Jump to content
GIGN Forum

Marihuanas Dekrimilizācija!


ganjabasss
 Share

Recommended Posts

1. legalizācija nozīmētu mazāku noziedzības līmeni.

Tu pats tam tici?! :hrmmm:

lūdzu, dati ko dara alkohols.

ASV (tikai ASV!!!) katru gadu 75 000 mirst no alkohola. no tīras zāles neviens nekad nav miris.

Ja tu ar zāli domā to,kura aug mazdārziņos mauriņš utt. tad var piekrist ,bet ja doma "gandzu" tad šī ir īsta pērle no Tavas puses! :evil5:

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vienozīmigi alkohols ir daudz riebīgāks, jo padara cilvēku par drosmīgu bet pastulbu(pārsvarā).Tur pretīm zālīte nomierina un iedvesmo, tas kas mums ir arī vajadzīgs Latvīja! Miers un lieliskas idejas biznesam u.t.t! Nav nekāda atkarība, nomierinaties tie kas nezina!

haha, pēc tevis teiktā sanāk, ja visi Latvijā sāks pīpēt lagalizētu zāli, tad visi būs mierīgi, sāks domāt visādas foršas lietas, sāks darīt visādas foršas lietas, čipa Latvija kļūs par pašu laimīgāko valsti pasaulē :D

Esmu gana redzējis, kā mani vienaudži paliek atkarīgi no šī sūda, jā, palika atkarīgi, tākā nedirs, ja nezini. Man pohuj, ko tev teikuši ir citi, ko tu esi lasijis, man pietiek ar to, ko esmu redzējis. Kā jau teica kaamis, labāk no rītiem pastrēbju tējas un vakarā padzeru alu nekā šitos sūdu kuriju. Pietiek, ka to dara sīkie lohi, kuriem knapi ir 16 gadi!

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dear joJO^ , no Marihuānas nav reģistrēti nāves gadījumi.

Tīra zāle ir domāta... teiksim kura nav apsmidzināta ar heroīnu,kas ir pazīstams smerdeļu dīleru aprindās,kuri klientus iegūst pārdodot viņiem šādu marihuānas maisījumu , vot tā. Pērļotājs,bļe

edit: Aly,es pazīstu kāda ļoti pazīstama Liepājas uzņēmuma Direktori ,kura pēc darba arī mājās uzvelk pa džointam.

Edited by MašīnZaglis
Link to comment
Share on other sites

edit: Aly,es pazīstu kāda ļoti pazīstama Liepājas uzņēmuma Direktori ,kura pēc darba arī mājās uzvelk pa džointam.

Un? Čipa tas ir kkāds arguments par labu zālei? Kā redzi, tad šeit arī ir daudzi, kuri pa vakariem uzvelk pa dūmam, tikai viņi nav nekādi uzņēmēji, etc., līdz ar ko tavs "salīdzinājums", pērle, zāles aizstāvības teksts, man pohuj, sauc kā gribi viņu, ir galīgi nevietā.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

"miers un lieliskas idejas biznesam"

haha, pēc tevis teiktā sanāk, ja visi Latvijā sāks pīpēt lagalizētu zāli, tad visi būs mierīgi, sāks domāt visādas foršas lietas, sāks darīt visādas foršas lietas, čipa Latvija kļūs par pašu laimīgāko valsti pasaulē :D

Pretarguments tavai mīzalu pērlei , tāds bija mans arguments

  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

"miers un lieliskas idejas biznesam"

haha, pēc tevis teiktā sanāk, ja visi Latvijā sāks pīpēt lagalizētu zāli, tad visi būs mierīgi, sāks domāt visādas foršas lietas, sāks darīt visādas foršas lietas, čipa Latvija kļūs par pašu laimīgāko valsti pasaulē :D

Pretarguments tavai mīzalu pērlei , tāds bija mans arguments

paķer kādu alu (vienu 0.5 pudeli, huh, piem. Tērvetes), sēdi pie sava darba galda, malko savu zelterīti, tad arī būs tev gan miers, radīsies kkādas idejas savam biznesam. Un, zin ko, tas viens alus tev nenodarīs nekādu ļaunumu, izmaksās 10 reizes lētāk arī.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Baigais lēnis to visu lasīt, vienīgi ieteiktu jums Latviju nesalīdzināt ar Nīderlandi. Nīderlande ir viena no ekonomiski un sociāli stabilākajām Eiropas valstīm. Savu statusu galīgi nav ieguvusi ar brīvo dzīvesveidu, bet ar milzīgo eksportu un importu. tad, kad ir stabilitāte, tad arī var atļaut dažādas lietas kā prostitūcija un narkotikas, bet Latvijā tādas lietas nav, retajam ir skaidrs, ko darīt un kur iet. Marihuāna nostāda cilvēku pārāk vienaldzīgā situācijā pret visu. Protams, nāk visādas domas, idejas, bet lai pīpētāji tās piepildītu ir jāiet tāls un ilgs ceļš. Jo vienkārši darīt neko īsti negribas, tik sēdēt un torčīt. Alkohols ir vairāk aktīvais, zāle pasīvais. Sen neesmu rādījies Latvijā un nezinu kādas izmaiņas ir notikušas ar sabiedrību, bet divus gadus atpakaļ bija skaidrs, ka Latvija tam galīgi nav gatava. Manuprāt, marihuāna iedzīvotājus iedzītu tikai lielākā slinkumā. Protams, tie kas nepīpēja, iespējams, nepīpēs un tie arī būs uzvarētāji ;)

P.S. Nīderlandē arī ir grūti satikt native dutch, kurš dien dienā pīpē. Lielākā daļa ir pamēģinājusi vienu vai divas reizes, bet ar to pārāk neaizraujas. Zāle ir tūristiem ;)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Marihuāna nostāda cilvēku pārāk vienaldzīgā situācijā pret visu.

Pēc kādas statistikas datiem tu to skaties? Vai arī tu vērtē pēc sevis?

9kl pabeigta,nu jau 11kl , iegūtas divas dažādas vadītāja kategorijas,apgūtas jaunas zināšanas transp.līdzekļu ekspluatācija kuras bieži sanācis izmantot 'hajā' un vēl daudz un dikti. Tas ir reāli atkarīgs no paša cilvēka.

Edited by MašīnZaglis
Link to comment
Share on other sites

Nu baigos palagus jūs te esat sabliezuši.

Kāda starpība ko lieto??? Jebkura viela (šmiga, ganja etc) izraisa ātrāk vai vēlāk šādu, vai tādu atkarību.

Kāda starpība ko lieto??? Jebkura viela padari Tevi zināmā mērā stulbu. Neatceros, kurš te postoja, ka viņam rodas ģeniālas idejas esot zem zāles (es smejos tagad). Arī pāli rodas spicas idejas :)

Kāda starpība ko lieto??? Jebkuru vielu pārdozēšana noved pie nepatīkama iznākuma. Netceros, kurš te runāja par to alkoholu un vēmekļu peļķi, bet cik weba resursos lasīju, tad ganjas pārdozēšana arī izraisa vemšanu.

Pats uz savas ādas esmu izmēģinājis visādus mēslus sākot no žigulīša degvielas bākas un beidzot ar mikro izmēra markas laizīšanu un varu teikt droši, ka visas vielas ir mēsli.

Tāpēc pats labāk izvēlos alkoholu normālās devās, kas nekaitē ne manai veselībai, ne manam saprātam.

Ja paskatamies uz vidus mēra latvieti, tad te par samērībam pat nevar būt runas. Esam reāli, pagaidām tādas lietas nevar pieļaut mūsu valstī. Vispirms jāiemācas lietot šmiga, kas ir legāla un pēc tam var sākt domāt par kaut ko savādāku.

Ja marihuāna ir dabīga, tad opijs tieši tāpat. Nedomāju, ka šajā gadījumā var pieturēties pie principa, kas ir dabīgs tas nav kaitīgs.

Link to comment
Share on other sites

Man vispār liekas, ka latvieši ir tāda alkānu tauta dēļ krieviem, kam dzeršana ir neatņemama dzīves sastāvdaļa. Neticu, ka pirms padomju laikiem visi varēja triekt šņabi kā tagad. Daudzi nezina mēru alkoholam, jo tas taču mūsu sabiedrībā ir pieņemts un ir normāli. Ja tu 2x nedēļā aizlej seju, tad tas nevienam taču neliekas nekas sevišķs.

Tie, kas te rakstīja, ka zin savus draugus, kas ir atkarīgi. Kāds ir teicis, ka viņš nevar iztikt bez kurīšanas, ka viņam tur rokas trīc un organisms prasa ? Neticu, jo tad galīgi nešķiet loģiski tas, ka dažiem rodas fiziska atkarība un dažiem nē. Jums vispār kādreiz kāds kurītājs ir traucējis dzīvot tikai tāpēc, ka viņš ir bijis apkurījies ?

Man piemēram nav problēmu strādāt, mācīties vai darīt jebko citu apkuronā. Tikai retais parasti var pateikt, ka esmu kurījis. Vienkārši viss šķiet interesantāks, ir piedūriens kaut ko darīt. Pagājšgad pirms atsevišķām lekcijām patika uzkurīt, jo tad nebija skolā jātupī un jāgaida kad lekcija beigsies, bet bija pašam interesanti klausīties.

Edited by acido
  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sasmējos. Es šad tad (pārsvarā ballītēs) uzpīpējju zāli, esmu ar dzidru prātu un lielām domām, galva strādā labāk.

Smieklīgākais ir tas, ka tie, kuri ir kategoriski pret zāli (un nekad netaisās pamēģināt, jo tač fui, narkotika) labāk izvēlas alkoholu, lai varētu degradēties, darīt visādas huiņas kuras pēctam nožēlo un galugalā guļ savā vēmekļu un čuru peļķē.

Arī, varam salīdzināt parastās cīgas un zāli. Ganjau zinat, kas kaitē veselībai vairāk.

Runājot par 'legālajām narkotikām', tie ķīmiskie sūdi daudz bīstamāki nekā zāle. Vienreiz pamēģināju, gandrīz kedas pret sauli. Tās gan vajadzētu aizliegt.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++ tieši manas domas...

  • Like 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Jeega dekrimilizeet? Ta pat var zaljo dabuut uz katra stuura un par sapratigam cenam. Pats kuriju ik pa nedeljai un daru to tikai kompanijas pec, jo jautraa kompanija zem zalja var no smiekliem nomirt un neredzu tur neko sliktu! :)

Lai valstij pikjis ienāktu no nodokļiem. Marihuānas legalizācija apskaustu ēnu ekonomiku vismaz uz hashu un zaljo, tagad viss notiek savadak. Policija atrod piem kur audze mariti , 25% iznicina un parejo atkal palaizh tirgu. Welcome to Latvia (aka shithole)

Link to comment
Share on other sites

Tā nav tīra marihuāna, bet marihuānas izstrādājums, kas nav nelegāls un par ko nedraud cietumsods. Nejauc divas dažādas lietas.

Šaubos, ka ikdienas pelēkajam latvietim uzreiz sadomāsies izveidot marihuānas izstrādājumu rūpnīcas, kā tikko marihuāna tiks dekriminalizēta.

Link to comment
Share on other sites

Man vispār liekas, ka latvieši ir tāda alkānu tauta dēļ krieviem, kam dzeršana ir neatņemama dzīves sastāvdaļa. Neticu, ka pirms padomju laikiem visi varēja triekt šņabi kā tagad. Daudzi nezina mēru alkoholam, jo tas taču mūsu sabiedrībā ir pieņemts un ir normāli. Ja tu 2x nedēļā aizlej seju, tad tas nevienam taču neliekas nekas sevišķs.

Šeit Tu kļudies letiņi ir bijuši paši jau baigie kodēji no vidusslaikiem jau. Pēc brīvpratīgi piespiedu kārtā apmeklētās banzīcas balotieši kartīgi piesmēla seju un tas jau bija rakstīts pat man liekas Indriķa hronikās :)

Link to comment
Share on other sites

aizbraucat uz centru 5dienas vakara un paskataties cik agresiivo jauniešu ir... vakar 3dienaa biju centra un jau bija 2 gudro bariņi kurus ar vienu pisaku var nolikt zemee. tik redz veči sadzerušies drosmi un ir baigie ērgļi. uzlieku miksto uz tādiem un pats labak uztinu kadu kāsi neka nodzeru smadzenes.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu normāls pipars jau viens pats nekurī :D Un ņemot vērā, ka ir vismaz 2 cilvēku kompānija, tur sanāk 1 vai 2 vakari :)

Bet nu par iedzeršanu taisnība, bez 10Ls nav kur likties vakarā. VIENAM. Var pat par īsu sanākt.

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...