Jump to content
GIGN Forum

Esmu 25 Gadiigs Un Nevainiigs.


Bads
 Share

Recommended Posts

Hey, velejos padiskutet par sho teemu.

Lieta taada, ka man ir jau 25 gadi un nekad nav bijis seksa. Esmu buchojies ar meiteni 1 reizi muuzhaa un tas bija smaga dzeruma ietekmee (abi divi bijaam dzeerushi).

Pedeja laika iestajas diezgan liela depresija del ta, ka nevaru atrast partneri. Pats trakakais, ka es esmu patiesi meginajis. Es esmu gajis uz klubiem un sitis kanti loti daudz meitenem, bet visas mani atshuj. Esmu meginajis ari interneta iepazishanos, bet pat tur reti kad ir sanacis norunat randinu un tad kad izdevas, nelikamies pievilcigi viens otram.

Jaa esmu domaajis par prostituuteem, bet uztraucos par slimiibaam un gribetu to izbaudit ar kaadu, kas mani patiesi atrod par pievilcigu.

Varbut kadam ir kaadi ieteikumi vai lidziga pieredze?

Vai tas ir normali? Man skiet, ka nav vis.

Link to comment
Share on other sites

TROLOLOLOLOLOLL? ;)

Es netrolloju. Man ta ir nopietna problema. Kapec lai es trollotu? Man reali tas ir vedinajis uz pashnavibu vairakas reizes.

tu pieregojies geiming forumaa, lai to pateiktu? :thumbsup:

atklaj savu isto vardu un uzvardu, mees tev kko piemekleesim

Es vnk negribeju zem ista acc posteet. Un ja, man palika skumji un vientuli un es gribeju par to ar kadu parunat.

atklaj savu isto vardu un uzvardu, mees tev kko piemekleesim

Jaa, lai visi par mani njirgaatos un novestu lidz pashnavibai.

Edited by Bads
Link to comment
Share on other sites

Ir 2 varianti,vai nu ieliec ebay'ā ,ka atdosies kādām brūnajam miljardierim no Āfrikas,kurš visvairāk samaksās,jeb citēšu kādu cilvēku

..do what I do, and smoke crack. You won't want to rape anyone, you'll just want more crack..

Citu variantu nav.

Problem solved?

Pilnīgā nopietnībā.

Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu paskatīties uz sevi no malas un padomāt vai tu (kāds tu esi tagad) vari kādai iepatikties. Ja ir lietas, kuras vari mainīt uz labo pusi - go for it. Ja uzskati sevi par ideālu - gaidi savu princesi.

edit: mans advaiss ir īsts un es ceru, ka tu te netroļļo.

Edited by xyu
Link to comment
Share on other sites

Nu hujzin vai geimeru forums ir īstā vieta, kur to rakstīt. Diezvai te būs kāds, kurš ir speciālists attiecību jomā :D Tak ir visādi attiecību forumi, sieviešu forumi.. Vo, prasi sieviešu forumos.. viņas pastāstīs kādam jabut virietim, lai vins viņām patiktu..Gan jau.. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...