Jump to content
GIGN Forum

Marihuanas Dekrimilizācija!


ganjabasss
 Share

Recommended Posts

Par laimi lielākā daļa no tiem alkāniem ir uz kādiem 30-60 gadiem, nevis jaunieši. Tagad, kad kurītāji ir 100x vairāk nekā PSRS laikā, tā dzeršanas statistika varētu uzlaboties. Jo vairāk cilvēki kurīs, jo mazāks būs alkoholiķu skaits. :)

Edited by acido
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Par laimi lielākā daļa no tiem alkāniem ir uz kādiem 30-60 gadiem, nevis jaunieši. Tagad, kad kurītāji ir 100x vairāk nekā PSRS laikā, tā dzeršanas statistika varētu uzlaboties. Jo vairāk cilvēki kurīs, jo mazāks būs alkoholiķu skaits. :)

20 years, but still dumb as a fucking rock....

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

meiģināšu palūgt lai atņem tev admin tiesības. bišk pa stulbu esi priekš viņām.

marihuāna - atstāj īslaicīgu iespaidu uz smadzenēm aka uztveri, bez bojājumiem. neatiecas un 5 un vairāk gadus lietojušiem, kam marihuāna ir izraisijusi dopomīna tūkumu un radijusi atkarību. niecīgā dūmu deva, kas tiek ievilkta nenodara nekādu nozīmīgu plaušu bojājumu.

alkohols - spēcīgi bojā aknas, noārda smadzeņu šūnas uzreiz ar lietošanu. tapēc bieži nevar atcerēties, kas notika iepriekšējā vakarā - jo jaunās šūnas, kas to reģistrēja ir nokautas. alkohols dod ceļu agresivitātei, depresijai. rūdīts dzērājs vai pirmā reize - alkoholu var "pārdozēt" un saindēties jebkurā brīdī.

kamēr zāli var pīpēt 5 gadus katru dienu un neparādīt nekādus/niecīgus negatīvos simptomus, ar alkoholu visticamāk būs iestājusies smagi/nāvējoši aknu bojājumi un smadzeņu "atrofēšanās".

velaizvien liekas, ka nevar salīdzīnāt?

Hypocrite much?

ps. laikam parīt, kad būs brīvdiena un ja būs lietains laiks, jāpsēž un jāpalasa kaut kādi nopietnāki raksti par visu šito padarīšanu, savādāk 5 gadus no vietas šito topiku lasot varētu saķert smadzeņu audzēju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Idiots esi tu, jo centies pārliecināt cilvēkus par to, ka zāles pīpēšana nav nekas kaitīgs un nekas traks. Un, protams, tā nav slikta lieta. Man vnk smiekli nāk par tevi, ka tu savos 20 gados nespēj normāli, saprātīgi domāt.

Atbildi man lūdzu uz pāris jautājumiem:

1) Cik ilgi tu pīpē zāli?

2) Kas tajā ir labs? Tas palīdz tev ātri kļūt laimīgam un aizmirst ikdienišķās bēdas?

3) Tu vnk esi dīkdienis un nespēj atrast labāku laika nosišanas veidu?

4) Kā tu uzskati - Kā tavu veselību tas ietekmēs nāktonē?

5) Ko par to saka tavi vecāki?(jo pēc tavām izrunām, vecākiem tu taču arī esi apstāstijis to, ka zāle nav nekas slikts) Vai viņi lepojas ar to, ka ir izaudzinājuši zāles pīpētāju?

Vai arī tu esi viens no tiem tipiem, kuri stāsta cik zāle ir laba, bet īstenībā ir bail pateikt to vecākiem? :D

Link to comment
Share on other sites

Man, savukārt, nāk smiekli par to, ka jūs iespaidojaties no 100 gadus veciem, nepareiziem stereotipiem.

1)3 gadus.

2)Nesaku, ka tajā ir kaut kas baigi labs. Zaļais palīdz relaksēties. Uzkurījot kaut kā pamainās domu process, kas liek paskatīties uz daudzām lietām no citas puses. Bieži vien sanāk aizdomāties par lietām, kuras skaidrā pŗatā tie palaistas garām, nu ideju saprati. Kas tur slikts ?

3)Kapēc gan es to nevarētu darīt, ja tas man netraucē darīt to, ko esmu ieplānojis ? Ko tu domā, ka es uzkurīju un tad tupīju sienā 3 stundas ? Vienkārši ir interesantāk darīt ikdienas lietas.

4)Noteikti tas plaušām nenāk par labu. Ja izaudzēšu vēzīti, tad visticamāk tas būs no tabakas, nevis kā cita.

5)Jā, esmu to pateicis un par to nekaunos. Priecīgi jau viņi nav, bet īpaši neko arī nesaka, redzot, ka nekas slikts ar mani nenotiek.

Vienkārši jāsaprot, ka tas nav visiem domāts. Ja jums tas nepātīk, tad vienkārši varbūt nevajag bez reāla pamatojuma nodirst visus, kas to dara.

  • Like 3
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

Hypocrite much?

nope.

tapēc es rakstiju nekādus/NIECĪGUS. visticamāk, ka izraisīs tikai atkarību (pietam neko nopietnu), kas tāpat nebojās organismu tik ļoti kā alkohols. vienkārši smadzenes tāpat kā ar visām vielām, kas makslīgi palielina dopomīnu, sāks samazināt īstā dopomīna ražošanu, kas smazinās "laimes" sajūtu un tā radīs atkarību.

no crystal meth var dabūt 12 reižu lielāku dopomīna devu par to ko dabīgi spēj saražot smadzenes. marihuāna pat tuvu šim skaitlim netiek.

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...