Jump to content
GIGN Forum

Vispār Wtf?


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

man vispār šķiet, ka tagad topiku saraksts ir krietni pārskatāmāks... iepriekš bija grūti saprast kuri ir lasīti, kuri nē un kuri ir vispār nolokoti...

Mani interesē kāda būs ceturtā iterācija, jo vizuāli visnormālāk izskatījās pirmais, IPB apgreidotais variants, tad bija iepriekšējais šits un tagad ir šis. Tagad jau esmu patiesi ziņkārīgs kā vēl sūdīgāk var izskatīties :)

oo un te ir superīgais facebooka "like this". Burvīgi, nākšu šeit biežāk

nē.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

nav tik traki. Tas like ir principā tas pats, kas thank. Kāda starpība, kas tur rakstīts, doma jau skaidra.

Un avatari, protams, žēl, ka mazāki palika, bet šis ir forums ne iepazīšanās saits, ja gribi likt lielāku bildi, tad ej uz savu gign.lv akountu, tur vari ielikt lielākas bildes.

būs labi, pieradīsiet.

Link to comment
Share on other sites

Nepatīk īsti...

Bet nu ar laiku gan jau. :/

EDIT: Īstenībā nav tik traki, viss ērti pārskatāms.

Prosta pie drusku savādā dizaina jāpierod, tas arī viss. :)

EDIT2: Uz doto brīdi šausmīga nepatika par to, kur tagad atrodas "go to top" taustiņš. :(

UN SMAILIJI SŪKĀ! :D

Edited by *jancis38*
Link to comment
Share on other sites

Shausmas cik es biju izbriniits. no rita piecelos,kafija - cigarete. Slinkums PC slegt,davaj caur tel. Tieshi jaunu tel esmu nopircis,un shitads pievilcigs dizains.

Patik.

ps nemaku tel garumzimes uzstadit.:(

Link to comment
Share on other sites

Pārāk pārbāzts ar visādiem sūdiem. Nav elegants. Točna kaut kāds pokemonu forums tagad. Uzliec atpakaļ veco!

Un mans avatars - cmon - es to esmu (hvz bet daudz) gadus lietojis šajā forumā un tagad tas ir kaut kur pazudis un es pat nezinu, kur vispār tos superīgos lēkājošos čalīšus netā atrast tagad. WTF!

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Es tikai atceros cik ļoti cilvēki raudāja, kad iepriekšējo uzlika, bet beigās pierada un viss bija čiki.

Tagad, cik saprotu, ir tuss, kas nozīmē, ka līdz sūdu izlīdzināšanai jāpagaida kāda nedēļa. Ja neņem vērā pāris glitchus šur un tur, nav jau traki nemaz.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...