aktivitāte ir tuvu nullei. Bet nu pusgads ir pieteikami ilgi, lai izveidotu jaunu reputāciju.

Tad kad dabūji banu, es tikai dzirdēju, ka tāds pipuks nobanots, neko vairāk neaizdomājos. Tagad pēdējos mēnešos tā ievērojamāks palicis.

Ja arī dabūs tiesības tad viņš nebūs admins, kurš banos visus, kas šauj labāk par viņu un arī pats nečītos.

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt, nespēj atpazīt čīteri par ko liecina teksts no citas sadaļas, kur tika apskatīts viens bēda brālis.

Otrkārt, nav vajadzības pēc jauniem adminiem css, jo esam jau diezgan, un mēs tiekam galā.

Ja tev ir cits arguments, kāpēc esi vajadzīgs TIEŠI TU, un kas liecina, ka "smagi trūkst adminu", lūdzu, sāc sacerēt dzejolīti.

Treškārt, Tu jau pirms mēneša prasīji tiesības un laikam neatceries kāds bija pēdējais posts no Galvenā atbildīgā par CS:s serveri. Ja neatceries, tad citēšu (kopēju) :

* Posted 19 June 2011 - 03:26 Nak3D

* Nee.

* Neviens chiiteris uz CS:S servera nekljuus par adminu, kameer man buus kaada teikshana.

- Domāju, ka viss ir saprotams un nekas nav vēl diži jādiskutē.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...