Jump to content
GIGN Forum

Meklēju Telefonu


mephisto
 Share

Recommended Posts

Sveiciens,

Gribu iegādāties lētu telefonu, kuram ir piekļuve Wifi un daudz maz liels ekrāns (doma ir par kādu smartphone). TIkko veikalā ieraudzīju Nokia 5230 pa 120Eur. Principā, biju jau gatavs likt savā iepirkumu grozā, bet tad pamanīju, ka viņš nāk bez wifi. Varbūt ir kādas labas alternatīvas? Ko es gribu no telefona ir ātrs (nebremzē pārāk), WiFi (varu sēdēt internetā) un ir normāla atmiņa (var sagrūst visādu drazu iekšā).

Link to comment
Share on other sites

http://www.salidzini.lv/search.php?q=galaxy+ace

ok, tomēr nav tik traki, es galerijā viņu redzēju, tur pāri 250ls maksāja, es aš ahujel, tur 100ls un jau aifouns sanāk pff. Kaut kur tu vel minēji, ka androīds ātri norij bateriju vai varbūt tas bija kri, jāāāā, tīra patiesība. Cik zināms samsungs izmanto tikai androīdu uz jaunajiem telefoniem tā kā nu nez nez.

Link to comment
Share on other sites

http://www.salidzini...hp?q=galaxy+ace

ok, tomēr nav tik traki, es galerijā viņu redzēju, tur pāri 250ls maksāja, es aš ahujel, tur 100ls un jau aifouns sanāk pff. Kaut kur tu vel minēji, ka androīds ātri norij bateriju vai varbūt tas bija kri, jāāāā, tīra patiesība. Cik zināms samsungs izmanto tikai androīdu uz jaunajiem telefoniem tā kā nu nez nez.

SAmsung taisa telefonus uz Bada OS un Win 7 phone OS. Androids ir taa pat ka nopirkt datoru ar windowsu. Taa kaa lielai daljai , nekads baigaa skirba nebus.

Link to comment
Share on other sites

Tas samsungs izskatās tīri cērtams, LG arī, lai gan šito es neatradu, kur nopirkt un nokia arī, bet es īsti nesaprotu kā ir ar Nokiaam, kā tam OS arī var likt virsū aplikācijas vai ir pieejamas tikai tās kuras jau ir iekšā (zinu debīls jautājums, bet tiešām nezinu nevienu, kuram būtu kāda no jaunajām nokiām). + zinu, ka Nokia nāk līdzi OVI maps, kas ir ritīgi nice, ja sanāk ceļot (kas ir mans variants). Rītdien apstaigāšu vietējās bodes un apskatīšos tuvāk kas un kā. Zinu, ka cena, ko esmu gatavs maksāt ir smieklīga, bet nu galīgi negribas iebraukt auzās ar telefona iegādi.

Un nē, Deadalive, ne obligāti jaunu, bet ļoti gribētos ar garantiju, ja nu kas noplīst vai kā.

P.S. Varbūt varat pateikt, kas būtu svarīgs telefoniem, kurām specifikācijām pievērst uzmanību un tā (neko programēt vai nu hujviņzin ko darīt ar to telefonu negrasos, tikai tīri čekot internetu un izmantot organizatoru). Ar ko atšķiras dažādas OS un kuri ir kvalitatīvākie tālruņi (kvalitatīvs - izturīgs).?

Link to comment
Share on other sites

Vairāk štukoju par HTC vai Nokiu (lai gan šodien veikalā Nokias traki nolika), bet HTC ir traki dārgi. Šodien apskatīju arī vairākas Motorollas, kas šķiet tīri pievilcīgas, tik arī to īpašnieku nevienu nezinu, tāpēc negribas braukt mežā, par kuru neko neesmu dzirdējis.

Iphone galīgi nevelk, neesmu Apple atbalstītājs un, kamēr nedabūšu lielo kāpostu, par tādu nekļūšu ;)

Link to comment
Share on other sites

Ar Nokiām ir tā , ar tiem Os , tos mainīt nevar ,bet var visādus firmware salikt un ko tik ne. Jaunākajiem ir Symbian^3 kas itkā esot baigi labs, jo balstās uz 3d dzinēju (foršas spēles) , nu 523x sērijām , 5800 un vēl tādiem stāv virsū Symbian s60v5 kuram ir pil' dirs' ar aplikācijām.

Tu prasīji ar funkcijām, nu labi ir ,ja ir normāla kamera ar 30fps video , wlan un tā jau viss ok.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ar Nokiām ir tā , ar tiem Os , tos mainīt nevar ,bet var visādus firmware salikt un ko tik ne. Jaunākajiem ir Symbian^3 kas itkā esot baigi labs, jo balstās uz 3d dzinēju (foršas spēles).

Precizēšu, jaunajiem, kuriem ir Symbian^3 ir Symbian Anna, kas pēc manas pieredzes strādā diezgan ok (ar iPhone4, protams, salīdzināt nevar, tas vnk lido, cik esmu paspaidījis)

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kaut kā skatoties visādus video un lasot, izdomāju, ka varu mazliet piemaksāt un paņemt HTC touch pro 2. Bet lieta tāda, ka viņam nav 3g atbalsts. tas ir traks mīnuss? Lieta tāda, ka es nedomāju lietot mobilo internetu kā tādu. Lietošu tikai, kad esmu wi-fi tīklā. Ko īsti dod tas 3g? :P

Link to comment
Share on other sites

nu redz, ir gprs, edge, 3g un lmt jau ir 4g, atšķirība ir ātrumā, gprs pat nezinu vai sasniedz 20kb/sek, edge velk 50kb/sek, kaut kas tāds apmēram un 3g jau ir līdz 1mb sek, rēķini pats, cik ātri ar katru no veidiem tu ielādēsi lapu. Kā arī atceries, ka tas pats 3g nav visur, par ārzemēm vispār nezinu, bet Latvijā ir pilsētās, kā ārā no pilsētās tā dirsā :)

centos pēc iespējas saprotamāk :D

Edited by Epix
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...