Jump to content
GIGN Forum

Pārdodu Logitech G5 Un Func Mousepad(black)


test2
 Share

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu ja neviens veel nav paneemis to peliiti, tad iesaku nemt, ja vina ir tikai 2 nedeeljas lietota, tad 40Ls ir pat paraak laba cena smile.gif sho peliiti tagad ar ziemassveetku atlaideem redzeeju, ka inetaa var panemt pa 53, moska citur ir leetaak (par to es neshaubos). kas attiecas uz:

Man ir tāda A4 Tech pa 2.50 Ls pirms gadiem diviem pirkta. Atšķirība no Logitech MX510 = 0, ja neskaita tās papildus pogas, kuras es tāpat nekad neizmantotu kam nopietnam.

Bullshit smile.gif ja neskaita to, ka mx510 lazers ir 1503030303x labaaks (nu labi es biki paarspiileeju) un nevar gadiities "jaukais brauciens debesiis" spelees laikaa, protams, ja taa pele nav aktiivi dauziita pret galda mala. nu pielauju domu, ka tu Kavacky iipashi biezi nespeelee cs, nu jaa, ar pelei pa 2.50 var norm rukaat kaartis un main sviiperi smile.gif bet man tomeer liekas, ka ja noliktu divus pilniigi vienaadus cilveekus peec skilla 1vs1 un vienam iedotu peli pa 2.50, bet otram mx510, iespeejama, tomeer, ka uzvarees mx cilveeks ir biki (tikai biki) lielaaka smile.gif un kas attiecas uz taam saanu pogaam, uz vienas esmu uzbindojis, lai nospiezot automatiski panemas smoke granata un uz otras man ir texts: "C4 HERE!!!", lai nav tur panikaa jameklee uz klavas smile.gif +internetaa straadaajot taas maleejaas paliidz atraak uzlikt BACK un FORWARD, lai nav tur augshaa jakliko. taas videjaas podzinas es gan neizmantoju, bet gan jau atradiishu kaadu pielietojumu.

P.S. jaa, es aizstaavu MX510, kapeec? tapeec, ka taa pele iespaarda, neesmu vainiigs, ka neesi pameeginaajis to peli, pameeginaasi, tici man, vairs no taas nenokaapsi smile.gif

Link to comment
Share on other sites

man ar ir mx510 pele. Neesu nevienu gļuku pamanijis. 310 lāzers jau ir bez jebkādiem gļukiem. vienīgais par savējo varu piebilst, ka tā varēja būt mazliet smagāka. ā un es nemāku noregulēt sensitivity, nerubīju kā to izdarīt smile.gif

tev nenaca lidzi cd, kur bija prog "SetPoint", taja var izmainit sensitivity uz visam (parslegshanas) pogam, tas patuveni izskatas shadi:

post-17-1133873709.jpg

Link to comment
Share on other sites

nu lol.. kursh speelee cs ar peles draiveri?

es speeleeju smile.gif a kas tur taads? tas tipa sliktaak nekaa bez draiveriem? hvz, it kaa viss normaali iet, peliite sliid loti labi. krish, kad pirku savu mx510 liidzi naaca draiveru disks un pec instaleeshanas apakshaa pie pulkst. paradiijaas tada ikonina, kur ieiejot arii vareeja salikt visus tos sensus, akselus un pogas nokonfigureet. tagad ta ikona bez veests ir pazudusi, bet caur kontrol paneli var ieiet mouse options un tur tas pats smile.gif

NighT, labaak speeleet cs bez draiveriem? ja jaa, tad kaada ir atskiriiba, kad speelee ar draiveriem un kad bez? neliels offtopics, sorre smile.gif

Link to comment
Share on other sites

night, nav taka Tu saki... cik playeru's leilaaka dalja spelee ar driveriem un daudz ir tadu, kuri nevar uzspeleet bez tiem. protams, ir gameri, kuri spelee bez, bet nu...

EDIT:

negribeeju rakstit 2 postus happy.gif

atbildeeshu uz night postu zem manis.

piem. man ir 518, gljuzi taada pati kaa mx510 vai 500 tikai dpi ir lielaaks. driveris principaa taads pats kaa paareejaam mx peleem. es pie acc uzlieku "no" un kur liek sens. tur nonjemu vispaar nost, tatad principaa jabuut taka bez drivera, bet vienalga spelee ir savadaka! kaa jau teicu, kaa kuram eertak, bet par to, ka daudzi spelee bez drivera nav taisniiba. driizaak jau, ka vairaak speelee ar!

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

bez draivera tu peli vadi var teikt 100% pats, ar draiveri ir savaadaak! smile.gif

un jaa bez draivera instaleeshanas cs'u speleet ir labaak.. gari jaastaasta, bet nu pameklee infu google ^^

EDIT : darek, hmm es ar lietoju ieprieksh draiveri, un bija +/- ok, bet nu kad man pateica ka bez draivera ir pareizaak, arii uzdevu jautaajumu kapec?, man tika izskaidrots, un proti iemeginaaju ar.. bija juutama lielaaka atshkjiriiba starp draiveri un bez, taa ka tas nav nepiecieshams !:)

jaa, ja tev nemaisa tas draiveris spelee tak ar vinju, bet nu peec manaam domaam es iesaku kaa buutu pareizaak :>

Edited by NighTMerry
Link to comment
Share on other sites

ok, piemera peec nosaukshu speleetaajus, kuri speleea ar driveri : runner, prixods, x-pain, icey, ex1k .... tie ir tiaki dazhi! smile.gif neskatos jau kuri pirms spleeshanas liek to driveri, kuri nee, bet nu shos esmu redszeejis liekam happy.gif

slow_hands, pats ar lieku driveri, veeljovairak braucot uz kaadu klubu, kur nav

speleets smile.gif

EDIT: paarsvaraa visos klubos, kad piesledz samu peli, vinjsh automaatiski ieinstele peles driveri!

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

neesmu vainiigs, ka neesi pameeginaajis to peli, pameeginaasi, tici man, vairs no taas nenokaapsi smile.gif

Haha, tu, cirvi, no kā, tavuprāt, es smēlos informāciju salīdzināšanai, ja neesmu iemēģinajis? smile.gif

PS: Jā, es nespēlēju CS tur nāvīgi bieži, samērā bieži es spēlēju tikai CoD 2, bet principā man ir labākas lietas, ko darīt.

Link to comment
Share on other sites

haha, tu, cirvi, nezinu no kaa tu smeelies informaaciju, bet tavs priekshtats ir galiigi aplams smile.gif nu joptv, jebkursh normaali domaajosh cilveeks neteiktu, ka mx510 no peles pa 2.50 (es atvainojos, no A4tech peles pa 2.50) neatskiraas ne ar ko citu, kaa vieniigi to, ka vinai ir vairaak pogas. nu lol, tev neliekas, ka tomeer tu biki kljuudies? nu, tikai biki (chutj, chutj)... ko pareejie domaa? vai es patieshaam esmu cirvis, ka uzskatu, ka nu nekaadi nevar saliidzinaat mx510 ar peliiti pa 2.50? es esmu iekarsis!

P.S. jaa, es atbalstu Logitech firmas ziimii smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...