Jump to content
GIGN Forum

Guild Wars 2


toksiks
 Share

Recommended Posts

Jā vakar ar loading bij tā pašvakāk, bet nu tas tomēr ir Stress tests, kurš notiek lai iztestētu serverus kritiskos līmeņos, lai pēc palaišanas nav pārsteigumu. Viņi testēja overflow un loading to full teleport area "then" redirect to closest.

Eh nevaru sagaisdīt 24, mūsu ģildes vadība satiksies Tukuma pusē uz LIELO apspriedi un Relīzes svinībām.

Ja ir interese ā mums tur ies, tad noteikti sekojiet raksitem iekš domubiedriem dr.lv

Var palūgt avotu, kur ņēmi šādu sarakstu?

Paldies.

http://www.reddit.co...rs_and_current/

Edited by toksiks
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

whiteside Ridge + 2 latvieši, vakar sabazarēju :)

Pašlaik sanāk 3 latviešu ģildes uz 3 dažādiem serveriem - Gandara, Far Shiverpeaks, Whiteside Ridge. Nebūtu tā kā gudrāk visiem izvēlēties vienu? :)

Edited by toksiks
Link to comment
Share on other sites

Pašlaik sanāk 3 latviešu ģildes uz 3 dažādiem serveriem - Gandara, Far Shiverpeaks, Whiteside Ridge. Nebūtu tā kā gudrāk visiem izvēlēties vienu? :)

Es tev piekrītu, bet citiem domas atšķiras.

Cilvēkiem dažādi uzskati un viens uzskata, ka labak būt dazādos serveros, cits atkal ir starā par Itāļiem, Skandinaviem, bet cits tekoši runā Skandināviski.

Uzskatu, ka serveri ir jāizvēlas, nevis dēļ nosaukuma, bet gan pēc kautkādiem kritērijiem, kā piemēram spēlētājiem tendētiem ur WvWvW jāskatās serveri kas runā saprotamā mēlē un kur ir lielas ģildes ar ko veidot aliances, kas nodrošinās labas vietas wvwvw topā. (ņemot vērā ka Latviešu ģildi ar 200-300 cilvēkiem neizveidosi.)

PVE cienītājiem, izvēlēties serberus ar daudz ģildēm, kur būs iespēja izvērsties, gan treidošanā , gan eventos un taisīt nevis dominante guild event run, bet gan eventi kur piedalās vairakas ģildes.

Tas tāds mans skjatījums, bet īpaši neiespringstu par visu kopā savāksānu vienā serverī.

Protams būtu labi ja visi būtu vienā serverī, kas zin varbūt ģilžu indivīdi arī nevar sadzīvot, bet citi tieši otrādi var sadraudzēties.

P.s.

Iedomājaties situāciju, kādu , kas pieteicies kādai ģildei "X" , kautkas vairs tur neapmierina un šis grib uz citu ģildi un zin ka ir ģilde ar nosaukumu "Z", bet ir viena problēma lai pārietu uz "Z" ģildi vajag maksāt prāvu summiņu, turklāt ģilde "Z" ar lielāko prieku uzņem jaunos.

Savukārt ja visas ģildes būtu vienā serverī, tad visim būtu tomēr izvēles brīvība.

Link to comment
Share on other sites

pa cik man jaunās lekcijas iesūkā un ir maz, tad ar spēlēšu, kad sākšu jauno darbu. bet kad tas brīdis būs hz. kautkad septembrī drošvien. tad es arī kādam uzplīšos un pajautāšu kas ko un kā man jādara :)

bet ja nu gribat, tad sarakstā arī var mani jau pielikt ganjau :)

Link to comment
Share on other sites

RUSTY! Tu klausīsi tikai un vienīgi mani! (Jo džeina un mersijs spēlēs pie jeņķiem), un pirms sāc spēlēt obligāti, obligāti vispirms man uzjautā, kur es spēlēju ar fate un vēl pāris čaļiem :D jo šobrīd es apsveru dažādu serveru variantus, un izskatās, ka Gandara tā nebūs.

Link to comment
Share on other sites

:) Pēc šodienas skype pārrunām ar citu ģilžu vadībām, nonācu pie slēdziena, ka katram tomēr savs ceļš ejams. Nemākam mēs kā normāli cilvēki vienoties. Ar to diemžēl jārēķinās, ja esi latvietis. :) Edited by Kurzemnieks
Link to comment
Share on other sites

Sveiki, esmu viens no Latviešu GW2 ģildes Tempus Omnia Revelat [TOR] līderiem.

Visu vakaru notika diskusija starp visu 4 latviešu ģilžu vadībām. Rezultāts tāds, ne visai veiksmīgs, jo Džentlmeņiem netīk neviens no piedāvātajiem serveriem izņemot Gandara.

TOR (52 biedri) - Far Shiverpeaks

GL(16 biedri) - Gandara

Toksika(? biedri) ģilde - Far Shiverpeaks

GIGN(6? biedri) - Apdomās Far Shiverpeaks kā variantu

Par tiem balsojumiem nekomentēšu, varu teikt tikai to, ka tas nekādā gadījumā neatbilst latviešu ģilžu vairākuma izvēlei.

Link to comment
Share on other sites

:) Lai nu paliek kā ir... :)

Katrs izteica savus viedokļus un variantus. Pie slēdziena nenonācām. So... Dzīvosim katrs savā mazajā pasaulītē. :)

Spēle paliek spēle. Galvenais, ka jūtamies tur labi.

Vienīgi piebildīšu, ka norādītais spēlētāju skaits ģildēs nenozīmē, ka visi ir aktīvi. smile.gif

Edited by Kurzemnieks
Link to comment
Share on other sites

Kas labs iekš Fār Šiverpīks?

Far Shiverpeaks ir konkurētspējīgs iekš WvW kā arī liekas labi organizēts.

Serverim ir sava mājaslapa/forums/twitters/VoIP, kur apspriest WvW taktikas un kopīgos eventus. Angļu valoda arī nebūs problēma, jo pastāv officiāla vienošanās par angļu valodas lietojumu publiskajā čatā un forumā, kā arī zinām, ka ziemeļniekiem ir labs angļu valodas zināšanu līmenis (2. labākais Eiropā pēc UK).

Serverī ir stipras WvW alianses, kas savā starpā sadarbojas. Domāju, ka cīņā uzvarēs labāk organizētais serveris, nevis lielākais serveris.

Link to comment
Share on other sites

Guild Wars 2 officialaja lapa.

Tada veida busi dross, ka dabusi 3 dienas atrak speli. Un visa nauda tiks developeriem.

Perkot citur, dala naudas aiziet velnszinkur un lielakaja dala 3rd party veikalu var dabut tikai 1day atrak speli.

Un menesa maksas nav.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...