Jump to content
GIGN Forum

Guild Wars 2


toksiks
 Share

Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Šodien, 15.08.2012., no plkst. 22:00 - 2:00 pēc LV laika, norisināsies GW2 stress test.

Ja gadījumā izdomājat pievienoties, tad GL [LV] spēlēs EU Gandara serverī. ;)

Mūsu kontaktus var atrast ģildes vebā, sadaļa ''Par mums''.

Edited by Kurzemnieks
Link to comment
Share on other sites

Izveidot savu ģildi arī ir apsveicama doma. :) Tādā gadījumā labprāt redzētu tavu ģildi kā mūsu alianses ģildi, lai varam reizi pa reizei viens otram palīdzēt. :)

Runājot par cilvēku skaitu serverī... Precīzu info neesmu redzējis. Spēlei ir overflow sistēma, kura pārvieto liekos spēlētājus uz overflow serveri no kura, tiko atbrīvojas vieta, spēlētājam tiek piedāvāts pāriet uz oriģinālu. Spēlētāji varot pievienoties saviem biedriem overflow serverī un turpināt spēlēt kopā.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki,

Esmu Granger no Džentlmeņu līgas,

Ja kādam ir nepieciešama jebkāda palīdzība iekš šodienas stres testa, tad mani atradīsiet serverī (EU - Gandara) Divinity's Reach [Human] pilsētas apkārtnē.

Turpināšu testēt Elementalist, ar lielāko prieku saspēlētu kopā ar kādu Partijā.

Varat mani atrast arī skype: granger_lv

16178404.jpg

Edited by Granger_Lv
Link to comment
Share on other sites

Nevaru transferot čaru... Tākā esmu whiteside Ridge. Ja kāds ir uz šī servera, tad esmu gign mumblē.

25 varēs izvēlēties pajaunam. :)

Gaidam jūs serverī Gandara. ;)

Ja kādam ir jautajumi par un ap GW2, varat droši rakstīt man dr.lv, kā arī esmu izveidojis GW2 lapu un domubiedrus iekš dr.lv

Lapa:

http://www.draugiem.lv/guildwars2/

domubiedri:

http://www.draugiem.lv/group/18380800/guild-wars-2/

P.s.

Ceru ka nepārkāpju noteikumus liekot linkus. ;)

Link to comment
Share on other sites

Biju aizmirsis, ka šobrīd vairs nav iespējams nomainīt personāžu mājas serveri. To varēs izdarīt 25.08. kad sāksies headstart. Līdz ar to gribēju pajautāt AmE par to aliansi... Būsi ar mieru tādu veidot un ja jā, kā pēc tavām domām varētu viņu nosaukt?

Vienkārši doma ir tāda, ka ja būsim divas ģildes vienā serverī, varēsim piesaistīt vairāk latviešu spēlētājus tam serverim. Tas nāks par labu arī ģilžu attīstībai. :)

Link to comment
Share on other sites

man vēl arvien nav baigā pārliecība, ka gribu pāriet uz citu serveri. Reddit serveris būs spēcīgs WvWvW, bet kas spēlēs šajā Gandara, man nav ne jausmas. Maniem draugiem ir tīri pohuj, kur spēlēt, jo viņi pvp uzspēlēs tikai tad, kad es piespiedīšu. JA mēs pāriesim uz Gandara, tad, protams, varēs veidot aliansi. Man pārāk prikoļij visas guildes iespējas, lai es pievienotos kādai guildei :D Jau tagad betā esmu pretty much visu ko attīstījis un mazliet besis, ka dzēsīs.

Kā arī, kur jums ir info par to, kur un kas spēlēs? Whiteside Ridge ir reddit, tāpēc apšaubu, ka tus būs mega daudz itāļu vai ko jūs tur minējāt.

Link to comment
Share on other sites

Abaddon's Mouth- Official German

Augury Rock- Official French

Aurora Glade- Mostly unaffiliated, some South African, English speaking

Baruch Bay- Official Spanish

Blacktide- Currently mostly Russian/Polish (Russians likely to move to Vabbi, Polish currently undecided)

Desolation- Unofficial UK

Drakkar Lake- Official German, unofficial roleplaying

Elona Reach- Official German

Far Shiverpeaks- Unofficial Scandinavian/Netherlands, some Belgian

Fissure of Woe- Unofficial Italian

Fort Ranik- Official French

Gandara- Unofficial UK

Gunnar's Hold- Mostly unaffiliated

Jade Sea- Official French

Kodash- Official German

Piken Square- Unofficial roleplaying

Ring of Fire- Unofficial Eastern European

Riverside- Official German

Ruins of Surmia- Unofficial Spanish

Seafarer's Rest- All mainland Europe

Underworld- Portuguese, Greek, Maltese, likely to be fairly mixed due to the name.

Vabbi- Unofficial Russian

Vizunah Square- Official French

Whiteside Ridge- Reddit community, large Italian and Hungarian presence (see comments, FoW is still the official unofficial Italian server)

Edited by toksiks
Link to comment
Share on other sites

Vakar sudigi gaja stress testa. kas serveriem glukoja biki gaju instance un iekaras loading visu laiku non stopa kamer izmeta server arroru vai ari nevar ar caru ieiet servaka ari ta pati lieta mani mocija bet ta visa visuma daudz cilveku = 20 fps :D bet nemaz nejut ka tik maz fps :D

Link to comment
Share on other sites

Jā vakar ar loading bij tā pašvakāk, bet nu tas tomēr ir Stress tests, kurš notiek lai iztestētu serverus kritiskos līmeņos, lai pēc palaišanas nav pārsteigumu. Viņi testēja overflow un loading to full teleport area "then" redirect to closest.

Eh nevaru sagaisdīt 24, mūsu ģildes vadība satiksies Tukuma pusē uz LIELO apspriedi un Relīzes svinībām.

Ja ir interese ā mums tur ies, tad noteikti sekojiet raksitem iekš domubiedriem dr.lv

Abaddon's Mouth- Official German

Augury Rock- Official French

Aurora Glade- Mostly unaffiliated, some South African, English speaking

Baruch Bay- Official Spanish

Blacktide- Currently mostly Russian/Polish (Russians likely to move to Vabbi, Polish currently undecided)

Desolation- Unofficial UK

Drakkar Lake- Official German, unofficial roleplaying

Elona Reach- Official German

Far Shiverpeaks- Unofficial Scandinavian/Netherlands, some Belgian

Fissure of Woe- Unofficial Italian

Fort Ranik- Official French

Gandara- Unofficial UK

Gunnar's Hold- Mostly unaffiliated

Jade Sea- Official French

Kodash- Official German

Piken Square- Unofficial roleplaying

Ring of Fire- Unofficial Eastern European

Riverside- Official German

Ruins of Surmia- Unofficial Spanish

Seafarer's Rest- All mainland Europe

Underworld- Portuguese, Greek, Maltese, likely to be fairly mixed due to the name.

Vabbi- Unofficial Russian

Vizunah Square- Official French

Whiteside Ridge- Reddit community, large Italian and Hungarian presence (see comments, FoW is still the official unofficial Italian server)

Var palūgt avotu, kur ņēmi šādu sarakstu?

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Karoče Guild Wards 2 lapā rāda, ka digital kodi ir sold out. Cik saprotu tā ir noticis pirms tam arī. Cik bieži viņi šo mēnešu laikā ir atjaunojuši stocku ar kodiem, lai var jaunas sejas iegādāties? Vai tagad jau ir par vēlu un varu iet dirst laimīgs līdz 28ajam?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...