Jump to content
GIGN Forum

Esmu 25 Gadiigs Un Nevainiigs.


Bads
 Share

Recommended Posts

Bads, ja tu neizklausītos pēc troļļa, tad es uzrakstītu garāku pamācību, bet tā kā tu izklausies pēc troļļa, man negribās īpaši iedziļināties. Tāpēc pateikšu tikai vienu - meitenēm patīk pārliecināti vīrieši, tobiš pārliecināti par sevi. Tas izklausās dīvaini, bet tā vienkārši ir.

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Bads, ja tu neizklausītos pēc troļļa, tad es uzrakstītu garāku pamācību, bet tā kā tu izklausies pēc troļļa, man negribās īpaši iedziļināties. Tāpēc pateikšu tikai vienu - meitenēm patīk pārliecināti vīrieši, tobiš pārliecināti par sevi. Tas izklausās dīvaini, bet tā vienkārši ir.

Saki kā ir-macho tipa :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bads, ja tu neizklausītos pēc troļļa, tad es uzrakstītu garāku pamācību, bet tā kā tu izklausies pēc troļļa, man negribās īpaši iedziļināties. Tāpēc pateikšu tikai vienu - meitenēm patīk pārliecināti vīrieši, tobiš pārliecināti par sevi. Tas izklausās dīvaini, bet tā vienkārši ir.

Kaada jeega man taisiit shaadu postu? Kaada jeega trollot?

Tu vari staastiit visu par parliecinatibu, esmu to dzirdejis entaas reizes. Esmu diezgan paarliecinaats, noteitki nekautreejos runaat ar sievieteem. Esmu redzeejis Tevi macho, tu esi pievilciigs virietis, tapec ari nav problemu ar sievietem.

Link to comment
Share on other sites

Pašnāvība nav izeja, tas tikai parāda, cik cilvēks ir vārgs! Ar laiku nāks. Varbūt ir kāda laba draudzene no skolas laikiem? Ja ir, aizej uz kinīti, pasēžat kaut kur un padzerat kafiju (+talk).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pašnāvība nav izeja, tas tikai parāda, cik cilvēks ir vārgs! Ar laiku nāks. Varbūt ir kāda laba draudzene no skolas laikiem? Ja ir, aizej uz kinīti, pasēžat kaut kur un padzerat kafiju (+talk).

Es zinu, bet es jau gadiem shitaa mokos un man nekas nesanak, lai ko es meginatu. Visas taas, kuraam situ kanti, mani pasuutiija. Tagad butu jocigi kontaktus atsaukt no kaut kadiem skolas laikiem.

Manuprāt šis ir otrais smieklīgākais topiks, aiz apmatojuma skūšanas. ~_~

Vari man paskaidrot, kas te ir smiekliigs?

Edited by Bads
Link to comment
Share on other sites

nē, tu nesaprati. Es nerunāju par būšanu ne-kautrīgam. Es runāju par (lai cik tas debīli arī neizklausītos) mačo šita bīdīšanu. Es pavisam nesen runāju ar vienu meiteni, kas kārtējo reizi šo manu domu atkal apstiprināja. Nepietiek ar to, ka tu saņem drosmi iet ar viņu runāt. Dziļā doma ir, ka tā tava saruna ar viņu ir ... kā lai pasaka, gandrīz bezrūpīga, saproti - tev nevajag iet iepazīties un sākt runāt ar meiteni, tāpēc, ka tu gribi nopisties, tev vajag to darīt ar domu, ka tu ar viņu gribi parunāt, iepazīties un viss. Nevajag mētāt seksa jokus, miegt ar aci un paralēli stāstīt cik tu esi foršs, tas neder - bet, ja tu ar viņu vienkārši parunājies par dzīvi, klausies viņā un tā tālāk, tad iespējams vienā brīdī tas novedīs pie kaut kā vairāk, jo meitenēm interesē džeki, kas atklāti nemētā piedauzīgus jokus (jo ar tādiem pidariem ir pilna pasaule), viņas interesē džeki, kas tās lietas dara citādāk.

Man ar čiksām ir bijušas lielas problēmas it īpaši skolas laikā, jo es biju diezgan tirlīgs idiots. Pagāja ilgs laiks, līdz es sapratu, ka es esmu foršs un tas ir tas, kas maina visu bildi - nevis tas cik tu labi izskaties, bet kā tu sevi pasniedz. Jo es tev varu pilnīgi godīgi pastāstīt, ka skolas laikā ar visu savu pievilcīgo seju es nevienai foršai meitenei nešķitu pievilcīgs :)

Bet ja tu gribi vienkārši nopisties, tad manuprāt labāka doma ir pasūtīt kaut kādu eskortmeiteni ar kuru tu vari forši nokniebties, kas starp citu tev varētu palīdzēt arī pārējo čiksu koļīšanā, jo nevainīgam džekam ir neveiklāka attieksme pret meitenēm nekā džekam, kas zina kā lietas jābīda :)

ja kaut kas izklausās tizli, tas tāpēc, ka es esmu iedzēris, rītdien šito izlasīšu un pielabošu.

edit:

wickedappserv šis šķiet smieklīgi, jo viņš ir tādā pašā situācijā kā tu, tikai viņam nav nevienam ienācis prātā paprasīt kāpēc neviena meitene viņu negrib.

  • Like 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

macho, bet es visu daudz maz dariiju kaa tu!! Es nemetaju no sevis baigo kruto un neizmantoju piedauzigus jokus, bet vnk runaju ar meitenem, utt...ja tu saki, ka tev pat bija problemas, neskatoties uz to, ka tu esi pievilcigs, tad kas man atliek? Ok, es nesmu kaut kaaads krupis, es esmu sportisks un kopts, bet nu neesmu es modelja tips un nekad nebuushu. Latvijaa ir it ka vairak sievieshu neka virieshu, bet kapec vinas ir tik izveligas? Un atkal uzsveru, es neesitu kanti supermodeleem, man problemas ir pat veidot attiecibas ar vidusmera meitenem.

Nu jāskatās arī kā tu viņām sit kanti. Ja trešajā reizē gribi visas gultā ievilkt, tad, protams, ka pasūtīs. Tā tas ir tikai amerikāņu filmās :D.

Nee, ta nav vis. Man gan parasti vairak par 2 randiniem ar vienu meiteni nav sanaacis.

Edited by Bads
Link to comment
Share on other sites

Nu c'mon macho sarakstīja zelta vārdus,ne ko pielikt,ne ko atņemt,(nu varbūt biki) ,pēc tā Tev arī javadās,jo meitenēm/sievietēm patīk individualitāte,nevis super seja,augums(nu bez tā arī, būs sūdigi),tā kā visu šito palasi,iegaumē un try again!

EDIT

P.s Hmm..izlasīju Tavu pēdejo postu un gribu uzzināt,kas ir vidusmēra meitenes??Pēc kā Tu spried,ka viņa ir vidusmēra,truli pēc izskata,pēc pirmā iespaida,pēc pirmās nakts?Ja tā,tad Tu esi norakstāms!

Edited by joJO^
Link to comment
Share on other sites

Kaada jeega man taisiit shaadu postu? Kaada jeega trollot?

Tu vari staastiit visu par parliecinatibu, esmu to dzirdejis entaas reizes. Esmu diezgan paarliecinaats, noteitki nekautreejos runaat ar sievieteem. Esmu redzeejis Tevi macho, tu esi pievilciigs virietis, tapec ari nav problemu ar sievietem.

nemaz nav trollis..

Link to comment
Share on other sites

Nu c'mon macho sarakstīja zelta vārdus,ne ko pielikt,ne ko atņemt,(nu varbūt biki) ,pēc tā Tev arī javadās,jo meitenēm/sievietēm patīk individualitāte,nevis super seja,augums(nu bez tā arī, būs sūdigi),tā kā visu šito palasi,iegaumē un try again!

EDIT

P.s Hmm..izlasīju Tavu pēdejo postu un gribu uzzināt,kas ir vidusmēra meitenes??Pēc kā Tu spried,ka viņa ir vidusmēra,truli pēc izskata,pēc pirmā iespaida,pēc pirmās nakts?Ja tā,tad Tu esi norakstāms!

Nu, nevaru spriest peec pirmaas nakts, jo tik talu nesmu ticis.

Kopuma jau pec izskata, jo es jau nevaru neko daudz teikt par personibu, kamer meiteni nesmu iepazinis.

Parasti ir taa, ka ja meitene nav apaliiga (taa kaa pats tads neesmu), un vinai nav nekadu manaamu defektu, kas mani atbaiditu, tad ir ok. Piemeram, mani neuztrauc, ja meitenei ir pashkjiibi zobi, lai gan daudzus tas uztrauc. Mani neuztrauc, ja meitenei ir mazas kruutis. Neuztrauc, ja nemaak labi gjeerbties. Nu taa...nesmu super izveligs. Mazliet izveligs esmu, jo kaut kadai pievilcibai jabut, bet nav taa, ka es tikai uz cacaam mestu acis. Ar dazaam esmu meginajis iepazities un man nekas nesanaca. Es jau apjeedzu, ka pats neesmu kaut kaads Adoniss.

Apmeram taa.

vienkārši esi atvērts un atšķirīgs ar kaut ko labu :)

Nu, tas ir loti visparinoshi. Nav jau taa, ka butu nosleegts. Es esmu atveerts, tur jau nav problema!

Edited by Bads
Link to comment
Share on other sites

Btw, tas ir ļoti atkarīgs arī no tā vai dzīvo pats un strādā, vai vecākiem uz dīvāna guli. Ja esi nesen iepazinies, domāju gan, ka arī meitene negribēs iet pie tevis, ja tev pilna māja (dzīvo ar ģimeni kopā).

Link to comment
Share on other sites

vienkārši esi atvērts un atšķirīgs ar kaut ko labu :)

A, sliktu nevar? Man skita, ka sespadsmitgadniecem patika badboys. :)

Bet par temu, iet uz bariem un klubiem meklet draudzeni ir klaji dumi sajos laikos.

Ja pat interneta tev nav sanacis, tad vai nu tu neievero macho noteikumus par stulbiem jokiem un laucisku runashanu vai ari tu neesi izskatigs. (tava bilde loti seit noderetu, lai mes saprastu ar ko mums seit ir jastrada)

Atrasanas vieta ari ir loti nozimiga. Ja dzivo laukos (ne Rīgā), tad noteikumu gramata ir pavisam cita.

  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Tu gribi seksu vai negribi? Pērc Mersedesu!

Es nopirkshu, kad buus vairaak naudas.

Btw, tas ir ļoti atkarīgs arī no tā vai dzīvo pats un strādā, vai vecākiem uz dīvāna guli. Ja esi nesen iepazinies, domāju gan, ka arī meitene negribēs iet pie tevis, ja tev pilna māja (dzīvo ar ģimeni kopā).

Vinas jau veel nezina, vai dzivoju viens vai nee un jau tad atraida. Man nemaz nav pilna maaja.

Bet par temu, iet uz bariem un klubiem meklet draudzeni ir klaji dumi sajos laikos.

Jaa, bet kapec? Es vairs neeju, vnk gribeju zinaat, kapec.

Ja pat interneta tev nav sanacis, tad vai nu tu neievero macho noteikumus par stulbiem jokiem un laucisku runashanu vai ari tu neesi izskatigs. (tava bilde loti seit noderetu, lai mes saprastu ar ko mums seit ir jastrada)

Nu, ja es ieliktu savu bildi, notiktu 2 lietas - visi zinatu, ka es esmu luzers. Otra lieta - jus jau man neko nevaretu ieteikt. Es esmu fiziski uzlabojis savaa izskataa visu iespejamo. Nav nekas taads, ko jus man varetu pateikt par izskatu, ko es vel nebutu iedomajies un izlabojis. Nav jeegas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...