Jump to content
GIGN Forum

.


ba1ba
 Share

Recommended Posts

Skolas projektam vai uzsākt biznesu?

Jo, ja vēlies uzsākt biznesu, tad, manuprāt, par brīvu idejas nedala.

Sāc ar iespējamās teritorijas izanalizēšanu ( konkrētā rajonā vai visas Latvijas mērogā )

Tālāk skaties, kas konkrētajā rajonā pietrūkst ( piemēram pārdod ledu Saūda Arābijas iedzivotājiem )

Ja vēlies uzsākt kaut ko interneta vidē ( e-veikals, sociālais portāls, XXX etc. ), tad uztaisi oriģinālu ideju ( lasīt kā - nošpiko kaut ko, kas Latvijā vēl nav )

yo?

Link to comment
Share on other sites

no comment, bizness - prasot internetā gaming forumā padomu vai ideju, tev nav neviena nopietna cilvēka pazīstama? - tad nemaz nesāc!

tagad jau teju katrs otrais cilvēks tagad grib uztaisīt savu biznesu - kas nākotnē darīsies, padomā?

lai uzsāktu biznesu ir nepieciešama stratēģija un pamatnauda kā ieguldījums ko tu atpelnīsi (ļoti mazam biznesam derētu kādi 15 taukšķi iesākumam, kādam nedaudz lielākam bet ne vidējam - ~pāri vienam milj un jā +/- kā nu to mēra bet uzskatu ka zem 15 nav nekas ejošs). minu ka tavs bizness nebūs vienveidīgs bet gan uz augšu ejošs

atceries arī tādu faktu ka lielākā daļa biznesu ir neveiksmīgu un jaunā konkurence vienmēr ir stiprāka

silti iesaku apdomāt to ka ja nespēj tad nesāc un necenties, jo vari iekļūt lielos sūdos

zobārstniecības pakalpojumi ārzemniekiem? - wtf

kāpēc gan latvijā nevari atvērt parastu zobārstniecību un pelnīt daudz?

ps. par ideju šajā gadijumā nav jāmaksā, ja tā būtu reklāmai - jā

Link to comment
Share on other sites

blā,blā,blā...es te esmu sarakstījis pilnīgu sūdu

Izskatās, ka tu pats ne sūda nerubī :) Kopš kura laika ir kaut kāds mazais, vidējais un lielais bizness, kam ir vajadzīga attiecīgā naudas summa, lai to uzsāktu? :)

Gribi teikt, ja nu man aizķērusies zeme, ~10ha platībā, es tur par 10k sastumdu augstākās kvalitātes kartupeļus, ko varu atļauties un ar ražu apgādāju visus lielākos tirdzniecības centrus LV sezonā, tas skaitās maziņš bizness? :) (no 10ha kartupeļu, pārdodot LV kartupeļus par 40sant/kg var nopelnīt 80k Ls... Tā, protams, nav tīrā peļņa.)

Neefektīhs bizness ir tikai tāds, kas ir konkrēti nošpikots no kā cita un kam noteiktā reģionā ir tiešie konkurenti, kurus pārspēt ir 1) grūti 2) neiespējami.

Vajag tikai rakt!

EDIT par tēmu:

Dari lietas tajā laikā, kad citi to neņemās darīt... Audzējot visādu šitu apsildāmajās siltumnīcās, ziemā, arī var labi pelnīt... Vispār daudz kas atkarīgs no reģiona, kurā tu kaut ko gribēsi darīt un kas jau ir tur pieejams...

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Idejas nerodas no zila gaisa. Vismaz kādā sfērā tu attiecīgi prastu vai spētu darboties? Jā, arī reģions, potenciālo pircēju/klientu vēlmes kā tādas, pirktspēja tajā reģionā, tavs kapitāls ( btw, tas bulšits par miljonu ir pilnīgi suņa murgi... ) ir visai svarīgas lietas, lai varētu vispār domāt kāda veida biznesu tu spētu veidot un vadīt.

Ja tas ir tikai skolas projekts, tad audzē govis.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Ja ir lieka nauda, varu piedāvāt iespēju to dubultot ātrā laikā, nauda var tikt izmaksāta katru nedēļu vai arī reizi mēnesī. Pats process ir daudz maz automatizēts, nekādas ūber zināšanas nevajag, ātrā laikā pats visā var iebraukt, jāspaida tikai pogas ;]

Ar ~300 ls sākot, 500 ls var nopelnīt pa nedēļu, ja pacenšās :aha:

Link to comment
Share on other sites

Ja ir lieka nauda, varu piedāvāt iespēju to dubultot ātrā laikā, nauda var tikt izmaksāta katru nedēļu vai arī reizi mēnesī. Pats process ir daudz maz automatizēts, nekādas ūber zināšanas nevajag, ātrā laikā pats visā var iebraukt, jāspaida tikai pogas ;]

Ar ~300 ls sākot, 500 ls var nopelnīt pa nedēļu, ja pacenšās :aha:

ir, reāls piedāvājums: es tev dodu 20k ls tu man pēc nedēļas vismaz 40k ls dod atpakaļ. deel?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...