Jump to content
GIGN Forum

Ping Utt.


Recommended Posts

Atvainojos ka iztraucēju jūsu darbu ja esmu jums iztraucējis bet es jums lūdzu palīzēt man sataisīt serveri , prasu tādēļ ka nevaru tikt vaļā no exec pingeriem kuri lago serveri a serverī daudz cilvēku un nevar ačķirt to cilvēku kuršlago nu tātad situācija ir tāda ka man serveris dažkārt lago stipri esmu pārbaudijis pats tā lago tikai tad kad ieslēdz exec pingeru un lūdzu palīzēt atrast anti to lietiņu priekš linuxa un laikam par anti cheatu nevar runāt jo nu atrast labu arī nevar visur parastus mēslus dod nu gribētos kādu tādu aizsardzību + pret crashiem lūdzu palīdziet es nevaru man tauta dēļ tā zūd :(((

Link to comment
Share on other sites

Ko 1 reizi dzirdi par to mini hacku ja to varētu saukt par haku kr4 vinš taisa serveros lielus lagus līz pat 500ping un var pat izrubīt serverus te es viņu nereklamēšu jo paši sāksiet lietot :D es vienkāŗši prasu uztaisīt anti exec pingeru lai netiek viņi iekšā tas ir 1 cfg fails ar ko var abnulēt serveri.

Link to comment
Share on other sites

Ko 1 reizi dzirdi par to mini hacku ja to varētu saukt par haku kr4 vinš taisa serveros lielus lagus līz pat 500ping un var pat izrubīt serverus te es viņu nereklamēšu jo paši sāksiet lietot :D es vienkāŗši prasu uztaisīt anti exec pingeru lai netiek viņi iekšā tas ir 1 cfg fails ar ko var abnulēt serveri.

tā iemesla dēļ tev diezvai palīdzēs

Link to comment
Share on other sites

Nu tad baigi atsaucīgi maini utt. teikšu tā es pasgaidroju kā varēju ja nesaproti nav manas problēmas es jautāju tikai profiņiem kuri zin tādas lietas ja nespēj palīzēt tad nākotnē būs tādi kas visus serverus pingos un nezzinās nokā un kā notā tik vaļā.

Edited by ProGamer
Link to comment
Share on other sites

Nu tad baigi atsaucīgi maini utt. teikšu tā es pasgaidroju kā varēju ja nesaproti nav manas problēmas es jautāju tikai profiņiem kuri zin tādas lietas ja nespēj palīzēt tad nākotnē būs tādi kas visus serverus pingos un nezzinās nokā un kā notā tik vaļā.

ja nezinas jo neesi pateicis ka to var

ka tu doma - ka laboratorija bez bakterijam var uztaisit pretlidzekli kadai slimibai? - neka jo nav zinams kas tas ir un uz ko tas reage

Edited by evilxdeadly
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Labi bet es to negribēju lai jūs labāk saprastu to cfg ņemiet lasiet krieviski tur viss aprakstīts var pat nokačāt http://plohogo.net/load/hakerskie/programmy/konfig_dlja_cs_1_6_delaem_zhutkie_lagi/181-1-0-3921 un diemžēl tas anti haks neaizsargā no tāpingera var jau uzreiz redzēt :(

Edited by ProGamer
Link to comment
Share on other sites

Ja pareizi sapratu, ko tas configs dara, tad tā ir vienkārši "fullupdate" komandas spamošana.Atradu FM offsetus citā pluginā, kas dara kaut ko līdzīgu. Vari mēģināt nokompilēt zemāk redzamo kodu un pamēģināt, kā darbojas serverī.


#include <amxmodx>

#include <fakemeta>

#define LINUX_DIFF 5

#define m_flNextFullUpdateTime 614

new cvar_cooldown

public plugin_init()

{

register_plugin("Anti Fullupdate", "0.1", "asd")

cvar_cooldown = register_cvar("amx_fullupdate_delay", "7.0")

register_forward(FM_ClientCommand, "Fwd_ClientCommand_Post", 1)

}

public Fwd_ClientCommand_Post(id)

{

new szCommand[12]

read_argv(0 , szCommand, charsmax(szCommand))

if( is_user_connected(id) && equali(szCommand, "fullupdate") )

{

// client_print(id, print_console, "DEBUG: ^"fullupdate^" komanda ievadita !") //debug

set_pdata_float(id, m_flNextFullUpdateTime, get_gametime() + get_pcvar_float(cvar_cooldown), LINUX_DIFF)

}

}

Plugina uzdevums ir kontrolēt intervālu starp "fullupdate" komandas ievades laiku. Respektīvi, ja komanda tiek ievadīta pārāk bieži, tad vienkārši nekam nevajadzētu notikt. Ir pieejams viens cvars - amx_fullupdate_delay. Cvarā ir jānorāda intervāls starp atkārtotu komandas ievadīšanu sekundēm (obligāti ir jābūt decimālam skaitlim, piemēram, 5.0 vai 7.0 vtml.).

Link to comment
Share on other sites

Pardon nestrādā aizmirsu ka uz 48p neiet tas pinger bet uz 47p cs iet kāarīman problēba ar serveri ka lago neznokā pub nē bet zm lago viņam visi plugini pat bija izņemti un es 1 spēlējis biju.

Link to comment
Share on other sites

Iespējams, P47 atšķiras offseti. Vari mēģināt šo plugina versiju, kura pilnībā bloķē "fullupdate" komandas lietošanu, bet es nezinu, vai tas nevar ietekmēt spēli nelabvēlīgi.


#include <amxmodx>

#include <fakemeta>

public plugin_init()

{

register_plugin("Anti Fullupdate", "0.1", "someone")

register_forward(FM_ClientCommand, "Fwd_ClientCommand_Post", 1)

}

public Fwd_ClientCommand_Post(id)

{

new szCommand[12]

read_argv(0 , szCommand, charsmax(szCommand))

if( is_user_connected(id) && equali(szCommand, "fullupdate") )

{

return PLUGIN_HANDLED_MAIN

}

return PLUGIN_CONTINUE

}

Link to comment
Share on other sites

Diemžēl nesanāca labi uzkodēt :( es iegāju izmēģināt uz sava servera to pingeru un viņš labi tāpat strādā tavs kodējums neietekmēja viņu es domāju labi jāpaceņšas lai citiem arī nebūtu problēmu jo gignā arī var to izdarīt 1 esu izmēģinājis nebija nekāda pretlidzekļā viņiem.

Iemācies sakarīgi rakstīt, tad varbūt kāds kurš nešamaņo varēs salasīt ar pirmo un palīdzēt.

pē.es saliec rates/nets lago?(w00t)/noņem visus booosterus un pārējos mēslus

To ko tu tur saki nav nekāda sakara ar to kas man ir tagat , un pa šo kas tagat lago tas ir neta vaina un to ko es jums iedevu linku tas ir tas pingers uz 47p cs strādā un tad sapratīsi nevis bezsakarā te kko pasaki.

Link to comment
Share on other sites

DeimoN, vis pirms iemacies rakstit pluginus.

Sis ir stradajoss anti fullupdate scripts.


#include <amxmodx>

#define PLUGIN "Anti Fullupdate Spam"

#define VERSION "1.0"

#define AUTHOR "UFPS.Team"

public plugin_init() {

register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)

register_clcmd("fullupdate", "fullupdate")

}

new floodcounter[33]

public client_connect(id) {

floodcounter[id] = 0

}

public fullupdate(id) {

floodcounter[id]++

if(floodcounter[id]==4)

{

fullupdate_detected(id)

}

return PLUGIN_HANDLED

}

public fullupdate_detected(id) {

new name[32], ip[32], authid[32]

get_user_name(id, name, 31)

get_user_ip(id, ip, 31, 1)

get_user_authid(id, authid, 31)

server_cmd("kick #%d ^"Using fullupdate spam command^"", get_user_userid(id))

// ja gribi ban samaini uz amx_ban laiks #%d tas ir amxbans 5.

// #%d laiks - tas ir amxbans 6.

log_amx("^n%s <%s> %s Using fullupdate spam command!", name, authid, ip)

}

Edited by Lancom
Link to comment
Share on other sites


#include <amxmodx>

public plugin_init()

{

register_plugin("Anti Fullupdate", "0.1", "(O.o)") ;

}

public client_connect(id)

{

client_cmd(id, "alias fullupdate") ;

}

atvaino, ja nestrada, es netesteju, man uz portativa pat sakompilet nav ar ko :D

Link to comment
Share on other sites

ProGamer, plugins vispar strada vins uz mana servera ir ieslegts. Es bez vina varu serveri startet jo man pedeji apdeiti HLDS Engine version 5381!

Apdeito serveri.

HldsUpdateTool.exe -command update -game cstrike -beta hlbeta -dir "C:\HLDS\" -retry

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...