Jump to content
GIGN Forum

Skaņas Karte


SnowY^
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Vēršos pie Jums, GIGN memberi, jo pats jau trešo dienu cīnos ar šo problēmu un sāk piegriezties.

Viss sākās ar to, ka pirms ~3 dienām iztīriju C disku pa tukšo.Iedzinu Windows XP un attapos bez skaņas.

Zinu, ka otram kompim tiku galā ar šito problēmu caur Device Manager, kur updeitoju driverus caur windows updater, bet šim gan tā neiet cauri.

Mēģinājis jau esmu daudzko - Services pie Windows Audio ir kā vajag. Driverus manuāli esmu ~5 izmēģinājis, manufacturer saitos nav iespējams novilkt tik vecas skaņas kartes driverus. Draugs ieteica updeitot MB Driverus, pilnīgs murgs, bet kautkādus ļevos ( šaubos, ka pareizos ) tomēr atradu.

Vel kas likās interesanti bija tas kad ļāvu meklēt driverus man skaņas karte uzrādijās C-Media AC97 Audio Device, protams tie driveri negāja, ierīce nelietoja nekādus resursus.

Novilku Everest - uzmetās ka skaņas karte jau ir VIA AC97,uninstall iepriekšējos driverus un iedzinu rekomendētos no manufacturer site priekš šī modeļa. Pēc PC Restart jau uzrāda pavisam citu skaņas karti.

P.S - Control Panel pie Sound rāda "No Audio Device".

Varbūt Everests nosaka Skaņas Karti uz Driver based principa?

Nevermind, Problem Solved. TC. thumbsup.gif

post-20524-0-45827800-1311030429_thumb.jpg

Edited by SnowY^
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...