Jump to content
GIGN Forum

Dzersim Ar Good`men`u? :)


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Sveiki,kas grib kopaa iet minetajaa datumaa uz HOKJI DInamo Riga- Traktor :) Pirms tam varetu kaut kur padzerstiities un pec tam uz hokji :) Pec hokja uz mikrinu un laizhu majaas :) Cash davai samainies darbaaa..Neesi boc :)

Iepixat 15:00-18:30

1.Bota

2.Cereza

3.DeadAlive

4.Cash

5.Tom. Pec 17:00

6.Ziedinsh (Varbuut)

Hokejs

1.SKAM

Iepixat + Hokejs

1.GooD MeNs

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Taaaa ir 2diena...es piedavaju 15:00 tikties kaut kur centraaa, es minos agraak 1nu ljoti leetu kafejuzhnikji kur baigi leti bija,skjiet uz LACHPLESHA ielas :) Tjipa bomzhatjnjiks bet ir kur sedet,jums, leets alko un var kuriit :DD Ieteiktu tikties iepixaat 3h un tad uz hokji :) Nu ir taa ka vajadzetu kopaa sedeet,tapec butu javienojas ka visas biljetes perk 1ns cilveks,lai nebutu ka katrs savaaa sektoraa sezh :) Te jau tikai nedaudz jasadzer un pec tam uz hokji,kur talak var dzert :) Atceros kaa 1majaa sezonaa pieleejos ar 0.7lb un pec tam kad biju hokejaa ar benciku, vel 4alus uzgaazu virsuuu un no hokeja neko neredzeeju :DD Bet bija jautri un labi :DD

BILJETES CENA 8 vai 10 Ls

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Es pats tikai no darba tieku ārā 18:00... Līdz arēnai braukt 20 min. Uz hokeju gribu aiziet, jo neesu bijis kops dinamo Rīga vs Phoenix Coyotes un tagad ir lieliska iespēja aiziet un kāpēc nē :) Ceru, ka būs vairāk cilvēku, nekā es un tikai good mans :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...