Jump to content
GIGN Forum

Panasonic Cd Par Letu Naudu!


aT* Pupsel1s
 Share

Recommended Posts

vakar mieriigi seedeeju mashiinaa un gaidiiju... nu juus jau zinaat kaa tas ir, ka kaads kaukur jaaaizved utt. tad nu seezhu gaidu, pienaak dzhekinjsh un raada kauko uzpulksteni... domaaju, pateiks, ka te nedriikst staaveet, es vinjam pateikshu, ka tuuliit savaakshu dzheku un lasiishos, un saruna buus izbeigta... Bet nee.... Izraadaas dzheks bija naudu pakaasiis automaatos, taapeec gribeeja paardot pulksteni, kursh reaali maksaaja 500-600 Ls par 70 Ls (es nezinu kaapeec vinjsh nezinaaja preciizu cenu smile.gif )... Tjip es taa domaaju, gan jau kaukas te nav tiirs, bet tad shis pasaka (apskataas uz pulksteni un izlasa), ka reaala firma, diemzheel neatceros nosaukumu... Katraa zinjaa, tajaa briidii saprotu, ka jaanjem... Jo nu, tur jau viss ir tiirs, bet... Man taksh nav naudas skaidraa... Tad nu naacaas puisim atteikt sad.gif... Tajaa briidii vinjsh jau pielaidaas (laikam ljoti vajadzeeja to naudu, ja jau tik daargu pulksteni par grashiem speej atdot) un bija ar mieru nomest to cenu, bet diemzheel es biju galiigi tukshaa, tad nu naacaas palais garaam muuzha dariijumu...

Lai taa jums ir maaciiba... Nepalaidiet garaam muuzha dariijumus....

Link to comment
Share on other sites

pilniigi iespeejams, ka, ja tu piekristu, ta ne no kurienes uzrastos veel paaris teevainji, sadotu pa seju un tu paliktu gan bez muuzha dariijuma, gan bez naudas, gan bez zobiem un mosh pat autinja... vot no taa ir jaauzmanaas... wink.gif

KO TU ZINI!!!! Tas dzheks bija godiigs, visu man godiigi izstaastiija... Vinjam vienkaarshi bija bijusi nevaiksmiiga diena sad.gif

Link to comment
Share on other sites

padomaa... ja pulkstenis maksaa ~500 ta to panjems kaadaa mantu uzpirktavaa vismaz pa 200... TO nu gan es zinu, pats esmu paardevis sho to..

un tas triks ir diezgan vecs- es piemeeram shitaa paliku bez mobiilaa ar paaris krievu paliidziibu (vinji arii izklausiijaas nu ljoooti godiigi)... dry.gif

bet nu ja tam puisim tieshaam bija probleemas, ta man ar, protams, ljoti zheel.. dziivee visaadi gadaas.. sad.gif naaksies vien iztikt ar veco labo svatch (jaa jaa ar V) pulksteni.. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

vakar mieriigi seedeeju mashiinaa un gaidiiju... nu juus jau zinaat kaa tas ir, ka kaads kaukur jaaaizved utt. tad nu seezhu gaidu, pienaak dzhekinjsh un raada kauko uzpulksteni... domaaju, pateiks, ka te nedriikst staaveet, es vinjam pateikshu, ka tuuliit savaakshu dzheku un lasiishos, un saruna buus izbeigta... Bet nee.... Izraadaas dzheks bija naudu pakaasiis automaatos, taapeec gribeeja paardot pulksteni, kursh reaali maksaaja 500-600 Ls par 70 Ls (es nezinu kaapeec vinjsh nezinaaja preciizu cenu smile.gif )... Tjip es taa domaaju, gan jau kaukas te nav tiirs, bet tad shis pasaka (apskataas uz pulksteni un izlasa), ka reaala firma, diemzheel neatceros nosaukumu... Katraa zinjaa, tajaa briidii saprotu, ka jaanjem... Jo nu, tur jau viss ir tiirs, bet... Man taksh nav naudas skaidraa... Tad nu naacaas puisim atteikt sad.gif... Tajaa briidii vinjsh jau pielaidaas (laikam ljoti vajadzeeja to naudu, ja jau tik daargu pulksteni par grashiem speej atdot) un bija ar mieru nomest to cenu, bet diemzheel es biju galiigi tukshaa, tad nu naacaas palais garaam muuzha dariijumu...

Lai taa jums ir maaciiba... Nepalaidiet garaam muuzha dariijumus....

A kaa tu zinaaji ka puulksten maksaa tik daargi, varbuut tas bija kkaads viltots shits ?? Vinjsh vinju bija uztaisijis pa 20 Ls un paardod pa 70 Ls. Vinjsh iekasee 50 Ls un tu esi apchakareets. huh.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...