Jump to content
GIGN Forum

Gign Burziņš 2011, Atsauksmes. Rakstam Kas Patika Un Nepatika.


^Ali^
 Share

Recommended Posts

Tad nu tā, izviedošu šādu topiku, kur varat mest visas pērles u.c., labumus kā arī vienkārši pateikt paldies organizatoriem.

Lai arī biju tikai uz kādām 6h un nelietoju alkoholu, viss bija kārtībā sākot ar volejbolu, kuram tīkls bija līdz padusēm un beidzot ar futbolu + lidojošo n000ke. Cepuri nost čalim, pēc tik daudz kritieniem celties un mēģināt sameklēt bumbu.

Link to comment
Share on other sites

Patika tas, ka benciks uzņēmās uz sevi un saorganizēja to zupu, kurai nemaz nebija ne vainas, tik sāli vajadzētu mazliet :D

Nightmare izrādījās ļoti sakarīgs un foršs cilvēks, nezin kāpēc biju viņu iedomājies kā milzīgu alkašu :D

Nepatika: kristas muldēšana un akcents, kurā man liekas viņa speciāli burkšķēja, lai visus nokaitinātu.

Protams, varēja būt šis tas labāk, bet nu lai paliek. + arī tam, ka laiks noturējās visu to brīdi kamēr es tur biju!

Edited by Zorg`s
Link to comment
Share on other sites

Pasākums diezgan super, tomēr labāks nekā biju iedomājies.

Pirmais iespaids bija diezgan dīvains, ierados ap 20:00, puse jau diezgan kārtīgā tārpā auro, likās, jau ka viss nokavēts, bet tomēr vēl pēc kādām 4 stundām, kad pašam palika normāli un sāku arī saprast pārējos + daļa aurotāju jau aizgāja gulēt, tad arī kompānija bija palikusi sakarīgākā daļa. Ķirsītis vispār crazy cilvēks, pats vakara sākums un jau amnijam (emīls16) centīgi dauzīja pa seju. Tads tāds wtf mazliet, joprojām nesaprotu, vai tas bija labi darīts :)

Plankojošais n00ke vispār ir nagla, šorīt kad pamodās, vispār neizskatījās pēc cilvēka :D

Krist i` vienkārš KRIST`, alkohola bezdibenis, 5dienas naktī, jeb 6dienas agrā rītā nabadzītei actiņas vairs vaļā neturējās ne runājot, ne tāpatās, jautri arī bij skatīties, kā benciks viņu stiepa gulēt...

Benciks tiešām lāga džeks, kārtīgs un organizatorisks, prieks sastrādāties.

Par pārējo gan slinkums daudz stāstīt, es domāju, ka kaut kad iesniegtie videomateriāli un bildes pastāstīs visu censored versiju :D Ja par to, kas nepatika, tad tikai daļēja cilvēku vienaldzība, ka pudeles un visi citi štrunti bija izmētāti uz visām pusēm, nebija jau grūti palīdzēt pievākt, bet kaut kā nav smuki tā.

Visā īsumā, paldies visiem par pasākumu un organizēšanu, tiešām bija forši. :pedobear:

Link to comment
Share on other sites

Pasākums izdevies.

Visa pasākuma laikā lietoju tikai alu, un jā, es ar to lepojos.

Sapazinos ar dažiem no šejieniešiem, kas ne tikai caur ekrānu, bet arī dzīvē ir sakarīgi cilvēki.

Man patika krāsot šķūni, kopā ar Deadalive,cashu, murdziņu, un DominiX'u. Bikses, par brīnumu, derēja mums visiem, un kā vēl derēja.

Pasākuma naglas - Krist@ un Nooke.

Zelta citāti ( Nook'es pick up line ):

- Cik tev vasariņu? ( lasīt kā - cik Tev gadu? )

- Mana mīļākā krāsa esi Tu

Labākās pērles no krist@:

- Nē, laikam

- Tu i tizl/debīl/stulb ( atkarībā no situācijas )

Zupa tiešām bija laba. benciks malacis :)

GIGN futbols bija amm ... no comment here:

1. komanda - es, worms, spite, dominix, bencik, bamb1n0, ali

2. komanda - 20 cilvēki + Nooke

... * Tie 6 pilnīgi vienādie čaļi (~1.70m, 50kg, brilles) ir relatīvi sakarīgi ...

Paldies. Bet esmu 1.80m, 73kg :D

... doublet tavas orjentēšanās spējas ir izcilas, atceries to :thumbsdown: ...

beidz vienreiz, ja? mēs paši pusstundu to vietu meklējām, un es nebiju pie stūres, un tu pa telefonu runāji tik sakarīgi. bb.

Man prieks, ka, spēlējot futbolu, visi iztika bez roku lietošanas un grūstīšanās. It sevišķi Kaspars, kurš tādejādi kompensēja savu nespēju spēlēt, izmantojot kājas. :D

Nevajag. Tur nebija roka. Tur bija vārtu `stabiņš` :DDDDD Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

Es ļoti īsi, bet tāpat visi jau to zinās. Patika gandrīz viss, kaut arī nepiedalijos futbola un vallīša spēlēšanā. Man pietika pirmās nakts/rīta spēle. Tā tomēr lika par sevi manīt visu otrās dienas rītu un daļas dienu. Par to kas nepatika, emm, reāli nepatika nookes pāris izgājieni, piemēram, nesmuka bakstīšana ar kāju pa seju kristai. Kā arī dažas frazes no viņa puses. kristai vispār vaidzētu vairs nerādīties GIGN pasākumos, vismaz vienai noteikti. Viņa nebija īpaši labāka par nooki.

Mietiņ, kā tev patika mans uz Analgīna izgājiens ar mašīnu? :)

p.s. Mēs atstājām kristu ar nooki tur

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pasākums reāli zolīds .. Paldies par invaitu, vietējiem organizatoriem gan paldies nē, bet kautkā izdzīvojām :D

Pāris atklāsmes no Talsiem:

* Nooke nezin, kur viņš atrodas

* Krista ir dura

* Kāmim patīk gulēt

* Orālais ne vienmēr ir patīkams

* Neviens nezin kas ir "criminal."

* Kapteinis ir foršs tēls

* Spēle "Iedzer - padod - iedzer - padod .. " ir pilnīgs zebests

* Tie 6 pilnīgi vienādie čaļi (~1.70m, 50kg, brilles) ir relatīvi sakarīgi

* Testu nevar atpazīt vairs

* Talsos 6dienā nav nekā labāka ko darīt, kā klausīties nuukē

* Dirst mežā nemaz nav tik traki

* Visu cieņu Armēņu virtuvei Asaros!

Padomāšu, moš vēl kautkas atradīsies :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ahaha jā bija diezgan ok kā jau katru gadu kad sctg ierogas, doublet tavas orjentēšanās spējas ir izcilas, atceries to :thumbsdown:

futbols tik tiešām bija vissakarīgākā nodarbe, žēl ka to neviens nefilmēja, moments kad oddish noliek gar zemi benciku bija episks :D

Link to comment
Share on other sites

Man prieks, ka, spēlējot futbolu, visi iztika bez roku lietošanas un grūstīšanās. It sevišķi Kaspars, kurš tādejādi kompensēja savu nespēju spēlēt, izmantojot kājas. :D

Un vispār Jums tur izveidojās mūžīgais dzinējs - viena grupa "beidz" dzert un paliek saguruši un tos, izlienot no teltīm, uzreiz nomaina cita grupa, kas sāk atkal kodēt no jauna, jo ir atguvuši spēkus.

Link to comment
Share on other sites

* Spēle "Iedzer - padod - iedzer - padod .. " ir pilnīgs zebests

o da! Izturēja tikai daži ;D

Nezinu vai likt safočētās bildes or not.

Pirmais rēcīgais citāts, ko atceros bija:

"Kāda starpība starp redline un suni?" Tam man ir arī paredzēta attiecīga bilde, bet vai likt? O_O

Neatceros kurš teica "Man ar roku ir lielāka pieredze nekā tev ar meiteni"

Un, protams, kristas komentārs "Kas ir koncervu attaisāmais?"

Pasākums bija OK. Zinu, ka uz nākamo gadu būs jāiegādājas telts kā r&r un guļammaiss ;D

PS. Ceru, ka jauno forumu savedīs mazliet labākā kārtībā.

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

Viena no Liepājām gandrīz bez incidentiem ( ja maldīšanos pa Kuldīgu un Talsiem var par tādu uzskatīt ) tika nogādāta līdz mājām.

Kas man patika:

Krista? Nē, laikam...

Kompānija

n00kes zelts, pirms tas sāka pārvērsties sviestā

Cerezas feispalmi un apvemtā soma

Walk of shame by krist@

Šķūna krāsošana bija episka un es pat nedomāju, ka tik daudz cilvēki var salīst relatīvi mazā bikšu stariņā :D

Futbols 6x20 ar superīgāko vārtsargu mūsu pusē! Tika vilktas ārā neskaitāmas bankas :P

Poxainais suns

Un kristas troļļošana visas dienas garumā un tas svētīgais klusums, kad viņa bija šokā - Tas man patika vislabāk, jo tad gardo zupu ( ā, jā - zupa arī bija tieši laikā, atsevišķs paldies pavāriem ) varēja ēst klusumā un mierā.

Ja vēl kaut ko atcerēšos, tad droši vien piemetīšu šepat.

Gaidu seju foto un kādu episku video materiālu. Ar šī rīta n00kes modināšanu būs vairāk kā labi.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Eu, n00ke, kāpēc tu savu kokteili neizdzēri? Tev speciāli, no pēdējā ruma, uztaisa kokteili, a tu atpakaļ gulēt ielien? Es ļoti šaubos, ka tevi ar tik bomzīgu izskatu, kādā tu biji no rīta, laistu kādā sabiedriskajā transportā, nemaz nerunāsim par braucējiem uz Rīgu, kas tevi vienkārši nevēlējās iekrāmēt savos transportos.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...