Jump to content
GIGN Forum

Heroes Of Newerth


hwan
 Share

Recommended Posts

Tātad, šī spēle vakar kļuva oficiāli free to play. īsti neko nezinu, kāpēc, priekš kam, neko HoN īpašnieki nesak. Pirmstam spēlei bīja atlaide 20% un kļuva viņa pieejam par tikai nieka 10$ (smells very greedy). Pati spēle sāka jau izmirt, tāpēc drošvien viņi pagāja uz priekšu tādu soli un uztaisīju viņu f2p.

http://www.heroesofnewerth.com

p.s Pats domāju novilkt un uzspēlēt, bet tur drausmīgi daudz ko vajag mācīties, bet man slinkums.

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

Honu spēlēju no pirmās nedēļas, kad iznāca. Saku, ka ir labāka par dotu un 100% labāka par lol, bet tā jau ir gaumes lieta. Laba spēle, iesaku!

Ja jau gaumes lietas, tad kā tu vari teikt, ka 100% labāka? Un 100% labāka nozīmē, ka pilnīgi visi aspekti spēlē ir labāki? Man šķiet, ka tu muļķības mums te gvelz. :)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

haha 100% labāks

Tas nekas, ka HON nav nekādi turnīri un viņiem vajadzēja aiziet f2p, lai cilvēki būtu kaut uz ceturdaļu no lol cilvēku masas. Un kompānija kas pelna vairāk ar f2p(lol), nekā hon ar savu cenu pirms aizgāja free.

HoN pat neideva nekādus bonusus tiem, kuri samaksāja un bez brīdinājuma aizgāja free.

HoN ir tikai Dotas kopija, kas meiģina uz tās gameplay/grafikas uzpelnīties, kamēr lol ir savadāks un pietam free.

HoN saprata, ka tiek norakts, jo no pieciem cilvēkiem, četri izvēlās lol.

Es gribēju tikai pateikt, ka hon ir sīkas ērces, kas meiģina izsūkt, cik var, līdz viņus nesaspiež un tad jaiet uz free.

Gamer friendly LOL > Copy of Dota, kas neko jaunu nevarēja izdomāt, līdz izlēma šo vienīgo izdzīvošanas veidu, kā free

Beer is good

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Tas nekas, ka HON nav nekādi turnīri

http://honcast.com/v...e=1&sort=latest

Mmhm

Un tagad uz brīdi iedomāsimies, ka WoW būtu f2p.. kā tu domā, kāds būtu retardu/12-gadīgo īpatsvars, atšķirībā no tā, ja spēlei klāt gluži jebkurš tikt nevarētu?

At any rate, DotA2 noraks gan HoN, gan LoL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

lol > hon.

Jaāā vaitad tik nav otrādi , tas kad Wukongs izgājā LoL'ā tad pēc kādām 3 dienām netīšām izgāja HoN'a Monkey Kings ,nūūū nezinu , tad vel Skarner LoL'a bija jau ļoti sen izsplānots pat E3 rādija , nūū un tad nesen HoN'a parādijās ka viņu taisa , es portams neko nesaku :]

Jā un protams pameiģināju uzspēlēt , un sapratu ka nav jēgas , vienkārši sākas spēle 2 LEAVE , pēc 5 min vel 2 leave un es paliku 5x1 nu tas ir normāli ? x-) Palikšu pie League of Legends , un gaidu dotu2 ;O

Edited by yoyed
Link to comment
Share on other sites

Ja jau gaumes lietas, tad kā tu vari teikt, ka 100% labāka? Un 100% labāka nozīmē, ka pilnīgi visi aspekti spēlē ir labāki? Man šķiet, ka tu muļķības mums te gvelz. :)

Es saku, ka 100% labāka? Izlasi kārtīgi manu postu vēlreiz. Citēšu "CILVĒKI SAKA, KA 100% labāka, nevis es". !!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Es saku, ka 100% labāka? Izlasi kārtīgi manu postu vēlreiz. Citēšu "CILVĒKI SAKA, KA 100% labāka, nevis es". !

Omg, daunis of the week.

Moš pats izlasi, ko rakstiji pirms dirs gudri? :superlol:

Es tev ieliktu plusinu par aunismu, bet rakstu no telefona. :)

Honu spēlēju no pirmās nedēļas, kad iznāca. Saku, ka ir labāka par dotu un 100% labāka par lol, bet tā jau ir gaumes lieta. Laba spēle, iesaku!

Link to comment
Share on other sites

Chu, šodien tu liki man pasmaidīt :) Paldies.

Par tēmu - mani ne hon, ne lol nav ieinteresējis. Pa retam vēl uzspēlēju to pašu dotu garenā un tas arī viss. Bet gribēšu noteikti gribēšu iečekot dota 2. (šīs spēles radīšana laikam mani atspiež spēlēt hon vai lol).

Link to comment
Share on other sites

Visi tie doteri ir baigi lidzigi man. Bija dota, kas bija laba un hardcore (tapat ka man bija bf2 un es gaidiju no bfbc2 to pashu.) , bet tagad ir izgajushas speles kas vienkarshi no oldschool puses nav pienejmamas. Bet piemeram lols athskjiriba no ta pasha bfbc2 iet pretii speletajiem un competetive gaming. Un tagad turpinot teemu ceru ka bf3 bus kaut cik lidzigs bf2. Tapat ari dotas fani. Cer ka bus pilnigs dotas clons bet labaks. Bet tas nebus. Klons. Marketings musdiens neorientejas uz hardcore bet uz massaam. Dota 2 ir jabut lidzigai lolam apgushanas un pieejamibas zinjaa. Savadak uz fanu chupinjas spele neIzdzivos

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...