Jump to content
GIGN Forum

Hesburgera Kuponi.


Noyd
 Share

Recommended Posts

Heyā. Takā mācos RVT poligrāfos, un tuvākās ēdināšanas iestādes ir "Hesburger" "Pelmeņi" kur esmu ēdis,tad gribās dabūt tos hesburgera kuponus,ierakstiju es "Adošu par baltu velti",bet tas topiks ir tā apmēram nomiris,tad nu kāds nevēlas kādu lapeli vai vairāk man aizšaut? Piesolu par katru lapu,nopirkt nu apmēram aliņu,vai arī kādu šokolādi vai snicker.

Atrodos es Rīgā, Āgenskalnā. Man pastkastīte viņus nemet,un apzagt pastkastītes es netaisos,pff. ;]

Ceru uz kautcik normālu attsaucību.

Link to comment
Share on other sites

Nē nevis dienu ēst,traks tu nēsi. 1x nedēļa - kad gribēsies kautko neveselīgu.

Un kā tas izskatīsies, es skraidīšu pa nepazīstamiem rajoniem,vākšu lapeles. Kā jau minēju pastkastītes netaisos apzagt. xD uzraušos vēl uz kačoka kurš grib hesīti paēst.

Edited by Noyd
Link to comment
Share on other sites

Tevis dēļ vakar tieš sagribējas ko "veselīgu" un par nelaimi majas mētajas tie kuponiņi ! Paņjemu pa 3 Ls 3 Komplektus :D

Secinajums : vismaz kolu padzēru :D , mazie miniburgeri , maize - galite un 1 gurķitis pa vidu , ne mērcites nekaaa - viena bija kečups saspieets :D Nu jaaa - labāk pa tiem 3 Ls aiziet paēst kaaada kafūzi - vai pašam uztaisit mājas !

NEIESAKU

Link to comment
Share on other sites

Da nu lol! :D

Es reiz ēdu hesīti Alfā. Paņēmu to satīto sūdu burtio vai kas tas ir. Laimīgs ēdu un te pēkšņi saprotu, ka man ir pilna mute ar fucking matiem. Pasaucu. Šie savāc manu burito un atnes tādu pusburito artpakaļ pēc 5 min. Es vienkārši afigel! :)

Beefs

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja vel McDonalds sanak ieiet laiku pa laikam ar draugiem kaut kur ejot, tad Hesburger es nezinu kam vajadzetu notikt, lai tur pat ieietu.

Hesiitii gan smird, gan apkalposana ir suds, gan visparejais paskats ka miskaste. McDonalds vismaz uztur interjeru kaut kada kartiba.

Zinu, ka autors izteica noteikumu, ka jabut noteiktai vietai, kur atrodas estuve, bet nevertheless gribeju pateikt, ka Lido kompleksas var leti paest un Lauvas Namaa ir super garsigi.Lauvas Nams gan gadu laika palicis mazliet dargaks un porcijas vairs nav tik lielas, bet garsigi tur tik un ta ir. Plus vins strada visu diennakti, kas ir liels plus. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja vel McDonalds sanak ieiet laiku pa laikam ar draugiem kaut kur ejot, tad Hesburger es nezinu kam vajadzetu notikt, lai tur pat ieietu.

Hesiitii gan smird, gan apkalposana ir suds, gan visparejais paskats ka miskaste. McDonalds vismaz uztur interjeru kaut kada kartiba.

Zinu, ka autors izteica noteikumu, ka jabut noteiktai vietai, kur atrodas estuve, bet nevertheless gribeju pateikt, ka Lido kompleksas var leti paest un Lauvas Namaa ir super garsigi.Lauvas Nams gan gadu laika palicis mazliet dargaks un porcijas vairs nav tik lielas, bet garsigi tur tik un ta ir. Plus vins strada visu diennakti, kas ir liels plus. :)

Nu, nezinu gan, es vismaz uz ēstuvēm eju paēst nevis dračīt uz kaut kādu interjeru. Garšas ziņā noteikti labāks ir hesīts, bet nu maķīts jau tāda kulta lieta ir Rīgā, cik esmu novērojis, jo tur visi saldie, basketbolsti un vēl sazin kas iet havāt Big makus. Vienīgi maķīti izglāb tas, ka daudz diennakts točkas ir, kur var pa nakti apēst kādu burgeru.

Edited by Butcher^
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...