Jump to content
GIGN Forum

Guild Wars 2


toksiks
 Share

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

Es + vēl viens paziņa gaidam šo spēli nepacietīgi. Kas šobrīd ir jauns? Gaida 8. profesiju, kas iznāks šogad un tad būs beta. Vai kādam ir zināms vēl kāds saits izņemot amazoni, kur var jau pre-orderot?

Link to comment
Share on other sites

kādās cenās tas brīnums grozīsies, itkā ir interese, bet vai ņemšu vēl nemāku teikt, es arī īsti nesaprotu jēgu no tiem leveliem, ja jau tu uzkačā tos ieroču pieejamos skillus tur līdz kaut kādam 10 lvlam, tad, ko tālāk dod tie heroe leveli, ok tu varēsi mantas krutākas ieekipēt, bet vai vēl būs iegūstami kādi skilli?

Link to comment
Share on other sites

Ja pareizi sapratu, tad skilli būs jāmeklē pa visu pasauli (kā pirmajā gw), bet tikai pvp zonās būs pieejami visi skilli. Katram ieroču tipam ir savi skilli.

Vienīgais ko es nesaprotu, ir tas, ka uzkačāt visus levelus aizņems vienādu laiku, tobiš kā 1. līdz 2. tāpat no 79. līdz 80. levelim (kas arī būs maksimālais).

Šobrīd amazonē maksā 60 dolārus. Nav tik traki.

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais ko es nesaprotu, ir tas, ka uzkačāt visus levelus aizņems vienādu laiku, tobiš kā 1. līdz 2. tāpat no 79. līdz 80. levelim (kas arī būs maksimālais).

Kas tur nesaprotams? Tāpat kā pirmajā gw, leveļiem ir tīri simboliska nozīme. Arī gaidu šo spēli.

Link to comment
Share on other sites

Kā arī, dahuja jautājumi uzdoti dev'iem un viņu atbildes. Tīri interesanti palasīt.

http://www.guildwars2journal.com/topic/169-reddit-ama-qa-with-jon-peters/

vakar bija arī intervija ar devu @ http://www.gamebreaker.tv/live/ īsti nevaru saprast, kur tagad lai atrodu to video, bet vakar neko tādu diži viņi nerunāja.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

vakar redzēju yogscast world vs world pvp. Izskatījās āsom. Ja kādu interesē varat iečekot. čalis teica, ka esot pavadījis 3h tajā w x w un ilgi neesot neko tādu izbaudījis. Izskatījās kaut kas līdzīgs vecajam labajam wow vanilla arathi basin

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...