Jump to content
GIGN Forum

Google+


cucinjshs
 Share

Recommended Posts

Nez, it kā uz ātru roku iesērčoju, bet liekas, ka neviens vēl šeit par to nav runājus. Pats šodien tiku iekšā un varu, ja ir vajadzība, aizsūtīt uz e-pastu ielūgumu. Nelietoju nedz draugiem.lv, nedz facebook, tāpēc man grūti spriest, cik laba/slikta ir šī Googles piedāvātā alternatīva. Tautās jau it kā runā, ka būšot baigais grāvējs.

Ja negribat visam forumam lielīties ar savu stilīgo e-pastu, droši rakstiet PM man.

Edited by cucinjshs
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Noteikti paverdzinās pasauli.

Tā jau pagaidām izskatās tīri tā neko, bet es nespēju saprast to Sparks fīču. Viņa vienkārši tev parāda visas tās ziņas, kurās figurē tas tavs izvēlētais vārds? Ķipa, ja es ierakstu Guitar, tad viņš vienkārši atradīs visas ziņas, kurās ir vārds guitar?

Edited by cucinjshs
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt jā, es ceru ka es varēšu tur tikt ar ielūgumu uz epastu, kurā itkā es pieteicos uz testēšanu

P.S.

THX PAR INVITE

smieklīgākais ir pie reģistrāciajs dzimums: vīrietis/sieviete/cits :D

Edited by Kaupo
Link to comment
Share on other sites

Varbūt te ir kāds Google speciālists un var mani apgaismot, kā lai dažus Google pakalpojumus (Youtube, Picasa) pārliek no viena Google accounta uz citu? Pagaidām sanāk baigas jebatorijs, jo pie manas spamkastes ir pievienots gan Youtube accounts, gan Picasa accounts, bet būtu baigi labi tos pārlikt pie īstā Google accounta.

Edited by cucinjshs
Link to comment
Share on other sites

kaut kā jau no paša sākuma interesēja tā adrese, kopš google reader parādīšanās, tā kā vari man droši atsūtīt ielūgumu uz [email protected] vai kur jau es izsūtīju [email protected] .

Nezinu kāpēc,bet ielūgums, kuram jau sen bija jāatnāk, vēljoprojām nav atnācis.

Cik lasīju, tad jābūt mazliet savādākai tur lietai kā debīlajos LV sociālajos tīklos...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...