Jump to content
GIGN Forum

Marihuanas Dekrimilizācija!


ganjabasss
 Share

Recommended Posts

2) Kas tajā ir labs? Tas palīdz tev ātri kļūt laimīgam un aizmirst ikdienišķās bēdas?

3) Tu vnk esi dīkdienis un nespēj atrast labāku laika nosišanas veidu?

Kas tie par demagoģiskiem jautājumiem?

Jā, zāle padara jautrāku. Un kas tur slikts?

Kāpēc zāles pīpētājam uzreiz jābūt dīkdienim? Nu kad sagribas sajūtas, kā ir rāpot pa asfaltu, apdzeries, kad sagribas palidot, uzvelc, kad sagribas, kā ir, kad eļļa tek uz sejas, tad paskrūvē mašīnu.

Nekur jau nav teikts, ka pēc legalizācijas tagad jāmet plinte krūmos un tikai jāvelk zaļais.

Link to comment
Share on other sites

Kas tie par demagoģiskiem jautājumiem?

Jā, zāle padara jautrāku. Un kas tur slikts?

Kāpēc zāles pīpētājam uzreiz jābūt dīkdienim? Nu kad sagribas sajūtas, kā ir rāpot pa asfaltu, apdzeries, kad sagribas palidot, uzvelc, kad sagribas, kā ir, kad eļļa tek uz sejas, tad paskrūvē mašīnu.

Nekur jau nav teikts, ka pēc legalizācijas tagad jāmet plinte krūmos un tikai jāvelk zaļais.

Jā, zāle padara jautrāku. Un kas tur slikts? - Šeit es biju domājis par ikdienas pīpētājiem, nevis random uzvilcējiem. Piedod, bet ja cilvēks nevar atrast citu veidu kā uzjautrināties, tad viņam jau ir problēmas. Kuras noteikti nepalīdzēs atrisināt zāles kurīšana.

Kāpēc zāles pīpētājam uzreiz jābūt dīkdienim? ~80% kurus zinu, kuri pīpē zāli ir vnk dīkdieņi. Kuri neko nedara, bet caurām dienām domā kā tikai uzvilkt kāsi. Protams, ne jau zāli pērkot par savu naudu, bet gan vecāku. Tapēc ir radies tāds iespaids.

Link to comment
Share on other sites

Bļā zāle taču ir atstojs. Protams - sūdīgi sanāca, kad atčoknijos Pulkvedī 5cos naktī - jakas nav, somas arī nav - bļā kur vispār es esmu?! Bet tā notiek tikai tad, ja es konkrēti par daudz izdzeru. Bet ar zāli - tur vispār zūd kontrole. Man liekas - zāles pīpētāju ar zombiju - tas ir īstais salīdzinājums. Zāle ir totāli pretīga. Un par dekriminalizācijas tēmu - kam tas ir vajadzīgs? Vai tad kādu liek cietumā par to? Kaut kā neesmu manījis!

Atgriežoties pie zāles - ir te bariņš vietējo sīko - zēle kruti! O - heroīniņš jau arī tik labas sajūtas! Es vienkārši skatos, kā bariņš perspektīvu jauniešu pārvēršas pilnīgo atkritumus. Kur te kaut kas labs?

Beefs

  • Like 10
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bļā zāle taču ir atstojs. Protams - sūdīgi sanāca, kad atčoknijos Pulkvedī 5cos naktī - jakas nav, somas arī nav - bļā kur vispār es esmu?! Bet tā notiek tikai tad, ja es konkrēti par daudz izdzeru. Bet ar zāli - tur vispār zūd kontrole. Man liekas - zāles pīpētāju ar zombiju - tas ir īstais salīdzinājums. Zāle ir totāli pretīga. Un par dekriminalizācijas tēmu - kam tas ir vajadzīgs? Vai tad kādu liek cietumā par to? Kaut kā neesmu manījis!

Atgriežoties pie zāles - ir te bariņš vietējo sīko - zēle kruti! O - heroīniņš jau arī tik labas sajūtas! Es vienkārši skatos, kā bariņš perspektīvu jauniešu pārvēršas pilnīgo atkritumus. Kur te kaut kas labs?

Beefs

Only Agree

Nu ja jauc alkoholu ar zāli vai ko citu iznākums drošivien nav labs un lai nu kurš no visiem draņķiem zāle čista par zombiju nepataisīs.

Bet kas par daudz tas par skādi.

Pataisa par zombiju

Edited by AntiDepresants
  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Diezgan smieklīgi lasīt gan par to, ka daudzi domā, ka visi paliks par zombijiem, gan par to, ka pīpējot vispār nekas nemainās :D Ķipa domāt par zombijiem visapkārt ir veselīgi (negumzījot) :DD Da priekš kam šito turēt vaļā, tā kā fleimwars r diezgan pieklājīgs un zemā līmenī, no topika nav jēgas... Ja vēl visi brutāli dirstos, būtu ko palasīt :D

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tas raksti ir sūds, tik pat daudz raksti ir par to, ka zaļais nav kaitīgs veselībai.

nav teikts ka nav kaitiigs, vnk uzskaititas dazas lietas kas islaicigi padara citus cilvekus radoshus un atjautigakus u.t.t

bet kopuma visur norada vienu un to pashu ko atkal var nodarit marihuana, tas tapat kaa piipetajiem, dazhi dabu vezi unnobeidzas jau no pirma bloka, dazsh sak pipet 5 gadu vecuma un nopipe visu muzhu un nodzivo ilgak kaa tie kas dzivo veseligi ! vnk te daudz kur mineja ka lai parada kadu faktu , rakstu kur minetas marihuanas sliktas ietekmes, tad nu es te 1 ka piemeru iemetu, jo tadu ir ljoti daudz . angliski vispar tonnam

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Esmu pīpējis tik daudz ka tatgad jūtu tās sekas, nē tu nepaliec par zombiju, bet tiek traucēta psihe ar laiku, un protams atkarājas cik tu pīpē, visideālākais ir mēnesī reizi, ja jūti robežās un māki apstāties, bet ja pīpē nedēļā vairākas reizes, tad tevi jau vairs tā necopī un tad vaig vairāk pīpēt lai copītu, un tad jau sākas zombija stadija!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...