Jump to content
GIGN Forum

Lord Of The Rings Online


bencik
 Share

Recommended Posts

Sveicināti godātie !

Tā kā redzu, kad šis topiks aug plašumā tad gribēju padalīties arī...

Pats pēc dabas neesmu liels geimers, bet tā nu ir sanācis, kad esmu J.R.R.Tolkien fans, kam protams bonus nāk aizraušanās ar Middle Earth. Tas viss par mani, tagad vairak par pašu spēli.

Šī spēle varbūt nav tik populāra, kā WoW un visi pārējie MMORPG mēs spēlējam, bet praktiski visas tāda/tipa laika spēles, kas ir history based nevis real-time un future ir balstītas uz Middle-Earth (turpmāk ME). Varētu teikt J.R.R.Tolkien ir radījis iedvesmu no kuras ir tapušas mūsdienu daudzas labas mmorpg spēles. Beidzot ir pienākusi kārta LOTRO, kurā atrodošais Middle Earth un rases ir pirmsākums visam pārējam :)

Noteikti nav vērts spēlēt cilvēkiem, kam LOTR ir licies garlaicīgs un neinteresants, jo šī spēle tieši piedāvā sekot līdzi visam, kas notiek ME un palīdzet fellowship ar tā galveno uzdevumu ka arī palīdzēt visapkārt ME, kur vien tev vēji var aiznest. Pasaule ir 1:1 ME, kas protams nav pabeigta un katru gadu iznāk jauns expansion, kas atļauj mums arvien tālāk pavirzīties notikumu gaitā.

Šāda pašlaik izskatās karte ME iekš LOTRO -

Uploaded with [/img]

Šeit varam sīkāk iepazīties ar pārējiem reģioniem.

Spēli varam downloadēt šeit- LOTRO Download

No sākuma vajag piereģistrēties, lapas augšēja stūrīti var izvēlēties valsti, kurā serverī vēlie spēlēt, paši mēs spēlējam zem USA tur viss lielākā ballīte un varēsim tev vairāk palīdzēt.

Te automatiski tiks piedāvāts lejupielādēt parasto resolution spēli, tiem, kam ir īpaši jaudīgs aparāts var iet uz šejieni un lejupielādēt ar uzlabotu grafiku.

Downloads ir aptuveni 7gb, + high resolution vel lielaks kopā spēle ar visu instālāciju aizņems 12 gb + vēl patch, katrā ziņā spēle aizņems aizvien vairāk ar laiku tāpēc sagatavojam vietu uz hdd.

Kad tas viss ir izdarīts, tad var sākt lasīt un taustīt, ko vairak patīk ko mazāk darīt, kas un kā notiek. Te es ieteiktu divas majas lapas, kurās var atrast praktiski visu vajadzīgo -

http://lotro-wiki.com/ - Lotr-Wiki

http://forums.lotro.com/ - Lotro homepage

Ja vajadzētu stāstīt baigais blāķis teksta būtu, kas nav mums nevienam te vajadzigs, tie, kas ir lasijuši grāmatas, vai skatijušies filmas itais ir kā saldais ēdiens, viss pārējais MMORPG liekas nepilnīgs, kaut gan par gaumi nestrīdas un katrā spēlē ir sava rozīnīte :)

Bildītes un video var atrast ļoti daudz šajās mājas lapās un citās vietnēs tāpēc neaizrausos ar bildem, ebt ieskatam pāris screeni !

screenshot00036j.jpg

Mes ņemamies USA serveros un īpaši serverī Imladris, ja esi šajā spēlē vai domā pievienoties sūti pm, lai varam tev kādi palīdzēt.

Alianse kurā mēs te pāris trakie kapājam saucās The Ancient Alliance

Negaidu lielu atsaucību, jo šī ir specifiska spēle, kas ir ļoti kvalitatīvi uztaisīta, taču gan jau kādu fanu paķers, bija grēks šo info šeit neielikt !

Uz tikšanos Middle Earth :thumbsup:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

sāku pirms pāris nedēļām, bet ļoti lēnā garā ceļos uz augšu šobrīd tikai 14.lvl human Lore-master un 6.lvl elf champion. Jāsaka, ka ar championu krietni vieglāk skaldīties jau no sākuma. Lore-masteram lēnām kāmēr kāsto un vislaik atsit spellus atpakaļ... Abi uz servera Silverlode, tur esmu kopā ar RL čomu, kas man palīdz ar visām figņām, ko nesaprotu.

Vienīgais, kas besī, ka visur prasa, lai piķo tos turbine punktus un pat auction house ir reāli nelietojams, ja nepērc tos turbine points. Nu tas tā diezgan tizli liekas, ka treidings ir tik ierobežots.

Link to comment
Share on other sites

sāku pirms pāris nedēļām, bet ļoti lēnā garā ceļos uz augšu šobrīd tikai 14.lvl human Lore-master un 6.lvl elf champion. Jāsaka, ka ar championu krietni vieglāk skaldīties jau no sākuma. Lore-masteram lēnām kāmēr kāsto un vislaik atsit spellus atpakaļ... Abi uz servera Silverlode, tur esmu kopā ar RL čomu, kas man palīdz ar visām figņām, ko nesaprotu.

Vienīgais, kas besī, ka visur prasa, lai piķo tos turbine punktus un pat auction house ir reāli nelietojams, ja nepērc tos turbine points. Nu tas tā diezgan tizli liekas, ka treidings ir tik ierobežots.

Nu par Turbine point nepiekritisu es lidz lvl 30 bez viniem mierigi nodzivoju, protams, vini dod daudz opcijas, bet tas ir normali, un pa lielam vinus baigi nevajag vismaz saakumaa, ir lietas, kuras var vienkarsi var par gold nopirkt kuru spelee var sapelnit :)

Nu ja paliek garlaicigi vari pievienoties musu barinam Imladris :)

Kaut kad iemetisu veel vairak kaut kaadu info, jo speele ir loti reali uztaisita vadoties, pec J.R.R.Tolkien, pat precizaak neka filma. Paslaik esmu netalu no Wall of Moria, palidzu dwarfiem Misty Mountain un cinos ar evil in da Angmar :thumbsup:

Bencik

Link to comment
Share on other sites

lol. iečekošu. a spēle ir pa brīvu? :)

btw. pēdējo reiz, kad gigns spēlējas mmorpg visi aizmuka pēc nedēļas pametot savus ~20 lvlus iekš rohan:blood feud. es paliku vienīgais dragāt līdz kādam 62 lvlam...

Link to comment
Share on other sites

Mulkibas, Rusty. To nenormalo grind festu speleja jau sen atpakal. Daudz nesenak atpakal GIGNieši ieņēma WoW serveri. :)

rohans bij ok. man patika. tik kad pazuda online čomi palika diezgan garlaicīgi un tad ar pametu pēctam, kad visu vasaru nospēlēju un sākās skola :)

wow priekš manis šķiet bīstams. ņemot vērā cik daudz laika es varu pavadīt iekš mmorpg spēlēm. netikai rohan, bet kautvai global agenda - nopirku elite acc un sāku rukāt - 2 nedēļas 95h...vismaz man apnika beidzot :D

P.S palasiju to lotro lapu. jap - jāmaksā vien ir, ja vēlas visas fīčas. tik ikmēneša cenu neredzēju.

btw. nav jēgas šo sākt. Guild Wars 2 iznāk drīz pa ko ir tikai jāveic viens maksājums un rukā cik gribi. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

lol. iečekošu. a spēle ir pa brīvu? :)

btw. pēdējo reiz, kad gigns spēlējas mmorpg visi aizmuka pēc nedēļas pametot savus ~20 lvlus iekš rohan:blood feud. es paliku vienīgais dragāt līdz kādam 62 lvlam...

Uij Rohan bija fun ar gign kopa un vel bija viena mmorpg ko kopa kapajam jau nosaukumu neatceros :)

Speele praktiski ir par briivu taa samaksa pie esosaas dolara vertibas ir nieciga sanak 5ls menesi, ja nem uz gadu vispar 3 ls menesi jamaksa :blink:

Ko sanak piepirkt ir papildus pakas, Moria,Mirkwood un drizuma iznaks Rise of Isengard. Un ja godigi es Turbine points(so var iegadaties par naudu un apmainit pret da jebko spelee) izmantoju minimali, tie vairak domati lazy mazza f**ers, un ja ar vinie var daudz ko atraak izdarit, bet pilnigi mierigi var bez viniem dzivot es pusgada laika uz so speeli esmu izterejis 40ls + somenes veel 15ls tiks iztereti, ta ka nav tik traki :)

WoW ir baigi laba stelle, bet prieksh manim parak novalkaata, bet spele loti labi, loti laba anyway :thumbsup:

Vakar padzivojos pa Misty Mountain vnk fantastika :)

Link to comment
Share on other sites

btw. nav jēgas šo sākt. Guild Wars 2 iznāk drīz pa ko ir tikai jāveic viens maksājums un rukā cik gribi. :thumbsup:

drīz? pagaidām izskatās, ka q1 2012(un tas ir tā optimistiski domājot, drošvien īstenībā būs vel vēlāk...)

līdz tam būs jāpaspēj vel pasmērēties pa swtor, bet jā... nevienu citu geimu es vel nekad neesmu gaidījis tā kā gaidu gw2 ;)

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Spele tiesam laba. Biju jau atmetis cerību kādu spelējošu latvieti atrast. Pats speleju Brandywine serveri, jo tas esot viens no viss pilnākajiem, bet joks tāds ka tas ir amerikāņu serveris un visa liela tauta paradas tikai ap pusnakti :D . Cik es saprotu lekasana starp serveriem ir iespeja tapec var uztaisit kadu latviesu tusu. Viena ļoti laba lieta, kas lotro atšķir no wow ir comunity. Un mā tā liekas ka ar tiem mikro maksajumiem Turbine nopelna vairak ne ar regularajiem subcriberiem :D . Pats esmu premium speletajs (tads kas iepircies lotro store), jo es ta pareikinaju ka maksajot menesa maksu sanak letak neka perkot kontentu atseviski. Pats paslaik rosos pa Angmaru.

P.S Esmu 46 lv rūķu champions.

Edited by harly2000
Link to comment
Share on other sites

Spele tiesam laba. Biju jau atmetis cerību kādu spelējošu latvieti atrast. Pats speleju Brandywine serveri, jo tas esot viens no viss pilnākajiem, bet joks tāds ka tas ir amerikāņu serveris un visa liela tauta paradas tikai ap pusnakti :D . Cik es saprotu lekasana starp serveriem ir iespeja tapec var uztaisit kadu latviesu tusu. Viena ļoti laba lieta, kas lotro atšķir no wow ir comunity. Un mā tā liekas ka ar tiem mikro maksajumiem Turbine nopelna vairak ne ar regularajiem subcriberiem :D . Pats esmu premium speletajs (tads kas iepircies lotro store), jo es ta pareikinaju ka maksajot menesa maksu sanak letak neka perkot kontentu atseviski. Pats paslaik rosos pa Angmaru.

P.S Esmu 46 lv rūķu champions.

Kas tieši ir tajā community, vēl neesmu pamanījis.

Link to comment
Share on other sites

Speletāju atsaucība un laipniba. Piemeram meklejot fellowship questu izpildei un pec manas pieredzes katru reizi atvadoties no fellowship biedriem mes viens otram pateicamies par kompaniju.

Manuprat lotro speletaji ir ari inteligentaki. Kada daļa noteikti ir izlasijusi gramatas. Es domaju ka daziem wow speletajiem gramatas lasisana ir launakais murgs. :D Runa ari iet par publikas videjo vecumu.

Link to comment
Share on other sites

Speletāju atsaucība un laipniba. Piemeram meklejot fellowship questu izpildei un pec manas pieredzes katru reizi atvadoties no fellowship biedriem mes viens otram pateicamies par kompaniju.

Manuprat lotro speletaji ir ari inteligentaki. Kada daļa noteikti ir izlasijusi gramatas. Es domaju ka daziem wow speletajiem gramatas lasisana ir launakais murgs. :D Runa ari iet par publikas videjo vecumu.

Nu nezinu, normāli visi atbildēja, ja pats nebiji salaga. Un bija pateicīgi par grupām, ja nebiji lūzers un nūbs.

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu, normāli visi atbildēja, ja pats nebiji salaga. Un bija pateicīgi par grupām, ja nebiji lūzers un nūbs.

Ir ir taa komuuna loti draudziga un atsauciga, kaa melojot starp geimeriem viena no pozitivakajam un labakajam komunaam starp mmorpg, kas protams ir saprotams , jo so speeli loti maz speele pusaudzi kinship parsvara amerikani 30+. No vienas puses esmu priecigs, kad speele nav tik loti populara nav pilns ar salagam, geimeriem un chiiteriem.

Pasam cik ir bijis, akd vajag lai kaut ko uztaisa no shmotkam iedod chalim ingots 5gold vertiba(teoretiski tas ir loti daudz), aiziet uztaisa un atness atpakal, bez stresa.

Veel viens bonuss, kad spele parsvara cilveki pieiet nopietni middle-earth, ko parada vardu izvele spele, wow tas vnk besija, kad tonna ar suuda nikiem kuriem beigas 66666;7777;1986 etc. Seit neko tadu neredzis visiem ir savi originalie vardi, kas ir loti patikami.

Vispar loti pozitiva un laba gaisotne !

Kaa tur ir to pariesanu uz citu pasauli tas ir reaali ?

Es arii pa Angmar maucu, vajadzetu tev pie mums tikt :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

a tur var citus playerus nosist jebkurā atrašanās vietā? (neskaitot pilsētas, protams).

Ir specials regions, kur tiekas free people un orcs/wargs etc, kurus kontrole cilveks, tikai ar siem evil eye servants tu vari tuseties pa so vienu regionu un kopeja spele neiesaisties, nav ta ka wow kur ir divi flangi, seit tas ir vairak kaa fun playgrounds un tiem kas maksa ik menesa maksu tas ir paredzets :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Visādus treitus, somas, quest pakas, ect var nopirkt tīri par ačīvos sakrātajiem punktiem .. Ar expansioniem būs pagrūtāk bik

Pamēģiniet, pačēkojiet kas un kā .. Es domāju, ka tie 5Ls mēnesī nav tik traģiski :)

Nu es tikai tāpēc sāku Lotro spēlēt, jo teica, ka spēle par velti... Ja jau 5ls mēnesī, tad labāk WoWu būtu turpinājis kapāt, tur vismaz PvP ir un nav jāmaksā par absurdām lietām, kā Auction House lietošana...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...