Jump to content
GIGN Forum

Hesburgera Kuponi.


Noyd
 Share

Recommended Posts

Atrodi ciešami smuku (lielāka iespēja, ka nostrādās par vienkārši smuku) pārdevēju un piedāvā viņai izlaizīt vāveri par kasti ar kuponiem?

pašlaik man ar ir šāds plāns. betnu jālaiza tā, lai vēlāk manējā nejūt, ka esmu braukājis pa citu vāveri :D

ev guudij, atved man kādu čupiņu uz rīgu :) dabūs aliņus :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Liepājā dēļ burgeriem ir vērts apmeklēt tikai DeliSnack, turienes burgeri sit pušu visus Mc,Hes,King,Rīgas burgerus :P Hesīts vispār ir tāds žīdu makdonalds, tur tie burgeri ir tāda cāļa lielumā parasti... Lai arī nestaigāju uz burgeru ēstuvēm katru nedēļu, visi tie lielie Maķi un Heši ar vienādību neko labu nesniedz... Kartupelīši gan visur parasti ir super ^_^

Link to comment
Share on other sites

MC kartupeļi ir labāki :)

Mhmm, ja tu gribi ēst sāli tīrā veidā. Kādreiz tiešām bija garšīgi, bet tagad vienkārši mute jēla no viņiem paliek.

Deadalive, tev darbam tiešām nav nekādas jēdzīgas ēstuves blakus? Nedomāju, ka tavs organisms būs īpaši laimīgs par pusdienām hesītī katru dienu.

Link to comment
Share on other sites

Cik bieži tu eļļu uz savas pannas maini? Kancerogēnās vielas jau pāris reizes lietotā pannā veidojas...

Par delisnack nevar nepiekrist murdziņam. Gurķu mērce vai ķiploku mērce, labi daudz garšīgu kartupelīšu un viens makfonteins. Izkustēt no vietas ir praktiski neiespējami :D

Tas gan lūk ir tikai Liepājā :)

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Tiko pielikos Hessitii :) Iepirkos ar kuponiem un man ieskjieba vel 5cas lappelles ar tiem kuponiem :D Da lol vinjus tak dala visaas estuvees :) Panjem 1nu kafiju dabuun kuponu perc un atkal dabuun kuponus :) Tagad jaiet suliiigs klucis nolikt :D

gudij, atved man kadas 20 lapeles ;) dabus 4pak :D

p.s. šodien biju hesī atkal, kartupeļi šodien bij izcili labi, pat liekas, labāki nekā mc. bet jā, mc ir gardāki lielākoties.

p.s. needu katru dienu tur, nu kādas 2-3x nedēļā.. Tom, eju ar uz tevis nosauktām vietām ;)

Edited by Deadalive
Link to comment
Share on other sites

Cik bieži tu eļļu uz savas pannas maini? Kancerogēnās vielas jau pāris reizes lietotā pannā veidojas...

Par delisnack nevar nepiekrist murdziņam. Gurķu mērce vai ķiploku mērce, labi daudz garšīgu kartupelīšu un viens makfonteins. Izkustēt no vietas ir praktiski neiespējami :D

Tas gan lūk ir tikai Liepājā :)

diemžēl maldies, arī Rīgā ir delisnack :P

Es tikai brīdinu. :) Iesaku viņus vienkārši neēst pārāk daudz.

nee nu jā, pārtikt tikai no fastfood nevajag, bet tas, ka tu 3-5x mēnesī tur iekodīsi ir pofig pa lielam.

Link to comment
Share on other sites

diemžēl maldies, arī Rīgā ir delisnack :P

Tu man atņēmi pēdējo lietu, kas mani padarīja par lepnu liepājnieku...

Ā, nē, vēl jau ir mūsu tramvaji-šūpoles :D

Hesīša kuponus btw izsniedz pat neko nepērkot. Es elementāri pateicu, ka man tās cenas likās par lielām. Man teica, ka varot paņemt kuponus uz letes un pirkt uzrādot tos - sanākšot lētāk. Tā kā es nezinu kā jums tur, bet te viņus dāļā pa labi un kreisi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...