Jump to content
GIGN Forum

Esmu 25 Gadiigs Un Nevainiigs.


Bads
 Share

Recommended Posts

ja tu saki, ka tev pat bija problemas, neskatoties uz to, ka tu esi pievilcigs, tad kas man atliek?

Tu pamanījies pilnīgi palaist garām manu ideju (tagad skaidrā es to postu būtu rakstījis biš citādāk, bet doma ir apmēram līdzīga - esi pārliecināts par sevi) - nav svarīgi kāds džekam ir izskats, tas reti kad ir noteicošais. Bet man izskatās, ka tu kaut ko dari nepareizi, jo tu raksti

Nee, ta nav vis. Man gan parasti vairak par 2 randiniem ar vienu meiteni nav sanaacis.

Man grūti saprast no šī teksta, kas ir tas, ko tu dari nepareizi. Iespējams, ka tev vajag kaut kā pasniegt sevi kā interesantu personu, nu ķipa tu tur aizraujies ar to, ar šito un tā tālāk. Bet galvenais - izmanto izdomu, centies būt radošs, teiksim iemācies no salvetes salocīt rozi (origami shit) un tad kādā randiņā to izdari. Ķipa ar tādiem nelieliem, bet prikolīgiem uzmanības apliecinājumiem tu parādi, ka tev viņa patīk un bitches love that shit.

Bet vispār, sākums ir pats grūtākais, pēc tam jau būs vieglāk. Un starp citu - ir vairākas čiksas, kurām nav nekas pretī nokniebties arī pirmajā randiņā - varbūt kāda no tām, kas uz tevi aizgāja uz otro randiņu, gaidīja kniebienu :) to arī vajag sajust, bet to grūti izdarīt, ja esi nevainīgs.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bet vispār, sākums ir pats grūtākais, pēc tam jau būs vieglāk. Un starp citu - ir vairākas čiksas, kurām nav nekas pretī nokniebties arī pirmajā randiņā - varbūt kāda no tām, kas uz tevi aizgāja uz otro randiņu, gaidīja kniebienu :) to arī vajag sajust, bet to grūti izdarīt, ja esi nevainīgs.

Kaads nevainiigumam sakars ar to, vai juut vai nejuut, ka chiksa grib nokniebties? :unsure:

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kaads nevainiigumam sakars ar to, vai juut vai nejuut, ka chiksa grib nokniebties? :unsure:

tāds, ka nevainīgs esot, tu nerubī kas notiek un kas jādara un pat ja rubī, tad nevari saņemties kaut ko darīt, jo ir uztraukums. Ķipa tavo.

Link to comment
Share on other sites

kurš teica, ka tas ir viegli. man vajadzēja pusgadu or smth, lai pirmo dabūtu gultā un zaudētu nevainību. Izklausās, ka Tu esi baigi emocionāls (ja domā par pašnāvību dēļ tādiem sūdiem),un meitenēm noteikti nepatīk emocionalitāte no vīrieša puses, ja ņem vērā to, ka viņas pašas ir vēl trakākas šajā ziņā (ar saviem cikliem un meņkām). macho taisnība - vajag pašpārliecīnātu čali,kuram nav bail arī viņu sāpināt un rast emocijas - pīt intrigas un blablabla.

Un patiesībā, jo vēlāk Tu sāc čakarēt savu dzīvi ar sievietēm - jo labāk. Domāju, ka sākumā ir atrast labu nodarbošanos un stabilitāti, lai vecene redz, ka neesi nekāda lupata un vari bez viņas arī dzīvot, tas, manuprāt nodrošina tādu kā balsta izjūtu viņām. Bet nu pox, un aizmirsti par visiem tiem stereotipiem, par vecums + nevainība = šī pasaule nav priekš tevis or smth...

apmeklē deju/teātra studijas, improvizācijas teātri (starpcitu, 80% tur ir sakarīgas meitenes), kur Tu vari radoši izpausties un atvērties, kas ir ļoti svarīgi, lai būtu kruts džeks un varētu visu laiku kādu pārsteigt ar asu radošumu + lasi grāmatas - Remarku, Hemingveju, Londonu, Džeromu - tās arī ir pamācības, kā dabūt meiteni.

Edited by Radiators
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Radiator, ja gribi tu vari arii tiri sakariiu postu uzrakstit. Respekts par to :thumbsup:

Autoram ja jau tu visu jau esi izmeegjinaajis... Nu tad jaadara viss otraadaak. Viena topikaa, neatceros konkreeti kuraa, Cereza rakstija, ka sieviete ir jasagrabj pie rikles, jaiespljauj mute un jasaka ka gribi analo seksu, bet par cik macho saka ka jabut parliecinatam, tad sagrab vinju parliecinati un ari saki to parleicinati. Varbut tas nostradas.

Vari ari megjinat kljut kadai dailjaa dzimuma parstavei par labako draugu, jo draudziba starp sievieti un vierieti reti iespejama ilgstoshi, jo agri vai velu bet abi tomeer pargulj.

+ tev varetu noderet shis topiks Ko nedrikst teikt sievietem?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

kurš teica, ka tas ir viegli. man vajadzēja pusgadu or smth, lai pirmo dabūtu gultā un zaudētu nevainību. Izklausās, ka Tu esi baigi emocionāls (ja domā par pašnāvību dēļ tādiem sūdiem),un meitenēm noteikti nepatīk emocionalitāte no vīrieša puses, ja ņem vērā to, ka viņas pašas ir vēl trakākas šajā ziņā (ar saviem cikliem un meņkām). macho taisnība - vajag pašpārliecīnātu čali,kuram nav bail arī viņu sāpināt un rast emocijas - pīt intrigas un blablabla.

Un patiesībā, jo vēlāk Tu sāc čakarēt savu dzīvi ar sievietēm - jo labāk. Domāju, ka sākumā ir atrast labu nodarbošanos un stabilitāti, lai vecene redz, ka neesi nekāda lupata un vari bez viņas arī dzīvot, tas, manuprāt nodrošina tādu kā balsta izjūtu viņām. Bet nu pox, un aizmirsti par visiem tiem stereotipiem, par vecums + nevainība = šī pasaule nav priekš tevis or smth...

apmeklē deju/teātra studijas, improvizācijas teātri (starpcitu, 80% tur ir sakarīgas meitenes), kur Tu vari radoši izpausties un atvērties, kas ir ļoti svarīgi, lai būtu kruts džeks un varētu visu laiku kādu pārsteigt ar asu radošumu + lasi grāmatas - Remarku, Hemingveju, Londonu, Džeromu - tās arī ir pamācības, kā dabūt meiteni.

Jā ko Remarks domātu, ja mūsdienu jaunatne viņa grāmatas izmanto - "kā dabūt meiteni":)

Link to comment
Share on other sites

Radiatora ieteikumi ir lēti un pārāk saldeni! ;)

Piedevām - īsti veči nestrādā! :)

Klau - ja šitas topiks nav trolis, tad iemet savu bildi, lai varam novērtēt. Vispār viens ir skaidrs - īsiem un neglītiem čaļiem ir daudz grūtāk dabūt meiteni, kā gariem un seksīgiem (like me).

Nu lūk, iemetīsi bildi un tad arī izštukosim tavam vizuālajam tēlām pareizo attieksmi, ar kuru dabūt čiksu. Redzi - arī izteiksi neglīti čaļi dabon meitenes un uztaisa bērnus.

BTW - nereti - ja čalis ir ubernogribējies (kādam tev būtu jābūt), tad prasības pret meitenēm kļūst ievērojami piezemētākas un paveras pavisam citas iespējas.

Karoče - nedzesēsim muti - bildi studijā!

Beefs

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Heh, nee, bildi gan nelikshu. Mani gign paziist. Es nezinu, centishos talak, varbut kaut kas iznaks.

14 posti. Jā, tu esi tik populārs un visiem nav pohuj. Liec tik iekšā un nelauzies kā 16 gadīga krist@ čiksa.

  • Like 5
  • Downvote 9
Link to comment
Share on other sites

Nu tad nav ko mīzt. Ja jau zina viņu GIGNā, tad vai nu viņam te ir draugi, vai arī viņš tikai domā, ka viņam te ir draugi.

Ja ir un ieliksi bildi, draugi sapratīs.

Ja nav un ieliksi bildi, visiem būs pohuj.

Jebkurā gadījumā viņš ir uzvarētājs.

Ja trīc čuriņa ielikt bildi forumā, tad kāda te vēl ir runa par runāšanu ar hawt čikitām?

Honestly, es esmu laivā ar tiem, kas domā, ka tas viss ir masīvs trololol. To visu jautrāku padara tas, ka macho atkal pirmais uzķeras. :)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Man bija 16 1majai draudzenei 18, gandriz veselu gadu nopinaamies,bet kaa nedeva,taa nedeva... Ar nakamo bija vnk, Aizgaju uz klubu satiku pavadiju un nakamajaaa randinjaa vinja jau bija mana :) okej atkal vinja bija 2gadus vecaka :DD Kaa buus taa buus :)

Link to comment
Share on other sites

ja visi viņu pazīst, tad vienkārši jāmeklē tos adminus, kuri raksta bez garumzīmēm un nav visai (atvainojos) "pievilcīgi" bildēs... 25 gadi arī daudz ko saka priekšā. bet tas ir stulbi patiesībā.

lol, laikam lielākā daļa čaļi 16-18 gados pinās ar divus gadus vecākām meitenēm, kas viņus uzaudzina, un tad viņi ir tik kruti kā es un Good Men!

Edited by Radiators
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...