Jump to content
GIGN Forum

Gign Burziņš 2011, Atsauksmes. Rakstam Kas Patika Un Nepatika.


^Ali^
 Share

Recommended Posts

Pēc lasītā. Tuss - Normāls (Krāsojam), Krista - Slikta, n00ke - dzērājs, benčiks - vārītājs, pārējie - whatever! Katrā ziņā, žēl ka mēs ar /molder/ neieradāmies, būtu iemesls lai pārsmietos, un piedzertos! :D

Vislielākais whatevers esi TU

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Tad nu taa mazinjie :)

Tiko pamodos, pec gign 7dienas vakara sanaca iekapt Tanka vecriga un pie kaiminiem veel piekaapt, jebaal par daudz :D

Izsakoties par pasakumu, ir daudz pozitiva un ir bishcit dusmas. Izteikshos diezgan tieshi un preciizi, nepavainojaties luudzu :)

1.Vieta - vairak mees to noverteetu, ja liitu lietus, un visi tusetu ieksha shuukni, tad vietai buutu +10. Man kaut kaa likaas parak tuvu civilizacijai un parak taalu no uudens + elektribas truukums/gaismas trukums. Nebija ists ugunskurs tas ari padarija vietu tumshaaku, kaut gan malka bija viegli pieejama visu laiku, par ko liels bonuss tas majas iedzivotajiem. uudens dzerams arii bija visu laiku pieejams, tas ari dazhreiz var likties nenovertejams plus. Neredzeju, kur noplauta plava bija, futbolu spelejam uz cela, kas nav bijis aizaudzis loti sen, chakarejot citu cilveku teltis... Peldvieta bija 10-15min gajiena, bet, kad nonak lidz vinai ir taa veerts :)

Rezume - bija jau ok, tikai vareja jau vairak uzkopt to vietinj, it ka kaut ko metam kopeja kasee.

2.Laiks - ideals, ar to mums noveicas viss vairak shogad, uz majaam jau maucaam riktiga lietu 7dien, ta ka paldies vinam tur augsha par laiku ! :)

3.Cilveki - Saakumaa likaas whata faak, pazistu labi, ja 30%, tie arii muus silti uzneema, par ko liels paldies ! Protams ar laiku sapazinamies ar visiem un ari jaunie gigneri, ir loti ok, pat loti, pozitivi atverti cilveki, kam patika padziedat, padzert un paardities. Tomer ir paaris iznemumi - Nooke, atgaadinaja Acido no viena gign pasakuma, tikai Nooke patika dirst visu, laiku, izradit agresivitati un taisit huinju. Savadak, jau feins chalis, visu laiku vafele, lai jau nemas katru gadu mums tadi ir, bet shis tomer parak daudz verveleja un krita uz nerviem, protams ari fun part tam visa ir loti liels, bet visu laiku klausiet 3staviigos lamuvardos nav man ikdienas prieks un laime... Krista, zheel samuray, zheel kristas, biezhi nenakas redzet cilveku, kas tik loti izsmerejas, lauj par sevi smieties un tikt apdi... visu laiku, es domaju pec shii pasakuma ir ko pardomat, mes tadi pieklajigi chali, bet vienreiz ietrapiis taa, kad 3 dienas nevares pastaigaat un pec 9 meneshiem buus kinder suprise. Tiesaam uzkrita uz nerviem loti, un man personigi liekas liela mera cuuciba, ja es ievaktu naudu un izdaritu neko :( Es veel parmetu cilvekiem, kuri nevar uzreiz samaksat un maksaas uz vietas, kura BLE bridi vina bija spejiga uz vietas kaut ko savakt.... Nauda izmesta veeja + pats braucu uz Talsiem pirkt izejvielas, lai manis apsolita zupa taptu, jo to biju apsolijis ! Nepatika taa dala publikas, kas bija atbraukusi, izmetaja visu pa visam malaam un tikai peec vairakaam atkartoshanas reizeem sanaca palugt lai savac ap sevi suudus, jo no riita pamostoties likas esam getlinos, un lielaka dalai, tas bija ok :(

Tas nedaudz no sapigaas puses, bet bija jau ari daudz plusi :)

Liels paldies cilvekiem, kam nebija jaatkarto un pashi sameta pa miskastee drazu, palidzeja pie zupas (Mega liels paldies Nightmare+Zorg), pietruka taa komandas darba un kopigu lietu izdarishanas, kas Gign pasakumos man vienmer ir piesaistijias, vairak bija tada individualu personu nodzershanas, man taads feelings radaas...

Cilveki, kuri bija zinami vilshanos neradija, tur viss bija vislabakaja kartiiba, par ko paldies viniem, par kartejo kopaa pavadito laiku. Nightmare,Zorg,Analgins,Frozen un veel divi vienada auguma un izskata chali, kuru vardu es jaucu un aizmirstu visu laiku bija ar lieliem + bija patikami pavadit kopaa laiku.

3.Aktivitates/Fun part

Nu, kur tad muusu epic fails telts celshana :D Tas jau vien nozimeeja, kad paasakums buus izdevies :slap::xd3:

Ap 6shiem riita sakaas lielakais funs pie ugunskura ar Captain Morgan, jiiibaaaal :axe:

Pa dienu volejbols bija forshs un futbols vnk nogaaza no kaatiem, kaa parasti viss kaa vajadzeja, daudz cilveku, daudz fiziska kontakta un smiekli tam visam paari. Paldies Odinjam, kad mani nonesa plavaa, tas bija loti jauki, un veel vairak paldies Wormam, kas nonesa Odinju atriebjot mani, tas bija veel miljaak, paldies tev :shades: Nooke episkais kritien plava vnk pwned, tapat kaa Nooke glaabej komanda, bija mega laba ideja un pieshkiira rozinite futbolam :)

Gaajien no riita ar Registreto,Randru peec peldvietas arii bija crazy, beigas muus savaca vietaa sieviete ar Volvo, kas pa shaurajiem celiem normali lidoja, bet muus nogadaja lidz peldvietai, paldies vinai :cool:

Atpakal cels ar Armenu virtuvi ari bija naiss, tapat kaa Worma alinji, kas nu jau laikam ir tradicija vinam ierodoties pasakuma, par ko + vinam.

Kopiga sadziedasanas ar Spiti,Gludekli un Amniju ari bija forsa.

4.Rezume - Bija loti ok, bet ir bijis labaak, vairak beco buku, labaku organizeshanu un buss viss okey, jaunajiem ari nekur nav japazuud, tikai janem lielaka daliba kopeja pasakuma radishana un vietas uztureshana :)

Piedodiet par tik lielu palagu un varbut daudz sliktaa, bet, lai kaut kas mainitos un butu labak, tas ir jaatklaaj un jacenshaas mainit. Nenozeloju, kad ierados, lai ari man tas prasija, daudz planoshanas un liela chakara, centishos ierasties nakoshgad, lai ari ar laikiem vasara ir pilniga 4ernja :( Shis tomer ir viens no must pasakumiem, kurs jau kaa tradicija vairaku gadu garuma turpinas, un padara to par fenomenalu, jo pec redzeta liekas, kad ir saakusies paaudzu maina, kas nozime, kad pasakums neizmirs un turpinaas veel ilgi.

Pie taa arii paliekam, lai tiktos veel daudzus gadus un kopiigi izarditos kaada plava,ezera krasta vai kempingaa :thumbsup:

Atvainojos, ja kaadam nepateicos, ta ka to izdarija Sharigans, bet es pievienojos vinam ! :)

Edited by bencik
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

par to mešanos kopējā kasē teikšu tā, ka kāda trešā daļa neko nesamaksāja ;) man jādod nauda par vietu arī bija + vēl samurays no naudas ņēma degvielai, jo viņam sanāca braukt kādam pretī, kādam pakaļ un vēl kādu citu kaut kur vest

Link to comment
Share on other sites

par to mešanos kopējā kasē teikšu tā, ka kāda trešā daļa neko nesamaksāja ;) man jādod nauda par vietu arī bija + vēl samurays no naudas ņēma degvielai, jo viņam sanāca braukt kādam pretī, kādam pakaļ un vēl kādu citu kaut kur vest

Nu, var jau vainot tos cilvekus, kas nesamaksaja, bet tu jau ari nebiji naudas ievaceja, ta nauda tur pat arii zale paliktu. Man nebutu nekas pretim ja iemestu vardus ar cilvekiem, kas ta ari nesamaksaja, lai nakoshaja pasakuma, nebutu vairak jadoma, vai mes metamies caur interneta banku, vai vacam uz vietas, jo soreiz zaudetaji palika tie, kas atbildigi sameta naudu, kas ir pats sliktakais kas var notikt, kada motivacija nakoshgad man kau tko maksaat ? Nav runa par summu, bet par principu un atbildibu no katras fiziskas personas. Ja tereja bendzinam nav pretenziju, tam taa nauda bija domata, bet tas arii viss...

P.S. Bencik tu i loh, aizmirsi ka mes sarunajam tikties serveri pirms 30 min. :D

Srry veciit es iekaapu atkal tankaa :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Nākošgad vienkārši vajag uzticēt pasākumu rīkot kādam pieaugušākam cilvēkam un viss būs okay. Anyway, par Kristu - viņa vienkārši ir maza un nesaprot, mazu meiteņu izgājieni + dzērieni, tā gadās, vajadzēja vienkārši kādu, kas viņu savāc, bet neviena tāda nebija, kas kaut kādu atbildību uzņemtos, es gan nesaku, ka kādam būtu bijis jāuzņemas, bet viņai taču pašai draugi tur arī bija, es nepaciestu, ja manu draudzeni kāds tā aprunā un neļautu viņai sevi tā visu priekšā nostādīt, ka noteikti vēl pusgadu visi runās, cik ļoti krita uz nerviem (lai gan, cik es sapratu - viņu bija problēmas nolikt gulēt).

+ jā, man arī krita uz nerviem šis tas jaunkundzes uzvedībā, bet puikas arī uzvedās ļoti nesmuki attiecībā pret viņu, par to arī vajadzētu laikam padomāt, ar sievietēm (lai arī kādām) tā nerunā (šeit es vairāk par Nookes tekstiem, ka iepisīs viņai pa muti vai vēl tur sazin ko).

Link to comment
Share on other sites

Sorry!

Vairs nedzeršu.

Edit: Ok, džeki man stāsta visu, ko vēl esmu sadarījis. Jeb sadirsis. Piedodiet par tām rupjībām un stulbībām. Parasti es esmu mierīgs, ātri nolūztu un vsjo. Šoreiz kaut kas galīgā dēlī aizgājis. Tā kā, jā. :(

Edited by n00ke
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nē, nē, visi visu zina, par to es esmu absolūti droša :D Un dies pasarg, es nevienā mirklī nesaku, ka es ļoti kārtīgi uzvedos, man tikai paveicās, ka man bija, kas mani savāc :) un es tikai norādu, ka žēl, ka Tev nebija, kas savāc Tevi, jo tad būtu izpalicis ļoti daudz visādu lietu + neapvainojies, es necenšos Tevi aizvainot ^_^

Link to comment
Share on other sites

Mīlas serenādi 3 centimetrus no kristas auss es laikam būšu nogulējis. Shame on me. Bet video ir vienkārši pwnojošs :D

Biju gaidījis mazliet lielāku placi, kur paspēlēt to pašu futeni, jo šis bija graujoši feilīgs, tomēr ellišķīgi labs un fizisks futbols. Sākumā bumba tika vienkārši spārdīta pa apli, tad liels pūlis aiznesās uz telšu pusi un otrā pusē pa to laiku parādījās 2 atkritumu maisi, kuriem pa vidu nostājās spite. Tā arī beidzās komandu sadalījums un sākās massacre. Lidošana pļavā, glābējkomanda deadalive un freelancera izpildījumā vienkārši glāba dienu, kāmis pa to laiku dabūja smagi ciest no bumbas un no cilvēkiem, kas planēja gar viņa telti. n00kes plankošana uz šķūņa betona un tur sabirušajiem stikliem atstāja bez vārdiem, jo pat pēc tā visa viņu piecēla ( jo pats piecelties viņš nevarēja ), iestūma un viss turpinājās.

Ja bija jāmaksā par vietu - tad ir okej, bet nu nākošreiz būs stipri jāpiedomā, ja nu organizēšanu uzņemsies atkal kāds *khem ne tik pieaudzis cilvēks khem* , vai to naudu var mest pirms pasākuma, vai jau tikai ierodoties tajā.

Daudz pozitīva, kas sit pušu negatīvo, Pavisam noteikti Liepāju ( kas nav LIEPĀJA :slap: ) centīšos sakasīt arī uz nākošo pasākumu.

Link to comment
Share on other sites

Bencik, atkritumu savākšana vienmēr GIGN pasākumos ir bijusi problēma. Katru gadu, bez maz vai ir jālūdzās, lai palīdz savākt paša izmētātās pudeles. Līdzīgi darījās pie volejbola laukuma- kad beidzām spēlēt savācām padaudz pudeles, jo citi jau māk tikai atnest viņas un izdzert.

Tas gan, iespējams, tādēl, ka iedzerot kādam liekas pazemojoši vākt atkritumu, kāds vēl padomās ka es bomzis.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jā es jau vakar gāju pie volejbola laukuma meklēt kādu pudeli un brīnījos, ka tur tādu nebija. paldies tiem, kuri savāca

ā nu vēl kas, jūs nevar spriest par nevienu, esot ar kādu kopā 1 vai 2 vakarus dzerot, tāpēc neredzu vispār jēgu lasīt to ko kāds par mani un citiem šeit raksta, un vēl bezjēdzīgāk ir tiem, kas nebija vispār pasākumā, tagad par kādu kaut ko debīlu iedomāties, jo cik palasīju par sevi, tad taisnības visā maz. nespriediet tagad par to cik pieugusi vai nepieaugusi esmu

Edited by krist@
Link to comment
Share on other sites

Par ko fleimot? :) Nezinu, man lielākā daļa to dzēruma prikolu likās tīri jautri un smieklīgi, un par Kristu nekāds sliktāks iespaids nav radies (tas, ka rupja, zināju jau iepriekš :D) Tā arī, ka tie, kas nebija var aiztaisīt maujamo, pats par sevi saprotams.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...