Jump to content
GIGN Forum

Auto Tiesības Ārzemēs


Mazinjais
 Share

Recommended Posts

Laba diena,

par cik Latvijā auto tiesību iegūšanas sistēma ir debīla, vai ir iespējams nolikt tiesības ārzemēs un braukt ar viņām pa Latviju? Sāku apsvērt dažādus veidus kā visizdevīgāk un ātrāk iegūt auto tiesības.. Skatos ka ārzemēs noliek tikai eksāmenu par 50 poundiem un brauc.

  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

Laba diena,

par cik Latvijā auto tiesību iegūšanas sistēma ir debīla, vai ir iespējams nolikt tiesības ārzemēs un braukt ar viņām pa Latviju? Sāku apsvērt dažādus veidus kā visizdevīgāk un ātrāk iegūt auto tiesības.. Skatos ka ārzemēs noliek tikai eksāmenu par 50 poundiem un brauc.

Pasaki kas ir debils sistēmā?

varbūt Tu pats esi debils?

  • Like 11
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

lol, es atrodos UK un lai tiktu pie tiesiibaam man kopaa sanaaca samaksaat mazliet zem £1k!

Par uk neko nezinu..

Šo atradu gūglē: http://driveredtogo.com/Arizona-Drivers-Ed/Online-Drivers-Education-Options.aspx

Daudz lētāk nekā latvijā..

@Deadalive, ja nevari pateikt neko noderīgu, nesāc kārtējo flamewar.

Edited by Mazinjais
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

tajā linkā ir kaut kāda kakaina braukšanas licence, ko var iegūt no 16 gadiem un pirmos 6 mēnešus nevar braukt naktī + vēl visādi brīnumi... Man izskatās pēc kaut kādām monopola tiesībām vadīt auto.

Lai LV nenoliktu B kategorijas tiesības ir jābūt normālam zābakam.

Un kurš normāls cilvēks no LV brauks Arizonā likt tiesības? Ja ienāca prātā tāda ideja, tad labāk brauc ar slidām.

Edited by Nightmares^^
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

+ nešķiet šausmīgi daudz tie +/- 200ls kas LV ir jāmaksā.

Bet jā, brauc uz ASV un tur kārto :D Tas sanāks lētāk.

Ja čalis šitā nomīzis no "debīlās" Latvijas tiesību kārtošanas sistēmas diezvai viņam sanāks tik lēti, jo neticu, ka viņam pietiks ar obligātai nepieciešamajām braukšanas nodarbībām.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Man kaut kas līdzīgs sanāca Talsos liekot, vienīgi man aizgāja teorija pa dārgo, kādi 100Ls bija... Bet tagad jau akcijās teorijas pat pa velti iet. + Visu noliku ar pirmo, tā kā nekādu problēmu nebija, pa Talsiem arī mazāk kā 10 reizes izbraucu...

Link to comment
Share on other sites

Ne vecit, LV tiesibas ir leti, ar UK salidzinat gruti, var teikt pat ka viegli ja neesi galigs tapars. Summa arzemees bus lielaka. Ar arzemju tiesibam itka braukt vari, bet ir taa ka vinjas ir jaamaina un to var izdariit par nieciigu summu. Piemeeram, LV tiesiibas UK samaini pret UK tiesiibaam un vaalee.

Link to comment
Share on other sites

Šo atradu gūglē: http://driveredtogo.com/Arizona-Drivers-Ed/Online-Drivers-Education-Options.aspx

fully approved in Arizona! Tas ir viens. Otrs - ar US tiesībām te nevar braukt ilgāk pa mēnesi. treškārt - eiropā tas izmaksā mēl dārgāk. Nīderlandē piemērām braukšanas stunda maksā 50 eiro. Vienīgais kādā Moldovā vai kaut kur tamlīdzīgi var dabūt tiesības lētāk (+ izmitānāšanās, ēdamais, transports)

Tā ka čalīt ieslēdz mozgu un nokārto.

PS: Skandināvu valstīs tiesības iegūsti trijos gados, trijos mācību gados tas ir...

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Par cik es neko daudz nezinu par tiesību kārtošanu (arī latvijā.. neesmu interesējies), paprasīju par izdevīgākiem veidiem kā tikt pie tiesībām un jau saņēmu uzbraucienus par intelektu un visiem postiem tika salikti mīnusi. Paldies tiem, kas palīdzēja.

TL

Edited by Mazinjais
  • Downvote 9
Link to comment
Share on other sites

par cik Latvijā auto tiesību iegūšanas sistēma ir debīla, vai ir iespējams nolikt tiesības ārzemēs un braukt ar viņām pa Latviju? Sāku apsvērt dažādus veidus kā visizdevīgāk un ātrāk iegūt auto tiesības.. Skatos ka ārzemēs noliek tikai eksāmenu par 50 poundiem un brauc.

Par cik es neko daudz nezinu par tiesību kārtošanu (arī latvijā.. neesmu interesējies), paprasīju par izdevīgākiem veidiem kā tikt pie tiesībām un jau saņēmu uzbraucienus par intelektu un visiem postiem tika salikti mīnusi. Paldies tiem, kas palīdzēja.

TL

Tad man ir jautājums. Kā Tu zini Latvijas debilo sistēmu, ja neesi interesējies?

Nebija vienkāršāk jau pirmajā postā pajautāt, kā nokārtot tiesības Latvijā?

  • Like 6
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Laba diena,

par cik Latvijā auto tiesību iegūšanas sistēma ir debīla...

Par cik es neko daudz nezinu par tiesību kārtošanu (arī latvijā.. neesmu interesējies

Idiots

Edit: lol, Deadaliive :)

Edited by kRi
  • Like 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Idiots

Edit: lol, Deadaliive :)

°

Rindas, lielās izmaksas, obligātā teorija (nevar kārtot pa taisno eksāmenu), utt. Pat idiots to zin, idiot. Jūs, lielie gignieši, vispār esat vieni lieli kretīni un iedomīgo bars. Nevienā forumā neesmu novērojis ko tādu, kas notiek šeit. Mirstīgais pat neko paprasīt nevar nesaņemot kritiku.

Otrais topiks:

Pavisam normāls jautājums, bet topika autoram -2.. (ieliku viņam +1, tagad -1).

Droši varat banot mani ārā, tik nožēlojamā forumā man nav ko darīt.

Edited by Mazinjais
  • Like 1
  • Downvote 8
Link to comment
Share on other sites

Tu laikam galīgi nevēlies atzīt to, ka Tavs jautājums tiešām bija diezgan debīls? Runājot par tēmu - tad kad tu liksi tiesības, un pat varbūt noliksi, sapratīsi cik tas ir elementāri un varbūt arī aizdomāsies par to, ka Tavs jautājums tiešām bija fufels.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Atvaino, ka neesmu pieredzējis pilnīgi visu lai zinātu, kurš jautājums ir debīls un kurš nav.. Pagaidām, kamēr neesmu nolicis tiesības, uzskatu ka jautājums par to, kā izdevīgāk dabūt tiesības, nav debīls.

Kāds lūdzu šo neaizslēgtu?

  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...