Jump to content
GIGN Forum

.


ba1ba
 Share

Recommended Posts

p.s. jojO tu esi stulbaks kaa man sakuma likas =]

Labi jau,ka tikai sākumā !

Edit : Iedomājos pajautāt ne tik stulbam kā es!Pastāsti lūdzu,kas ir PVN,apgaismo manu tumšo prātu?

PVN - Pērc vairāk nelegāli.

Tas takš visiem zināms.

Tagad skaidrs,kapēc mani par stulbu sauca!

Edited by joJO^
Link to comment
Share on other sites

Es skatos, ka ir iespējams uzlikt, lai neredz atsevišķu cilvēku "signatures", bet kā var uzlikt lai es neredzētu joJO^ postus? :weep:

No problem.

Ieinstale Greasemonkey (Firefox)/Tampermonkey (Chrome), izveido jaunu skriptu, iepeisto manu kodu. Saglaba. Done.

// ==UserScript==
// @name       	Hide joJO^ posts D:
// @namespace  	blindmind
// @include    	http://www.gign.lv/forum/topic/*
// @require    	http://code.jquery.com/jquery-1.6.2.min.js
// ==/UserScript==
//var $ = unsafeWindow.jQuery;
$(".post_wrap").each(function(i) {
if($(this).find("a:eq(1)").text() == "joJO^") {
 $(this).hide();
}
});

:troll:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1) Ievilini mazus mazgadīgus TF'erus busiņā ar uzrakstu "FREE hats and boobies" vai kkā tamlīdzīgi

2) apdolbī ar sauso narkozi

3) aknas, nieres arā

4) brauc uz Vāciju ar to pašu busiņu orgānus notirgot

5) atpakaļceļā var iebraukt Kaļiņingradā aprakt atliekas - neviens gailis pakaļ nedziedās.

Izmaksas minimālas: vajag busiņu.

Edited by procrastinator
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1) Ievilini mazus mazgadīgus TF'erus busiņā ar uzrakstu "FREE hats and boobies" vai kkā tamlīdzīgi

2) apdolbī ar sauso narkozi

3) aknas, nieres arā

4) brauc uz Vāciju ar to pašu busiņu notirgot

5) atpakaļceļā var iebraukt Kaļiņingradā aprakt atliekas - neviens gailis pakaļ nedziedās.

Izmaksas minimālas: vajag busiņu.

Aizmirsi pie izmaksām pieskaitīt Sauso narkozi un benzīnu :) Jā un skaupeli arī...

Link to comment
Share on other sites

Tad tur kaut kadu ligumu sava starpa jaraksta :D

Persona a iedodot naudu X personai b, pec nedelas persona b jaatdot naudas summa y, ja tas netiek darits bla bla bla, kaut kadas sankcijas :D

Nu vismaz radit situaciju, lai vins nekur neaizpruktu.

Nav pareizs vienādojums, nevis y, bet 2x

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Labi jau,ka tikai sākumā !

Edit : Iedomājos pajautāt ne tik stulbam kā es!Pastāsti lūdzu,kas ir PVN,apgaismo manu tumšo prātu?

Tagad skaidrs,kapēc mani par stulbu sauca!

Nekas tev nav skaidrs :D Nopietni viņš ir GIGN admins ? Kurš domā ka PVN ir pērc vairāk nelegāli !

Sākumā bija smieklīgi , bet tad jau pārak traki !

Par tēmu! Diez vai tu dabūsi labu biznesa ideju no kāda, jo nu tas tak ir pats biznesa pamatu pamats!

Link to comment
Share on other sites

Omfg,daži šeit tiešām ir stulbāki par to kā pašiem liekas!Biznesa ideju reģeneratori,ieteicēji utt.,paši daudzi nav tikuši tālāk par vecāku mājām un mēģina man paskaidrot,kas ir PVN? Veiksmi biznesā!

P.s Ba1ba,te nebūs tā vieta,kur meklēt idejas,vairāk par sūda spamu(ieskaitot mani) un idejām par mauku biznesu un cāļu audzēšanu šeit nebūs!

Edited by joJO^
Link to comment
Share on other sites

Pakalpojums zināmā veidā(pārsvarā teiksim "baudā"),lai bordelis turpinātu pilnvērtīgi strādāt,zināmām amatpersonām ir Tava jautājuma par PVN,atbilde,mazliet savādākā veidā!Tikai šajā gadijumā valsts tiek kārtējo reizi mazliet apjāta,bet "zināmas amatpersonas" ir dabūjušas PVN!

P.s Iz dzīves,pēs "zvejnieku stāstiņiem"

Edited by joJO^
Link to comment
Share on other sites

Tu runā no statistikas viedokļa vai no reālās dzīves!Ja esi tam pats gājis cauri vai arī ļooti labs draugs(tieši draugs,nevis kkāda paziņa),nauda,nauda,nauda...liecies mierā,ne vienmēr tas ir noteicošais!Un kas tad Latvijā,domā šeit ir tik slikti,ka tikai nauda spēj visu labot,protams nauda daudz ko maina,piem. ārzemēs domā,ka visi dzīvo super puper,c'mon Tu takš neesi mazs puika,ir daudzi,kuri dzīvo labi,bet daudzi ir tikai tādi plānāgalda urbēji,kuri ārzemēs uz visu taupa un tad @ LV tēlo spicos,jebāl tas ir lēti!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...