Jump to content
GIGN Forum

Gign Burziņš 2011, Oficiālais Topiks


worm
 Share

Recommended Posts

runājot par paiku, es sev ņemu dārzeņus, augļus u.tml., so if anybody else is into that nasty shit, piesakieties tagad, iepirkšu pavairāk, un norēķināsimies uz vietas. Ja neviens nepieteiksies, tad pērku tikai sev un otrā dienā varēsiet siekaloties par labu ābolu vai gurķi uz pohām ^_^

Link to comment
Share on other sites

Kādam no braucējiem nav Mobīls elektriskais pumpis ar ko piepumpēt šādu matraci?

37239_3.jpg

Iepriekšējā pasākumā kāds man pa burzmu iedeva, bet neatceros kurš. :) Moš arī šoreiz kāds var paķert līdzi?

Link to comment
Share on other sites

randram negrib kāds paziņot par pasākumu? viņš jau vairākus gadus kaut kur noklīdis.

alvi, atbrauc gan, tu jau arī pāris gadus esi izlaidis.

Tirgus laukuma blice jau pulksten 15:00 būs spota vietā pilnā sastāvā, lulz

vairākus gadus, heh, viņš taču tepat '09 vēl bija :) šķiet, pirms gada ap šo laiku viņš nebija Latvijā, bet vispār jā, es viņam tieši taisījos uzdzindzināt :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

es te!

tā, īstenībā jau tiešām varētu aizlaist, tik diemžēl zilais pus-sadegušais-saplīsušais krekls palika Vācijā, tā ka to tradicionāli vilkt nevarētu :(

bet man ir tikai brīva piektdiena, sestdienas vakarpusē jābūt atpakaļ Rīgā, ja varēs kādu transportu savērvēt, būšu klāt. laikam jāpierakstās braucēju topikā.

Link to comment
Share on other sites

3 dienas nesanāk, sanāk knapi 2 ēdienreizes (6dien un varbūt 7dien), kur katrā noēst 1kg gaļas ir padaudz tomēr.

Principā, neliekas, ka vajadzētu plānot kādu kopēju ēdiena pirkšanu (ar zupu pietiks).

Es domājam apēst kādus 5 gabaliņus sašļiku, ja man garšotu. Par tik es varu samaksāt, vairāk man nevajag.

Link to comment
Share on other sites

Neviens takš nespiedīs ēst. Katrs domā par sevi +/-. Jo ja būs kāda organizēta pārtikas pirkšana 100punkt Tu (kā gaļas pircējs) paliksi mīnusos. Tā tas ir vienmēr. Lai ar cik viss smuki neietu un tā.

Pagājušogad uzvārīja parastus makaronus un visi tā stūķēja iekšā ka prieks.

Link to comment
Share on other sites

Ja būs sakarīgs šašliks, tad es tikai un vienīgi par.

Nu davai, tad uzmočījam te sarakstu līdz rītdienas vakaram, kas ir gatavi mesties 3ls šašlikam, un priekš tiem tad arī tu sataisīsi. :)

EDIT

Es labprāt ēdu šašliku, ko var pielīdzināt gaļai, nevis desas, ko pa defu visi ņem līdzi piknikā.

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

Es jau iedomājos sevi aiz letes, kur šašlika puļķīti pārdošu par 5 LS gabalā, tā kā es noteikti mestos šašlikam.

Vēl paliek aktuāls jautājums ar mani braucējiem - cikos mēs braucam ( respektīvi - cikos atbrīvosieties, jo es pēc pulkst. 14 +/- jau esmu gatavs braukt ) un vai veikalus vandam Liepājā vai tomēr tikai Talsos?

Link to comment
Share on other sites

Vēl paliek aktuāls jautājums ar mani braucējiem - cikos mēs braucam ( respektīvi - cikos atbrīvosieties, jo es pēc pulkst. 14 +/- jau esmu gatavs braukt ) un vai veikalus vandam Liepājā vai tomēr tikai Talsos?

Nu es jau arī ap to laiku esmu brīvs..

Ja runājam par tiem veikaliem tad vairāk sliecos uz liepājās pusi, jo tomēr ir labāk zināms ko konkrētajā vietā var nopirkt.

Ja vien tev nav bail ka pārkrausim autiņu ar alu un grūti mums ies uz priekšu :muahaha:

Nu ja tā tad paiku pērkam liepājā bet alu talsos :superlol:

Tas tāds jociņš spociņš, grrūti iedomāties kā ar alu varētu ko pārkraut :pizdiblee:

Ā un šodien pārskaitīšu to latu, + esmu gatavs maksāt par gaļu!!!

Link to comment
Share on other sites

Neviens takš nespiedīs ēst. Katrs domā par sevi +/-. Jo ja būs kāda organizēta pārtikas pirkšana 100punkt Tu (kā gaļas pircējs) paliksi mīnusos. Tā tas ir vienmēr. Lai ar cik viss smuki neietu un tā.

Pagājušogad uzvārīja parastus makaronus un visi tā stūķēja iekšā ka prieks.

whaat ? :D es neko tādu neatceros :(

anyway tie 2kg uz 2dienām nekas nebūs tāpat.. un šašliks > zupas!

samuray, norēķināties uz vietas der ?

Link to comment
Share on other sites

uhh .. kur tie laiki :)

btw - ir jauki ka kāds par mani samaksā, bet next time paziņojiet :D

Nu blaa tu aaksts taads estev pateicu, kad visu nokartoshu :pizdiblee:

Zupu visi eedis un kaa mazinie nav nekas labaks kaa no riita zupa un darzeni kurus mees EDD zagsim, ticiet man, gala ir ideala vakara vai pec futbola speeles, un pats esmu gatavs iemest 2ls galai, jo noteikti eedishu vinu 1x tikai, esmu sashlikus atedies shogad pietiekoshi, bet kumga piepildishanai sametishu kaut ko :thumbsup:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...